"Міраторг" скуповує Чернському район?

На світлині   : Власники компанії Олександр і Віктор Линник   Найбільший агрохолдинг Росії веде скупку земель в одному з чорноземних районів області

На світлині : Власники компанії Олександр і Віктор Линник
Найбільший агрохолдинг Росії веде скупку земель в одному з чорноземних районів області.

Як повідомили Тульським PRянікам два незалежних джерела, один з яких в Чернському районі, компанія "Міраторг" купує тут велика кількість землі.
Як повідомили Тульським PRянікам два незалежних джерела, один з яких в Чернському районі, компанія Міраторг купує тут велика кількість землі

Зокрема, кажуть, що свої угіддя продає навіть власник "Національної земельної компанії" Олександр Лебедєв, який розчарувався в сільськогосподарському бізнесі. Нам не вдалося зв'язатися по телефону з генеральним директором господарства "Максим Горький" Андрієм САМОШИНА, щоб отримати коментарі від першоджерела.

На думку наших інформаторів, "Міраторг" цікавить тільки земля, тому вирощуванням картоплі і тим більше його переробкою в разі придбання господарства він займатися не буде.

(Власниками холдингу є брати Олександр і Віктор Линник. Віктор Линник заявляв, що брати Линник не є родичами подружжя Дмитра Медведєва.)

Як нам повідомили, свої землі нібито продає "Міраторг" і засновник ТОВ "Записки мисливця" Ольга Орловська, більше відома як меценат.

Як повідомляється на сайті компанії "Міраторг", вона побудувала з нуля найбільше в Європі вертикально-інтегроване виробництво високоякісної яловичини "від поля до прилавка" з сукупним поголів'ям ВРХ спеціалізованої породи абердин-ангус, що перевищує 436 тисяч голів. Компанія продовжує будувати нові тваринницькі ферми в Брянської, Орловської, Калузької, Смоленської, Тульської, Калінінградській областях в рамках міжрегіонального проекту для збільшення поголів'я до 1 млн голів до 2020 року.

Тульські фермери стурбовані агресивною скупкою землі "Міраторг" в Тульській області, але в даному випадку йде цілком передбачуване поглинання дрібних власників більшими. А точніше - вигнання їх з землі.

Цьому сприяє відсутність дієвої державної підтримки дрібного та середнього сільськогосподарського бізнесу. До чого призведе така політика в уже в недалекому майбутньому, загальновідомо: до зниження конкуренції, зникнення дрібного сільгосптоваровиробника і об'єктивного зростання цін на продукцію.

Міраторг настає

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация