"Я реально порву за Путіна"

Ось, наприклад, три події за останні пару тижнів: 16 июля пройшла акція «Перевір країну на міцність» від організаторів «Ікс-квесту» 21 липня дівчини в купальниках мили вітчизняні машини на Воробйових горах в рамках руху «Мені реально подобається Путін», 22 липня відбувся перший призов до «Армію Путіна».

«Рви!»
Для початку подивимося на «Армію Путіна!» - з цією організацією все відносно ясно.
Дівчата цієї самоназваного «армії» нещодавно провели конкурсний флешмоб «Порву за Путіна!». Учасниці руху повинні були зняти відеоролик, в якому вони рвуть на собі щось ( «або кого-то», - дотепно жартує сторінка групи «В Контакте») за прем'єр-міністра. Організатори не приховували при цьому, що мета акції - наповнити популярні відеохостінги - такі як YouTube - «вірусними» роликами на підтримку Володимира Володимировича. Це означає, що якість роликів в принципі не було важливим, як і їх сюжет, який був практично однаковий - вся ставка була зроблена на кількість відеоматеріалів. І такий ентузіазм здався б дивним, якщо не брати до уваги, що автору кращого ролика адміністратори групи пообіцяли iРad в якості призу. На питання про те, де вони цей девайс дістали, дівчата кажуть, що самі зібрали гроші і купили, але сподіваються, що в майбутньому у них з'являться спонсори.

Судячи з кількості граматичних помилок і знаків оклику на сторінці групи, «Армія Путіна» розрахована на невисокий інтелектуальний рівень. Кількість «тролів» в групі зашкалює - і це найголовніша відмінна риса даної організації - мабуть, саме через «тролів» в жіночій, по ідеї, «Армії» хлопців полягає майже в два рази більше, ніж представниць прекрасної статі. Сама «Армія Путіна» висловлює свої цілі досить прямо і з дитячою чесністю - дівчата хочуть бачити свого кумира президентом. «Активістки армії можуть голосувати на виборах, так як їм 18 і більше років» - запевняє організатор «Армії» Леся Номальдінова. І плювати, що їх єдиний аргумент полягає в шикарности Путіна як чоловіки, на якого «варто рівнятися всім хлопцям». Пригадується, як у фашистській Німеччині жінки захоплено кричали: «Хочу дитину від фюрера!». І в повітря ліфчики кидали.

Хлопці теж готові рвати за Путіна - цікаво, що? Ігор, 19 років, розповідає, навіщо він вступив в «Армію Путіна»: «Я побачив відповідне відео і зайшов в групу. Якщо буду активним учасником, то це дасть мені чесні голоси за ВВП на виборах 2012, так як я вмію переконувати, і трохи грошей, а ще продовжить досить спокійне життя Росії на кілька років. Я сам собі влаштовую акцію, переконуючи знайомих в позитивній політиці Путіна. Досягнення Путіна - це розвиток спорту, мирне життя населення, свобода вибору в поведінці (ніяких посилюють законів). На посту президента я чекаю від нього того ж: особистої свободи, спокою за Росію, розвитку спорту і культури суспільства. Звичайно, я хочу вступити в «Єдину Росію». Опозиція, як на мене, не любить Путіна через заздрість і тому, що їм ліньки працювати ».

«Саджай грядки!»
Найчисленніша в мережі група шанувальників Путіна зібрала аж 120 тисяч осіб під гаслом «Мені реально подобається Путін». На сторінці групи висить красномовне заяву: «Ця група не має ніякого відношення ні до однієї політичної організації. Ми не ставимо ніяких цілей, не займаємося агітацією і нікого ні в чому не переконуємо. Ми хочемо підкреслити, що ця група саме для людей, які ставляться з симпатією до Путіна ». Один з організаторів, до слова, випускник журфаку МГУ Вова Тютюн - той самий хлопець, який подав своїм однокурсницям ідею сфотографуватися для календаря на честь дня народження Володимира Володимировича. Свою приналежність до якихось молодіжних рухів він заперечує.

У числі проектів групи є, наприклад, конкурс «Путінські грядки». Організатори надихнулися словами прем'єр-міністра про те, що «російський агропромисловий ринок - вотчина російських виробників». І ось тепер кожному учаснику групи пропонується виростити власну грядку - можна на дачі, а можна прямо в квартирі в спеціальних горщиках - і отримати приз у вигляді скутера Suzuki. Головне - креативний фотозвіт про свою діяльність і обов'язкова табличка, яка повідомила, що це не просто грядка, а спеціальна - «путінська».

«Перевіряй на міцність!»
Забавно, що в групі «Армія Путіна», є альбом, який називається «ВВ прикриє!». Оскільки ця фраза вже не в перший раз муляє очі написами на асфальті, відразу згадується «Ікс-квест», який йде в мережі і в «онлайні» з початку червня.
«Х-Quest» заявляє про себе, як про секретний державний проект, який тільки прикривається грою. При реєстрації потрібно вказати номер телефону - і через пару хвилин тобі подзвонять, а голос Володимира Путіна з трубки розповість про те, як важлива місія агента, яким ти з цього моменту є. Завдання агента - за можливі винагороди у вигляді автомобіля, iРad`oв і грошових виплат вести свою діяльність і давати звіти особисто Володимиру Володимировичу і Дмитру Анатолійовичу через відео на хостингу YouTube.

Адміністрація гри нікого відкрито не агітує приймати сторону влади. Але і стати агентом Володимира Володимировича з Дмитром Анатолійовичем не кожен захоче. Ті ж, хто вступає в погоню за призами, готові в рамках гри попрацювати на Володимира Володимировича. І ось уже майже два місяці «агенти» формують образ свого ВВ - образ респектабельного начальника секретного проекту, який на плакаті крокує з пістолетом і проникливо поглядає крізь темні окуляри. Крутий чоловік, в загальному.

З іншого боку, хтось називає «Ікс-квест» антипропаганді Путіна. В рамках відеоквестов потрібно кидатися помідорами в перехожих, стрибати в фонтани, і навіть до співробітників поліції приставати. Але, якщо подумати, навряд чи це позначиться негативно на образі прем'єр-міністра - молодь любить подібні приколи і швидше вирішить, що Путін «дядько з гумором», ніж буде обурюватися тим, що в фонтанах купатися небезпечно для здоров'я або що кидатися в людей помідорами неввічливо.

Про гру голосно заговорили, коли один з її учасників, виконуючи завдання, розмістив в центрі Москви величезні плакати, стилізовані під афішу чергової серії «бондіани» з Путіним в ролі агента 007. Генеральний директор ТОВ «Найт стріт» (організатора квесту) Павло Рахман каже , що Путіна вони рекламувати не збиралися, - навпаки, вирішили погрітися в променях його слави. Для фірми, що займається організацією квестів будь-якої спрямованості, це був спосіб голосно заявити про себе. «Ми не отримували замовлення, проект ми придумали і розробили самі - написали сценарій, знайшли спонсорів. Зараз хоч і вийшли в плюс, але дуже незначний. Зате придбали репутацію », - зізнається гендиректор. З неприхованою гордістю він повідомляє, що зараз до гри підключилися понад 90 тисяч учасників. Ідея була простою: «Ми вирішили привернути увагу вируючої інтернет-аудиторії, яка ненавидить уряд. Партнери виявилися не проти. Ми проконсультувалися у юристів і зрозуміли, що нічого не порушуємо. Найняли пародиста, який голосом Путіна буде дзвонити учасникам ». Але на такий скандал не розраховували: після шуму в ЗМІ деякі спонсори перелякалися і почали вимагати прибрати їх логотипи з сайту гри, але незабаром заспокоїлися і передумали. Влада проявили поблажливість до організаторів, проте учасника, який розмістив нещасливий плакат, зараз шукають. «Ми надали всі контакти розклеювача, які у нас були. Так, ми гарантували учасникам конфіденційність, але ситуація була критична. Кому надали - сказати не можу. Нам надійшло багато дзвінків від держави, але все акуратно зам'ялося », - неохоче зізнається гендиректор.

До жодних молодіжних рухів, за словами Рахмана, «Ікс-квест» відношення не має. «Про існування якогось федерального агентства, щось там про молодь, ми дізналися від ЗМІ, коли вони почали дзвонити і запитувати», - говорить він. - «Там дійсно цікава гра з найпотужнішим контентом, але ті, хто не реєструються, а просто заходять на сторінку, бачать тільки Путіна і Медведєва і відразу вирішують, що це політичний піар». Акції на кшталт «Порву за Путіна» Павло Рахман коментує лаконічно: «Це маячня якась», і зізнається, що дуже не хотів би, щоб X-Quest ставили з ними в один ряд.

Рвущие за Путіна теж всіляко відхрещуються від садять огірки за Путіна - і навпаки. Один з адміністраторів групи для тих, кому «реально подобається Путін», випускник журфаку МГУ Заур Газдаров, в своєму твіттері емоційно відреагував на дівчат з «Армії Путіна»: «Тупі п ... ди все доводять до абсурду і божевілля) порвали футболки, на яких зображений Путін ». Правда, сама ідея «армії Путіна» здається йому «дуже позитивною»: «Я взагалі вважаю, що через речі, які робляться заради забави, іноді набагато краще виходить зробити хороший піар, в тому числі і в політичній сфері» .Його колега Вова Тютюн з ним згоден: «Ставлення моє до« Армії Путіна »цілком позитивне. Думаю, що чим нестандартнее люди будуть підходити до таких проектів, тим успішніше ті будуть відіграватися інформаційно. Мені здається, що формат «дівчата плюс політик» вкрай вдалий. Наприклад, в Америці був дуже крутий проект Obama girl ».

Прес-секретар руху «Наші» Христина Потупчик коментують спалах народної любові до прем'єра тими ж словами: «Ми позитивно оцінюємо ці ініціативи. Добре, що ці акції виникають самі собою, добре, що їх організаторам небайдуже, хто керує їхньою країною. Нас радує те, що молодь стає більш активною не тільки у вуличних акціях, а й в інтернеті. Ми не маємо відношення до організації «Армії Путіна», але підтримуємо їх. Якщо цим дівчатам подобається Путін як політик або як чоловік, то вони мають право висловлювати свою позицію. Однак ми б хотіли застерегти їх від зайвого епатажу і порекомендувати розумно розпорядитися раптово обрушилася на них популярністю ».

Всі ці групи розраховані на різні типи людей - на різний інтелектуальний рівень, ставлення до життя, пріоритети. Якщо «Армія Путіна» створює враження групи для політично недалеких особистостей, то «Мені реально подобається Путін» - це вже аргументована позиція: на сторінці групи наведені матеріали аналітичного та оглядового характеру, організатори стежать за словами прем'єр-міністра і підтримують у своїй «путінської осередку »атмосферу взаємної поваги.

Виходить, що групи на кшталт різні, а в цілому мережа прихильників ширше і ширше. Путін і «шикарний чоловік» (варіант для дівчат), і «крутий мужик» (варіант для юнаків) і «багато зробив для країни» (варіант для тих, кого просто «шикарний чоловік» і «крутий мужик» не влаштовують).

Якщо організаторів цих груп, як би вони не заперечували свою приналежність до молодіжних прокремлівських рухів, попросять провести якусь акцію в рамках передвиборної компанії прем'єра - вони проведуть. І ця акція цілком може «випадково» потрапити на ті самі добу, коли офіційна агітація повинна бути припинена. І нічого не візьмеш - організатори зі смайликом напишуть, що це звичайний флешмоб, а ідеї для флешмобів, як це прийнято вважати, йдуть «від народу».

джерело: novayagazeta.ru

Ще зовсім недавно, почувши слово лазер, більшість людей думало про щось з області фантастики Ще зовсім недавно, почувши слово лазер, більшість людей думало про щось з області фантастики. Сьогодні тим, що лазер широко використовується в багатьох сферах життєдіяльності людства, нікого здивувати не вдасться. Причому, з кожним днем ​​лазер все міцніше і міцніше входить в повсякденне життя багатьох людей.

Останнім часом досить часто доводиться чути про такі пристрої, як лазерні далекоміри. Користуються ними багато людей. Наприклад, досить широко застосовується воно для вимірювання відстаней при розслідуваннях дорожньо-транспортних пригод працівниками органів безпеки дорожнього руху. Багато працівників таких підрозділів вказують на те, що за допомогою такого далекоміра всі виміри виробляються набагато легше, а найголовніше, оперативніше. Досить широкого поширення набули ці пристрої і в будівництві. Деякі сучасні далекоміри, використовують лазерні промені, дозволяють за результатами вимірювань виробляти деякі розрахунки, такі як, наприклад розміри об'єкта, площу і об'єм приміщення і т.д.

Що стосується принципу роботи такого лазерного далекоміра , То він повністю схожий з принципами, покладеними в основу традиційних доплеровкіх радарів. Апарат складається з випромінювача і приймача сигналу, а так само обчислювального пристрою, який аналізує час, що минув від моменту посилу імпульсу передавачем, до його повернення і реєстрації в приймальнику, на підставі чого і робиться висновок про відстань до об'єкту. Слід зазначити, що точність вимірювань залежить від довжини випромінюваних імпульсів (чим вони коротші, тим точніше вимірювання), цим і зумовлено використання лазера при проведенні вимірювань (так як забезпечується досить висока точність).

Далекомір, який використовує в своїй роботі лазерний промінь, є окремим випадком лидара. Лідар це технологія, яка використовує в процесі просторових вимірів оптичні хвилі і явища. Використання лазера доцільно на відносно великих відстанях. Якщо мови йде про вимірювання досить маленьких відстаней, то тут, використання лазерного променя перешкоджає таке його властивість, як когерентність. Тому, в цьому випадку застосовують прилади, що використовують світлове випромінювання.

Сучасні далекоміри, що працюють на основі лазерних променів, мають, як правило, досить невеликі розміри, що дозволяє їх використовувати в будь-яких умовах обстановки. Підготовка до роботи такого пристрою до роботи не займає великої кількості часу.

Хлопці теж готові рвати за Путіна - цікаво, що?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация