"Росія - не смітник!": Віталій Мілонов висловився про якість їжі та продажу алкоголю

У понеділок стало відомо, що депутат Держдуми Віталій Мілонов запропонував міністру промисловості та торгівлі Росії Денису Мантурово ввести особливу маркування для ненатуральних м'ясних продуктів і прохолодних напоїв. Мілонов виступив з ініціативою називати ковбасу з вмістом м'яса менше 50% "імітацією ковбасного виробу", а газовані напої і соки - "хімічно синтезованими напоями".

Депутат поспілкувався з Metro і докладно розповів про цілі пропонованих нововведень, а також про те, які ще зміни необхідні для російської харчової промисловості.

Чому ваша увага зосереджена саме на м'ясних продуктах і прохолодних напоях? У продажу є безліч інших продуктів з не дуже корисним і здоровим складом.

Зараз держава по-справжньому перейнявся якістю харчових продуктів. Ми бачимо, що на прилавках деякий час назад продавався сир, сметана, а зараз - уже сирний продукт, сметанний продукт, молочний продукт, в яких підвищений вміст пальмової та інших дешевих масел, які небезпечні для здоров'я. Тривале вживання таких продуктів може завдати серйозної шкоди здоров'ю будь-якої людини незалежно від віку і статі.

В даному випадку ми говоримо саме про м'ясо, газовану воду і соки, тому що це найбільш популярні продукти. Ковбаса, сосиски купуються людьми всіх соціальних шарів. Багато в чому виробники навмисно вводять в оману покупців, маркіруючи, припустимо, соєву ковбасу назвою "смачна м'ясна ковбаса". У людини, довгий час вживає таку ковбасу, в якій ні грама м'яса немає, може виникнути дефіцит того чи іншого речовини в організмі - наприклад, білка, амінокислот, які необхідно приймати людині регулярно.

Білок в раціоні може врятувати від передчасної смерті, дізналися вчені

Купуючи таку ковбаску, ми можемо нанести шкоду здоров'ю своєї дитини. Це неприпустимо, і буде коректним, щоб люди знали що вони купують. Особливо тому, що недорогі продукти з нижчої цінової категорії купують зазвичай люди з не найвищими доходами. І обманювати людей, особливо пенсіонерів, неправильно.

У понеділок стало відомо, що депутат Держдуми Віталій Мілонов   запропонував   міністру промисловості та торгівлі Росії Денису Мантурово ввести особливу маркування для ненатуральних м'ясних продуктів і прохолодних напоїв

На думку Милонова, продукт з вмістом м'яса менше 50% не може називатися ковбасою.

Pixabay, Інший

фото:

Давайте будемо чесно говорити, що це не ковбаса, а імітація ковбаси, що це не сік, а якась хімічна синтезоване пійло, при вживанні якого може відкритися виразка. Люди мають право знати, що вони їдять.

Завдання держави - сформувати чіткі, жорсткі рамки для комерсантів всіх рівнів і, особливо, для іноземних компаній, яким належать більшість м'ясних торгових марок. Тим самим ми допоможемо вийти на ринок нашим вітчизняним фермерам, які банально не можуть вийти на прилавки, бо все скуплено іноземними транснаціональними корпораціями, які називають свій "сир диявола" російським сиром. Давайте ми дамо дорогу нашим фермерам, селянам, колгоспникам, які кожен день працюють і роблять по-справжньому корисні, смачні і недорогі продукти.

Чи є у вас якісь ще пропозиції щодо змін у сфері харчової промисловості?

Так звісно. Ми довго пропонували нашим федеральним колегам і уряду потурбуватися про те, щоб в продуктових магазинах, куди приходять люди з дітьми та вагітні жінки, прибрати з прилавків алкоголь. Абсолютно неправильно, що він є сусідами, наприклад, з хлібом або молоком. Давайте зробимо так само, як ми вчинили з сигаретами. Хочеш купити алкоголь - йди в спеціальний відділ, де всі ці пляшечки з "рідиною диявола" закриті спеціальними шторками і не попадаються на очі.

Ми бачимо, що в усіх точках, які торгують сигаретами, такі бокси вже встановлені. Буде невеликою витратою для комерсантів купити спеціальний бокс або шторку, щоб приховати від очей алкоголь.

Найправильніший метод торгівлі алкоголем в країнах Скандинавії, де вино і міцний алкоголь можна купити тільки в спеціальних державних магазинах. У звичайному магазині ти можеш придбати тільки слабоалкогольний напій - пиво, сидр або щось подібне.

Чим більше держава буде встановлювати бар'єрів при продажу алкогольної продукції, тим краще буде себе почувати населення нашої країни, тим довше буде тривалість життя, тим менше сімей буде розпадатися через алкоголізм. По-хорошому, алкоголь необхідно загнати в дуже жорсткі державні рамки. Нікому від цього гірше не буде.

В подальшому ми також хотіли б звернути увагу на сферу кондитерських продуктів. У багатьох кондитерських виробах використовуються замінники натуральних продуктів: пальмова олія те ж саме, маргарини різного рівня паршивости, які при вживанні можуть викликати, як мінімум, печію, а в гіршому випадку при тривалому вживанні - серйозні проблеми з травною системою, з кровообігом, з серцем , з печінкою і нирками. Це не солодощі, а справжній солодка отрута.

Люди повинні знати, що, купуючи шоколадну цукерку або шоколадний батончик модної марки, вони купують не шоколад, а підфарбований хімічне пальмову олію. Воно не розчиняється в організмі людини при нормальній температурі, а залишається усередині тіла, в кращому випадку осідаючи жиром на шлунку, забиває кровоносну систему і може призвести до ранньої смерті.

Лікарі назвали головні причини смертності в XXI столітті

Такі продукти у нас продаватися повинні з максимальною побоюванням, а краще, щоб їх взагалі у нас не було.

Останнім часом у вас трохи змістився фокус уваги. Раніше ви були сконцентровані на проблемах соціального характеру, захисту традиційних цінностей, а зараз все частіше говорите про харчову промисловість. З чим це пов'язано?

Завдання депутата - відстоювати питання і проблеми людей, які його обрали. Ми не відмовляємося від наших принципів, з якими ми йшли на вибори. Проте, в даний момент на порядку денному саме харчова безпека населення.

Віталій Мілонов.

https://www.facebook.com/milonov, Інший

фото:

У найближчому майбутньому, крайній термін - взимку, ми плануємо презентувати новий громадський рух, який буде займатися питаннями харчової безпеки нашої країни. Це буде велика сітка в багатьох регіонах, де ми будемо перевіряти якість, закликати до відповідальності недобросовісних виробників і продавців такої продукції. Можна сказати, що ми зараз оголошуємо наш хрестовий похід проти тих сурогатів і імітацій їжі, якими зараз завалена наша країна.

Росія - це не смітник для світової промисловості, куди можна скидати токсичну їжу і токсичні полус'едобние матеріали. Ми повинні підтримувати власне сільське господарство, молочне господарство, тваринництво. У Росії достатньо внутрішніх ресурсів для того, щоб повністю забезпечити наш ринок якісною їжею. Ми не збираємося вирощувати в Росії банани, ківі і ананаси, але основні продукти повинні бути в більшості своїй вітчизняними і високої якості, гідного нашої країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Для шкідливих продуктів на прилавках можуть ввести особливі "чорні мітки"

Вчені: Продукти, які ми їмо щодня, провокують розвиток раку

Дієтолог розповіла про причини глобального ожиріння росіян

Чому ваша увага зосереджена саме на м'ясних продуктах і прохолодних напоях?
Чи є у вас якісь ще пропозиції щодо змін у сфері харчової промисловості?
З чим це пов'язано?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация