Путівник по містах і країнах: фотографії міст і країн, розповіді про поїздки, поради туристам, фото мандрівників, пам'ятки з усього світу.

Збірники місць Rutraveller

Збірок місць 540 Місць в збірниках 5 891 Лайко 3 353 Країн зі збірниками 125
  • Мені подобається! 1

    Велотрас в Санкт-Петербурзі не так багато, проте з кожним новим сезоном відкриваються нові доріжки. У великих міських парках обладнані спеціальні зони для катання, а також цікаво покататися уздовж нескінченної низки каналів по пітерським звивистих мостам. Від RuTraveller - кілька ідей, де можна покататися на велосипеді в Санкт-Петербурзі ....

  • 0 коментарів

Велотрас в Санкт-Петербурзі не так багато, проте з кожним новим сезоном відкриваються нові доріжки. У великих міських парках обладнані спеціальні зони для катання, а також цікаво покататися уздовж нескінченної низки каналів по пітерським звивистих мостам. Від RuTraveller - кілька ідей, де можна покататися на велосипеді в Санкт-Петербурзі.

Канал Грибоєдова розташований в самому серці Санкт-Петербурга, оточений різними пам'ятниками архітектури, історичними будівлями та іншими пам'ятками. Користується популярністю у туристів і жителів міста, як прекрасне місце для прогулянок і побачень. Включений до списку культурної спадщини Росії.
Спочатку канал носив ім'я на честь Катерини II і називався Єкатерининським. Але в 1923 році був перейменований на честь драматурга і дипломата Грибоєдова, який жив в будинку на набережній каналу.
Оскільки канал почав забудовуватися на самому початку існування міста, тут розташовано багато пам'яток. Наприклад, Храм Спаса на Крові, корпус Бенуа, Казанський собор, Будинок компанії "Зінгер" і багато інших споруд, кожне з яких є пам'яткою архітектури.

У місті Павловськ розташований державний музей-заповідник «Павловськ», який в XVIII - початку XIX ст. був літньою резиденцією імператора Павла I і його родини.
Одна з найбільших резиденцій в Європі займає територію в 600 га. Це чудовий архітектурно-парковий ансамбль, розташований на берегах річки Слов'янки. Рельєф берегів звивистої річки ліг в основу ландшафтної ідеї парку - він виглядає якоїсь багатоярусної композицією, де чергуються і доповнюють один одного рослинність і архітектурні споруди.
Залежно від особливості того чи іншого майданчика парк розбитий на 7 ландшафтних секторів: Прідворцовий, Долина річки Слов'янки, Велика зірка з долиною ставків, Біла Береза, парадні двері поле, Стара Сільвія та Нова Сільвія. Центральна архітектурна пам'ятка парку - палац, золотисто-білий будинок, розташоване на одному з найвищих місць берега. Також в парку можна побачити і інші замечательнее споруди: Рожевий павільйон, Колонада Аполлона, Холодна лазня, Молочна, прикрашаю парк мармурові і бронзові скульптури. У музеї зібрана також колекція російського портрета, живописних і графічних видів Павловська.

Олександрівський парк в Царському Селі знаходиться біля Катерининського палацу. Обидві його частини - Новий сад і пейзажний парк - займають близько 200 гектарів площі.
Раніше на місці, де нині розташовується Олександрівський парк, був густий ліс, оточений живоплотом. У ньому цар полював на диких звірів. У 1740 році частина парку, розташована біля Катерининського палацу, була перетворена в «Новий» ( "Верхній") сад. Його створювали Шрейдер і Кондаков за проектом Жирара. В саду розміщені китайський, драконів і хрестовий мости, куртина «Грибок», гора «Парнас», китайський театр, Великий і Малий капризи, китайське село. Сьогодні вид саду дуже змінився: колись стрункі ряди липових дерев з широкими алеями перетворилися в хаотично розрослися дерева. І тепер регулярна частина парку мало відрізняється від пейзажної.
У 1790 році в іншій частині Олександрівського парку був розбитий пейзажний парк з насипними пагорбами і трьома ставками. Архітектор Менелас за короткий час побудував тут цілий комплекс неоготичних споруд: Пенсіонерную стайню, Ламский павільйон, Арсенал, Шапель і Білу вежу. Також в парку знаходяться комплекс ферми, Ратна палата, Дитячий будиночок, Красносельський ворота і ялинових сторожці.

Парк «Олександрія» - міський парк в Петергофі, присвячений імператриці Олександрі Федорівні, дружині Миколи Першого. Площа парку становить 115 гектарів.
Парк складається з прибережної і верхньої терас, на яких побудовані архітектурні пам'ятки: Котедж, Капела і Фермерський палац. У парку гармонійно чергуються галявини і височини, глибокий яр і пологі схили, вузькі доріжки і широкі тінисті алеї.
Керував будівельними роботами в парку англієць Адам Менелас. Над парком також працювали садівники Родіонов, Ерлер, Вендельсдорф, Гомбель.
У парку ростуть дуби, клени, липи, тополі, дерева з Киргизії, Сибіру, ​​Далекого Сходу і Європи.

Ораниенбаум, який є палацово-парковим ансамблем, знаходиться в місті Ломоносов, в 40 кілометрах від Санкт-Петербурга. Включає в себе парки і палаци, засновані в XVIII столітті.
Весь ансамбль вважається пам'яткою Всесвітньої спадщини.
До складу композиції паркого ансамблю входить Великий Меншіковскій палац, Картинний будинок, Нижні будинки, ворота фортеці Петерштадт, палац Петра III, Кам'яне зало, Кавалерский корпус, Китайський палац, павільйон Катальної гірки, павільйон «Китайська кухня», Пергола.
Сьогодні, Ораниенбаум є єдиним передмістям Санкт-Петербурга, який не був підданий значних руйнувань під час війни. Їм була збережена історична дійсність.

Центральний парк культури і відпочинку імені С.М. Кірова - це улюблене місце відпочинку тисяч петербуржців і численних гостей міста. Розташований в самому серці міста, він являє собою прекрасний зелений острівець. У парку поєднуються всі риси, характерні для класичного англійського парку - і краса, і естетика, і логіка в кожній деталі. Тут все природно і гармонійно, а мальовничі панорами парку сприяють прекрасному настрою і романтичних прогулянок.
Історія парку сягає своїм корінням в 30-і роки ХХ століття, і спочатку на острові Єлагін планували класичний французький парк, але згодом концепція змінилася, і парк був перепланували в пейзажний англійський. Переплануванням керував архітектор Д. Буш. Під час блокади парк серйозно постраждав і його реконструкція зайняла чимало часу. Повністю парк був відновлений тільки до 1990 року, хоча для відвідувачів відкрився ще в 1961 році.
В наші дні Центральний парк на Єлагіна острові - це найкраще місце для відпочинку всією сім'єю. Взимку тут заливається каток, вільний доступ на який відкритий усім бажаючим, а також прокладена лижня. У теплу пору року в парку працює безліч кафе під відкритим небом, спортивні майданчики і човнова станція. Тут є навіть невеличкий звіринець.

Питома парк - об'єкт ландшафтної архітектури, що є пам'ятником культурної спадщини. Він розташовується в північній частині міста.
Історія парку починається ще за часів правління Петра Першого, коли частина парку була відведена під вирощування корабельної сосни. У 1832 році тут було відкрито Удельнінское лісове училище, де кріпосні вчилися лісовому справі. Після закриття училища виник парк.
Велика Вітчизняна війна завдала парку серйозної шкоди - адже в цей час в парку проходила тилова лінія оборони. Після війни парк реконструювали - посадили нові дерева і чагарники, вирубали старі і хворі дерева, облаштували різні майданчики.
У східній частині парку обладнали атракціони.
Парк лежить на двох терасах, розділених високим уступом. Тут росте береза, вільха, осика, горобина і черемха. На верхній терасі розташовується ставок. Недалеко від центральної алеї парку є обгороджена гратами ділянку лісу, на якому багато птахів і білок.

Парк 300-річчя Санкт-Петербурга - наймолодший парк в місті. Він був закладений в 1995 році для увічнення ювілейної дати з дня заснування Петербурга. Перш на його місці були розташовані непридатні для використання землі, які періодично піддавалися затоплення. До 2003 року територія парку була упорядкована: проведена засипка грунту, укріплений берег, розбиті газони та встановлено огорожу.
Центральними об'єктами парку є басейн і фонтани, а також колона з граніту, стилізована під маяк, висотою 22 метра. До цієї композиції веде центральна алея. У парку росте триста дерев цінних порід, три сотні декоративних яблунь (подарунок від Гельсінкі), сімдесят лип (від німецького банку), а також триста дерев і чагарників (від міст-побратимів Санкт-Петербурга, глав суб'єктів Російської Федерації і почесних гостей).
28 березня 2012 року в парку був встановлений пам'ятник революціонеру та національному герою республіки Венесуела Франсіско Міранді, переданий в дар Санкт-Петербургу президентом Венесуели.
На території парку організуються народні гуляння на різні свята, наприклад, на Масляну. Також особливою популярністю користується захід із запуску небесних ліхтариків, вперше відбулося в 2011 році.

Парк Інтернаціоналістів був заснований в кінці двадцятого століття в пам'ять про жертви війни в Афганістані (1979-1988 рр.). У парку був зведений меморіал, де на десяти гранітних каменях висічені імена полеглих солдатів і пам'ятний напис, в якій мовиться: «Вічна пам'ять синам вітчизни, загиблим при виконанні військового обов'язку в республіці Афганістан».
Недалеко від меморіалу була встановлена ​​перша в Купчино церква - церква Георгія Побідоносця.

Полюстровскій парк - це величезний парк в Червоногвардійському районі Петербургу.
На території парку, який займає більше 40 гектар, є кілька водойм. Він був спланований в регулярному стилі. Початковим роком його відкриття є 1967 рік, до цього його місце займала звалище і стара житлова забудова. Пізніше планування парку була змінена в 1973 і 1987 роках. Більшість городян знає цей парк як парк імені 50-річчя Жовтня - саме ця назва парк носив до 10 грудня 2007 року, коли постановою уряду парку було присвоєно нове ім'я. Стара назва парку обумовлено і тим, що в ньому поставлена ​​колона на честь 50-річчя від дня Жовтневого перевороту.
У Полюстровском парку є родовища мінеральних вод, тому ця територія є водоохоронній зоною. У парку розташований завод, що виробляє напої з мінеральної води. Полюстровскій парк - це відмінне місце для прогулянок і відпочинку. Цікаво там буде і дітям - в парку поставлені обладнані дитячі майданчики.

Мурінском парк розташовується в Калінінському районі Санкт-Петербурга уздовж Мурінского струмка. Парк є досить молодим: не дивлячись на те, що його створення було заплановано ще тридцять років тому, активні роботи з облагороджування території почалися тільки в 2000х роках.
На території парку є сад скульптур, створений ще в 1985 році А.Черніцкім. З тих часів збереглися чотири невеликі гранітні скульптури з шести: «Сонце, що сходить», «Земля», «Дівчина» і «Людожер». У 2001 році в саду з'явилося ще кілька скульптур тварин, виконаних з дерева, авторами яких є студенти Санкт-Петербурзького художнього училища імені Реріха.
У серпні 2009 року в парку була відкрита велодоріжка, а ще через кілька років встановлено світлодіодне освітлення. Таким чином, парк гарний як для катання на роликах і велосипедах, так і просто для прогулянок в будь-який час доби.

  • Мені подобається! 1

    Велотрас в Санкт-Петербурзі не так багато, проте з кожним новим сезоном відкриваються нові доріжки. У великих міських парках обладнані спеціальні зони для катання, а також цікаво покататися уздовж нескінченної низки каналів по пітерським звивистих мостам. Від RuTraveller - кілька ідей, де можна покататися на велосипеді в Санкт-Петербурзі ....

  • 0 коментарів

Інші збірники місць - 540

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация