"Ви не будете тут працювати": власники кіосків з солодкою ватою і кафе поскаржилися, що їх виживають з ЦПКіВ

З ЦПКіВ змушені піти підприємці, які пропрацювали там не один десяток років.

У Центральному парку культури і відпочинку імені Маяковського відбуваються великі зміни. За останній тиждень до редакції Е1.RU звернулися відразу декілька підприємців і працівників парку, які, за їхніми словами, були змушені покинути своє робоче місце.

Підприємці навперебій стверджують, що проблеми почалися після того, як парком почав завідувати новий директор Роман Шадрін.

- Директор обманним шляхом змусив всіх переписати своє майно на баланс парку, хоча не мав права цього робити за законом. Чи не має право він був і здавати землю в оренду. Він не власник, а власник землі - область. Дуже складно було працювати з ним, тому що у нього були свої орендарі, яких він привів. Для них всі умови, а для нас тільки підвищував оренду. Коли сезон закінчився, він просто розірвав договори і вигнав нас з парку, - розповіла Е1.RU підприємниця Валентина Кисельова.

В ЦПКіВ вона працювала більше 13 років - тримала кафе "Екстрім", "Млинці", а ще точки, де торгували солодкою ватою і попкорном. Всього у жінки за всі роки було 8 різних об'єктів на території парку, зараз - жодного. Кафе збираються зносити, а Валентина звернулася до суду, щоб визнати договори з передачі землі незаконними.

- Зараз просто парк руйнується, це просто біда. Він сказав: "Мені команда потрібна нова, своя". Він наближає до себе тих людей, які несуть йому гроші - то є 50 на 50 - 50% доходів підприємець несе директору в кишеню, а 50 залишає собі. Ми не погодилися на це і стали просто не потрібні, - впевнена Валентина.

Кілька днів тому в парку вирішили знести ще одне кафе - "Лісова казка". В ЦПКіВ стверджують, що підприємець побудував заклад в обхід закону. Але представник бізнесмена сказав Е1.RU, що причиною всього, що сталося стало бажання адміністрації парку вигнати неугодних з займаної майданчика.

- Кафе зносять за бажанням Шадріна. Зоопарк теж за його бажанням закритий. Тих комерсантів, які йому не до вподоби, він виганяє. А за сезон він сам він не закінчив будувати жодного майданчика, жодного кафе, - розповів співрозмовник.

Кафе "Лісова казка", яке знаходиться в парку, теж скоро знесуть.

Ще однією підприємниці Катерині Хачатурян і зовсім доводиться виплачувати кредит після того, як вона покинула територію парку.

- Ми в парку пропрацювали більше 20 років, але зараз зі мною договір не уклали, а з якої причини - не сказали, - розповіла Е1.RU Катерина. - Ми торгували солодкою ватою і попкорном, але в цьому році вирішили розширити бізнес і купили дитячий паровозик.

Директор парку, за словами підприємниці, затію схвалив, а після не давав працювати. Як розповіла жінка, їх просто виживали. Зараз паровозик безгосподарно стоїть в гаражі господині, а за атракціон вона продовжує виплачувати кредит.

- Мене вигнали з парку, не уклали договір ні з павільйоном, ні з паровозом. Чим я їм завадила? Я ж плачу, все віддавала, у мене немає боргів. Я попросила пояснити причину, я написала в Жовтневу прокуратуру, і мені прислали відповідь, що у мене є порушення. Два порушення - це на 5 днів затримка орендної плати. Але ми завжди пишемо заяви, що ми затримуємо плату, і нам дозволяють - це незначна причина, через такого не виганяють, - пояснила Катерина. - Вони забирають бізнес! У мене був договір до 30 листопада, я написала заяву, щоб продовжити на наступний сезон. Письмово мені нічого не відповіли, але усно мені Юлан (Михайло Юлан - заступник директора парку. - Прим. Ред.) Сказав: "Ви не будете працювати, тому що ваш павільйон зноситься".

) Сказав: Ви не будете працювати, тому що ваш павільйон зноситься

Дитячий паровозик з парку імені Маяковського. Дитячий паровозик з парку імені Маяковського

Жінка зверталася і в суспільну-приймальню президента, начальнику УМВС Росії по місту Катеринбургу полковнику поліції Трифонова, в прокуратуру Жовтневого району і відправила лист сіті-менеджеру Олександру Якобу.

Скарга, яку підприємниця відправила в усі інстанції.

Директор парку Роман Шадрін прокоментувати ситуацію, що склалася не відмовився, але у нього інший погляд на проблему. Роман Олександрович відразу зрозумів, з якого питання ми дзвонимо, і назвав прізвища п'яти підприємців, з якими виник конфлікт.

- Вони всі скарги написали, починаючи від президента Російської Федерації і закінчуючи прокуратурою Жовтневого району. Я все відповіді дав. Минулого тижня проходила нарада в прокуратурі міста, де були розглянуті всі перевірки. Мене перевірила податкова, Федеральна антимонопольна служба, мене за минулий рік 65 разів перевірила прокуратура через їх наклепу, і порушень не виявлено, - розповів Е1.RU директор Центрального парку культури і відпочинку імені Маяковського Роман Шадрін.

- А як у вас з самого початку складалися відносини з співробітниками парку? class = "_">

- Я, коли сюди прийшов, не встиг заступити на бойове чергування, як від цих же підприємців на мене посипалися кляузи, доноси і все інше. І ніде жодним законом не прописано, що якщо людина працювала багато років, то я зобов'язаний, я нікому нічого не зобов'язаний. Якщо люди не хочуть працювати за законом, то вони тут працювати не будуть.

Якщо люди не хочуть працювати за законом, то вони тут працювати не будуть

Роман Шадрін (праворуч) воював в Чечні.

- Деякі підприємці кажуть, що ви забираєте їх і влаштовуєте на їх місця своїх людей, наближених, це так? class = "_">

- Нехай доведуть. Для мене всі рівні, якщо вони забули з якої системи я прийшов, я можу нагадати. Я прийшов із системи Міністерства внутрішніх справ, я дуже законопорядочний і законослухняна людина, переживаючи за державу.

- Висувають таку версію, що ви пропонували ділити прибуток 50 на 50? class = "_">

- Це наклеп. У мене достатня пенсія - дуже хороша пенсія, яка становить більше 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. І ще раз повторюся, я з системи МВС, я Герой Росії, і я дуже дорожу своєю честю. Більш того, я вам скажу, що по відношенню до декількох підприємців мною підготовлені судові позови за дії, що ганьблять мої честь і гідність. Наступного тижня ці документи будуть подані до суду. І стосовно однієї підприємниці мною підготовлено заяву до органів поліції з проханням провести щодо її перевірку за фактом вимагання.

- Тобто підприємці дійшли до вимагання? class = "_">

- Ви подивіться статтю 163 Кримінального кодексу і порівняйте її (мається на увазі одна з підприємниць. - Прим. Ред.) Заяву, вона пише: "Поверніть мені все моє", хоча її тут нічого немає, вона добровільно все передала, ми це все обрахували , вона підпис поставила, що вона парку павільйони передає. Хоча я просто міг сказати: "вивозять свої дрова".

- Чому все-таки не можна було вирішити це питання мирно і переукласти договір на наступний сезон? class = "_">

- Ми розглянули їх комерційні пропозиції, і вони нас не влаштували.

- Ще один співробітник, який звільнився, розповів, що з парку останнім часом все звільняються. class = "_">

- Серйозно? Так я вас благаю, в 2015 році 98% співробітників парку змінилося, а за минулий рік змінилося 16%. А якщо він звільняється, значить, він був негідником і не виконував своїх обов'язків.

Текст: Марія ІГНАТОВА
Фото: Артем Устюжаніна / Е1.RU; ЦПКіВ; Екатеринбургская міська дума

Чим я їм завадила?
А як у вас з самого початку складалися відносини з співробітниками парку?
Деякі підприємці кажуть, що ви забираєте їх і влаштовуєте на їх місця своїх людей, наближених, це так?
Висувають таку версію, що ви пропонували ділити прибуток 50 на 50?
Тобто підприємці дійшли до вимагання?
Чому все-таки не можна було вирішити це питання мирно і переукласти договір на наступний сезон?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация