"Чехословаччини немає вже 25 років!" За що критикують Vogue Czechoslovakia

Думки розділилися

У мережі показали, як виглядатиме перший номер Vogue Czechoslovakia. Для дебютної обкладинки журналу модель Кароліна Куркова знялась в образі Ольги Гавлова, подружжя Вацлава Гавела, останнього президента Чехословаччини і першого президента Чехії. Ольга заснувала Комітет доброї волі, займалася самвидавом і відстоювала права невинно засуджених. На спині Кароліни написано "Я" і "Ти".

Над зйомкою працював словацький фешн-фотограф Браніслав Сімончік, який раніше вже знімав обкладинки для Vogue в інших країнах. "Перший. Про свободу, любові і про нас. Про Чехословаччини", - написано в інстаграме Vogue Czechoslovakia.

Варто відзначити, що далеко не всім сподобався результат. Користувачі мережі виявилися незадоволені і тим, як виглядає обкладинка журналу, і тим, як він називається. Насамперед звертають увагу на те, що це саме Vogue Czechoslovakia, а не Vogue Czech Republic and Slovakia. Читачі спантеличені тим, що журнал носить ім'я країни, яка розпалася ще в 1993 році. "Може мені хто-небудь пояснити, чому це чехословацький випуск, якщо Чехословаччини немає ось уже 25 років?" - коментують обкладинку в соцмережах.

Ймовірно, не можна назвати випадковістю те, що запуск 24-й версії журналу в світі і 4-й в Східній Європі (після Росії, України і Польщі) відбувся якраз в століття підстави Чехословаччини (1918 рік). "Чому Vogue Czechoslovakia? Тепер, коли світ нарешті починає розуміти, що ми вже не одна країна? Було б правильніше назвати журнал Vogue Czech Republic і Slovakia. Це довго, але це має сенс", - коментує обкладинку один з користувачів. "Словаки хотіли відокремитися, а ви пов'язуєте нас", - пишуть читачі.

"Це досить хреново. Що думатимуть люди в світі, коли побачать цю обкладинку за кордоном? Що через 30 років ми все ще живемо в соціалізмі, а наші жінки схожі на Зену за прилавком? Невже комусь знадобилося повернути мене в минуле? Це було зло! Кароліна - богиня, а ви зробили з неї дивну жінку ", - обурюється читачка.

"Навіщо тягнути 30-річну тему? Така обкладинка повинна була б з'явитися в 1990-х, а не в 2018 році. Я сумніваюся, що якби Vogue Germany запустився тільки зараз, то розмістив би на обкладинці Берлінську стіну", - дивуються в коментарях .

Користувачі багато пишуть про те, що новий Vogue більше нагадує їм політичний журнал, ніж ту саму Біблію моди.

"Vogue не повинен йти в політику і минуле. Хай займається модою і стилем. Що буде далі? Як далеко ви зайдете? Будете розповідати, як ненавидите [Мілоша] Земана (чеський президент) і [Андрія] Бабіша (прем'єр-міністр) в наступному випуск? " - цікавиться аудиторія.

На їхню думку, обкладинка журналу - це провал. "Абсолютно без смаку! Вибрати обкладинку просто через символізму, через те, що це Ольга Гавел! Не можна ставити на обкладинку комерційного журналу про моду модель з голою спиною", - пишуть читачі. Вони вважають, що перший номер - це гучна подія, яким можна було заявити на весь світ, знявши на обкладинці модель в одязі словацького або чеського дизайнера, але цього не зробили. Крім того, в мережі помітили, що, хоча журнал виходить на дві країни, над номером більшою мірою працювали словацькі фахівці.

Крім того, в мережі помітили, що, хоча журнал виходить на дві країни, над номером більшою мірою працювали словацькі фахівці

Нагадаємо, коли в лютому вийшов перший номер польського Vogue, його теж розкритикували в мережі . Тоді на обкладинці з'явилися відомі польські моделі Малгожата Бела і Аня Рубік. Дівчата, одягнені в чорні плащі, позували на тлі Палацу культури у Варшаві, а біля них була припаркована чорна "Волга". Читачам не сподобалося, що на знімку - "сталінська висотка", яку Радянський Союз подарував польському народу, знаковий автомобіль радянської влади і те, що фотографував моделей німецький фотограф Юрген Теллер, а не польський.

Читайте також: Обкладинку першого польського Vogue розкритикували в мережі .

Може мені хто-небудь пояснити, чому це чехословацький випуск, якщо Чехословаччини немає ось уже 25 років?
Чому Vogue Czechoslovakia?
Тепер, коли світ нарешті починає розуміти, що ми вже не одна країна?
Що думатимуть люди в світі, коли побачать цю обкладинку за кордоном?
Що через 30 років ми все ще живемо в соціалізмі, а наші жінки схожі на Зену за прилавком?
Невже комусь знадобилося повернути мене в минуле?
Навіщо тягнути 30-річну тему?
Що буде далі?
Як далеко ви зайдете?
Будете розповідати, як ненавидите [Мілоша] Земана (чеський президент) і [Андрія] Бабіша (прем'єр-міністр) в наступному випуск?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация