Рафаель і Тіціан вже в Києві

  1. поділіться

ДОНЕЦЬК. Нове слово в популяризації книги сказали маріупольські бібліотекарі - читальний зал бібліотеки ім. Короленка до вересня перевели у двір, під відкрите небо. Відпочити з книжкою в тіні дерев можуть всі, хто готовий дотримуватися тиші, не їсти і не смітити. Першими оцінили ініціативу молоді мами: тепер прогулянку на свіжому повітрі вони можуть поєднати з читанням і познайомити з книгою малюків - дитячої літератури в книгосховище досить. Поки книжковий сад відкритий тільки по четвергах і суботах з 12.00 до 16.00. Однак не виключено, що незабаром він буде працювати щодня. Якщо почнеться дощ, читачів запросять в сектор періодики в будівлі бібліотеки.

ЗАПОРІЖЖЯ. Благодійний концерт і байк-шоу за участю провідних музичних колективів і байкерських клубів з 15 регіонів України та Росії організували в Токмаку в рамках Міжнародного кінофестивалю «Бригантина-2013». На свято «Рок-Токмак» прийшли понад 5 тис. Осіб - практично кожен п'ятий городянин. Особливо тепло глядачі зустрічали групу «Брати Карамазови» - не тільки слухали, а й співали разом з музикантами. Байкери здивували присутніх карколомними трюками, а потім прокотили місцеву дітвору на «харлеях». Завершилося дійство салютом.

КИЇВ. Сенсаційну експозицію - «Три шедевра класичного мистецтва з музеїв Італії. Рафаель, Тіціан, Гвідо Рені »- представив поціновувачам прекрасного Національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків (вул. Терещенківська, 15-17, тел. (044) 235-3290). Полотно «Венера і Адоніс» Тиціана прибуло з Національної галереї старовинного мистецтва Палаццо Барберіні (Рим), гобелен «Чудовий улов риби» по малюнку Рафаеля і картина «Ісус Христос» Гвідо Рені - з Музею старовинних скарбів Святого Житла (Лорето, Італія). Ці шедеври XVI - початку XVII ст. практично не залишають стін музеїв, де зберігаються. Для українців в честь 1025-річчя хрещення Київської Русі італійська сторона зробила виняток. Організували виставку Італійський інститут культури в Україні та Національний музей мистецтв ім. Ханенко. Побачити вершини світового живопису можна до 5 липня. Вартість квитків: 50 грн., Для пенсіонерів - 16, для школярів - 12, для студентів - 25 грн.

ОДЕСА. 21-23 червня фестиваль німого кіно та сучасної музики «Німі ночі» - вже в четвертий раз - представить жителям і гостям Південної Пальміри відроджені шедеври світового кіно. У програмі - відреставровані Національним центром Олександра Довженка вітчизняні фільми «Укразія» Петра Чардиніна (1925 г.) і «Хліб» Миколи Шпиковського (1930), німецька експресіоністичними драма «Остання людина» Фрідріха-Вільгельма Мурнау (1924), романтична комедія «Патсі» американського режисера Кінга Видора (1928) і чеська камерна драма Густава Махато «Крейцерова соната» (1927). У музичному блоці будуть представлені нові саундтреки до німих фільмів. Музику до стрічки «Укразія» створила польська група Orange the Juice, до фільму «Хліб» - білоруський колектив Port Mone, до «Крейцерова сонаті» - відомий чеський віртуоз Павло Файт, «Останнього людини» озвучив російський дует Лєтов & Голоухов, а «Патсі »- український джазист-імпровізатор Юрій Кузнєцов. Закриє фестиваль шоу ексцентричного київського фрік-кабаре DakhDaughters. Свято відбудеться на причалі яхт-клубу Морвокзалу.

СІМФЕРОПОЛЬ. Перший в АРК цілодобовий телеканал для дітей «Лялі» створений на базі дитячої редакції кримськотатарського каналу АТР. Передачі, адресовані телеглядачам 6 - 18 років, виходять в ефір на трьох мовах - кримськотатарською, українською та російською. Це допоможе виховати у юних кримчан толерантне ставлення до всіх мов, що звучить на півострові, впевнена генеральний директор АТР Ельзара Іслямова. Кожна дитина знайде передачу до душі: «Ак'шам Масалов» пропонує малюкам вечірню казку, «Ач олдим» ( «Хочу їсти») буде цікава юним кулінарам, «Хаберин' олсун» ( «Будь в курсі») адресована інтелектуалам, на питання «чомучок» відповідатимуть програми «Веселка» і «Корпорація Сімба». Головний редактор дитячого телеканалу - Усніе Халілова.

Головний редактор дитячого телеканалу - Усніе Халілова

ТЕРНОПІЛЬ. Переможцем Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий ескіз логотипу до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка став викладач Бережанської дитячої художньої школи, член Національної спілки художників України Олег Шупляк. Він створив 20 ескізів майбутнього логотипу. На тому, що приніс художнику перемогу, зображений молодий Кобзар і цифра 200 під портретом. У творчому змаганні взяли участь більше сотні майстрів, які представили 150 робіт.

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...

поділіться

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация