Реєстрація та відкриття міжнародних фінансових офшорів

  1. Ми зробимо для Вас компанію в будь-якій країні світу!
  2. Реєстрація офшорних і неофшорних компаній
  3. У яких юрисдикціях найчастіше реєструють компанії
  4. класичні офшори
  5. Приклади найбільш популярних класичних офшорів:
  6. Юрисдикції, що надають податкові пільги
  7. Що таке офшор або офшорна компанія?
  8. Що таке офшорна зона?
  9. Як правильно: «офшор» або «офшор»?
  10. Що необхідно знати, щоб зареєструвати офшорну компанію?
  11. Корисні матеріали з даної тематики

Надішліть заявку

Надішліть питання, ніж ми можемо бути Вам корисні, і отримаєте персоналізоване пропозицію прямо зараз!

Ми зробимо для Вас компанію в будь-якій країні світу!

Корисні матеріали з даної тематики

Реєстрація офшорних і неофшорних компаній

Звертаємо вашу увагу на те, що, виходячи з поставлених перед нами цілей і завдань, ми можемо зареєструвати для вас офшорні і оншорні компанії практично в будь-якій країні світу, в тому числі і в тій, яка не вказана нижче, оскільки володіємо для цього всі необхідні навичками і можливостями. На сайті ми пропонуємо вам лише найбільш затребувані варіанти юрисдикцій.

У разі якщо Вас цікавить інформація про інші регіонах для створення юридичної особи у формі компанії, партнерства, фонду або в будь-якій іншій формі, ми будемо раді надати її Вам за запитом .

У яких юрисдикціях найчастіше реєструють компанії

В даному розділі ми пропонуємо вашій увазі інформацію про офшорні та інших юрисдикціях, найбільш часто використовуваних в міжнародному податковому плануванні, про типах і умовах ведення діяльності зареєстрованих в них компаній та інших структур.

Вибравши одну із запропонованих на нашому сайті країн, Ви зможете детально ознайомитися з деякими особливостями корпоративного регулювання, створення компанії, з питаннями оподаткування та бухгалтерського обліку, а також дізнатися про географічне розташування, державна мова, валюту і деякі інші національні особливості країни походження обраної Вами структури .

Виберіть найбільш підходящу для Вас групу юрисдикцій

У практиці міжнародного податкового планування зазвичай прийнято поділяти всі юрисдикції (офшорні зони і неофшорного юрисдикції) на умовні групи, об'єднані поруч загальних ознак.

класичні офшори

Перша група - це так звані класичні міжнародні офшори або офшорні зони (можливий наступний варіант написання: офшор, офшорна зона). Це країни, що надають зареєстрованим в них компаніям, що не ведуть діяльність на їх території, повне звільнення від будь-яких податків в обмін на невеликій фіксований щорічний збір і які не потребують складання фінансової звітності. Офшорні зони - це в переважній більшості випадків невеликі «острівні» держави.

Приклади найбільш популярних класичних офшорів:

Юрисдикції з низькими податковими ставками

Друга група - це юрисдикції, де встановлені дуже низькі ставки податків або зовсім надається звільнення від оподаткування при дотриманні деяких умов. При цьому існують певні вимоги, які відсутні в класичних офшорних зонах. Для того щоб відкрити компанію в такий юрисдикції і отримувати податкову пільгу, як правило, необхідно вести і подавати фінансову звітність або мати в якості директорів компанії резидентів відповідної юрисдикції і т.п.

Приклади найбільш популярних юрисдикцій цієї групи:

Юрисдикції, що надають податкові пільги

Третя група - юрисдикції, що відрізняються респектабельністю в більшій чи меншій мірі і (або) надають досить привабливі податкові пільги при дотриманні певних умов.

Приклади найбільш популярних юрисдикцій цієї групи для реєстрації іноземних компаній:

Що таке офшор або офшорна компанія?

Офшор (від англ .: offshore, offshore companies, що в перекладі на російську означає «що знаходиться поза берегом»), або офшорна компанія (можливий варіант написання «офшор», «офшорна компанія»), - компанія, зареєстрована в державі, що надає нульовий рівень оподаткування доходів за умови, що вони отримані від діяльності за рамками даної держави.

Звичайно ж, податкові переваги можуть мати не тільки компанії, зареєстровані на території класичних офшорних юрисдикцій (класичні офшори), але також і компанії, зареєстровані в європейських країнах. До таких належать, наприклад, Нідерланди, Люксембург, Австрія, Великобританія, Швейцарія. Подібні юрисдикції характеризуються тим, що компанії поряд з існуючими в них корпоративними податками і строгими вимогами по здачі фінансової звітності можуть при дотриманні певних умов розраховувати на істотні податкові пільги. Ці юрисдикції відрізняються від фінансових офшорів, безумовно, більш високим рівнем респектабельності, «имиджевости». Чи законно використовувати?

Подібно будь-якій юридичній особі реєстрація та використання офшору може застосовуватися як в легальних схемах податкового планування, так і в незаконних, в тому числі з метою кримінально караних ухилення від сплати податків або відмивання злочинних капіталів. Законність конкретної операції через офшор визначається як відповідно до законодавства країни його реєстрації, так і з відповідним законодавством інших країн, а також положеннями міжнародних договорів. Багато розвинених країн застосовують до своїх резидентам певні обмеження на операції з офшорами, але повну заборону операцій відсутня практично скрізь, в тому числі і в Росії.

Що таке офшорна зона?

Офшорна зона (offshore zone) в загальноприйнятому розумінні це держава, законодавством якої передбачено можливість створення компаній, що використовують нульовий режим оподаткування своєї діяльності за умови ведення цієї діяльності за межами такої держави. Всього в світі налічується кілька десятків зон, де можна відкрити офшорну компанію.

Як правильно: «офшор» або «офшор»?

На сьогоднішній день не існує єдиної думки щодо правильності написання даного слова, з однією літерою «ф» - «офшор», або з двома - «офшор». Варіант «офшор» виник в побуті значно раніше, ніж він з'явився в офіційних словниках, тому двояке написання слова і його похідних прийнятно, проте в друкованій пресі в значній мірі переважає «офшор».

Що необхідно знати, щоб зареєструвати офшорну компанію?

Подібні компанії використовуються в бізнесі для вирішення декількох типових завдань:

  • Зниження податкового навантаження.
  • Ведення бізнесу на світовому ринку.
  • Управління іноземними активами.
  • Співпраця з міжнародними партнерами.
  • Доступ до іноземних ресурсів та ін.

Всупереч думці багатьох скептиків, автоматичний обмін банківською і фінансовою інформацією все-таки запрацює і для Росії. Таким чином, для того щоб відкрити офшор, ми закликаємо серйозно підійти до питання вибору юрисдикції і аналізу наслідків початку автоматичного обміну. Не можна залишати без уваги також репутацію юрисдикції. Залежно від цього ви можете зіткнутися з труднощами при веденні діяльності або відкритті банківських рахунків.
Очевидно, що світ рухається все більше в сторону податкової прозорості та що іноземні структури тепер можуть запропонувати все меншу захист фінансової інформації. Дуже важливо усвідомлювати можливі ризики, пов'язані з відкриттям офшору.

Корисні матеріали з даної тематики

Вебінар «Нові законодавчі вимоги про відкриття реальних офісів для офшорних компаній - перспективи і прогнози»

Вебінар «Розкриття бенефіціарів компаній в офшорних і інших юрисдикціях (ЄС, BVI, UK). Порівняння, тенденції, прогнози »

Вебінар «Приватний сімейний фонд як інструмент захисту від російських правил« КІК »»

Вебінар «Приватний сімейний фонд як інструмент захисту від російських правил« КІК »»


Що таке офшорна зона?
Як правильно: «офшор» або «офшор»?
Що необхідно знати, щоб зареєструвати офшорну компанію?
Чи законно використовувати?
Що таке офшорна зона?
Як правильно: «офшор» або «офшор»?
Що необхідно знати, щоб зареєструвати офшорну компанію?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация