Резолюція по Україні в ООН: з'явилася реакція Криму і Кремля - ​​останні новини світу

Представники незаконно анексованого Російською Федерацією півострова Крим вважають, що саме Захід є "ініціатором кризи в Україні", а не президент РФ Володимир Путін, який наказав окупувати частину сусідніх територій.

Так вони відреагували на прийняття Генеральною Асамблеєю ООН українського проекту резолюції про мілітаризацію Криму, а також частини Азовського і Чорного морів. Зокрема, так званий сенатор від Севастополя, член комітету Ради Федерації з міжнародних справ Ольга Тимофєєва заявила пропагандистам RT, що за результатами голосування "абсолютна більшість у прихильників США відсутня".

«Утрималися 72 країни, а ще 19 не підтримали резолюцію - це теж необхідно відзначати. ​​Абсолютна більшість вже у США і їх поплічників відсутня. Ми прекрасно розуміємо (а тепер вже збудовані складові тієї кризи в Україні, яка була спровокована в 2014 році), хто його інсценував, організовував - це група західних партнерів: США, Німеччина, Франція - то ядро ​​НАТО, яке існує, і, відповідно, зараз вони будуть продовжувати діяти в тому ж ключі ", - зазначила Тимофєєва.

Ми прекрасно розуміємо (а тепер вже збудовані складові тієї кризи в Україні, яка була спровокована в 2014 році), хто його інсценував, організовував - це група західних партнерів: США, Німеччина, Франція - то ядро ​​НАТО, яке існує, і, відповідно, зараз вони будуть продовжувати діяти в тому ж ключі , - зазначила Тимофєєва

Генасамблея ООН

Вона заявила, що нинішній режим в Україні "створювався для тарану Росії".

"Він підтримується в ім'я цього ... далі конфлікт вони будуть тільки заохочувати. Це показано, зокрема, і цим голосуванням в ООН. Ми робимо все, щоб донести правду, все, щоб сформувати лінії захисту всередині нашого контуру і забезпечити безпеку своєї країни. В будь-який час вони будуть намагатися спровокувати ... їм потрібно, щоб кошти, вкладені в Україну, спрацювали, щоб цей конфлікт приніс їм певні дивіденди ", - уклала Тимофєєва.

У той же час "глава комітету кримського парламенту з міжнаціональних відносин" Юрій Гемпель навпаки вважає, що в Німеччині "здраво оцінюють ситуацію, дають негативну оцінку подібним рішенням".

"В деякій мірі радує, в Європі з'являється все більше здорових політиків, зокрема в Німеччині - провідній країні ЄС. А як нам, росіянам, розпоряджатися своєю територією, ми самі вирішимо без сусідній України і без резолюції, яка з її подачі вноситься в європейські організації ", - зазначив Гемпель.

А як нам, росіянам, розпоряджатися своєю територією, ми самі вирішимо без сусідній України і без резолюції, яка з її подачі вноситься в європейські організації , - зазначив Гемпель

Сергій "Гоблін" Аксьонов

На думку ж ватажка окупованого Криму Сергія Аксьонова, прийняття Генеральною Асамблеєю ООН українського проекту резолюції про "мілітаризації" Криму є "черговим витком дурниці".

"Уже все, хто міг, встигли зрозуміти, що йти на поводу у керівництва України - абсолютно марна і безнадійна захід", - упевнений пособник окупантів, який вважає, що "на сьогоднішній день Криму нічого не загрожує".

У Кремлі також висловили незгоду з резолюцією і співчуття, що в ГА ООН схвалили цей документ, пише "Лайф".

"Ми можемо тільки висловити незгоду з подібною позицією і співчуття. Ми, безумовно, продовжимо послідовно роз'яснювати нашу позицію і доводити до відома наших візаві", - пояснив Пєсков, нагадаємо в черговий раз про незаконне "референдумі" на півострові.

Ми, безумовно, продовжимо послідовно роз'яснювати нашу позицію і доводити до відома наших візаві, - пояснив Пєсков, нагадаємо в черговий раз про незаконне референдумі на півострові

Дмитро Пєсков

як повідомляв OBOZREVATEL , 17 грудня Генасамблея ООН прийняла ініційовану Україною резолюцію "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна, районів Чорного та Азовського морів". За резолюцію проголосували 66 країн. проти виступили Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Куба, Корейська Народно-демократична республіка (КНДР), Іран, Лаос, М'янма, Нікарагуа, Російська Федерація, Сербія, Південний Судан, Судан, Сирія, Узбекистан, Венесуела та Зімбабве.

В Україні різко відреагували на зраду Білорусі і Вірменії при голосуванні в ООН.

Підпишись на наш Telegram . Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация