Рибні консерви - шкода чи користь для організму

  1. Рибні консерви: користь і шкода
  2. Небезпека - ботулізм!
  3. Шкода рибних консервів - кому можна їх вживати?

Не у всіх є можливість придбати свіжу рибу, одна із зручних і смачних замін - рибні консерви. Ми додаємо їх в салати, годуємо ними дітей - але чи не зашкодять вони здоров'ю?

Завдяки консервації риба зберігає свій смак і цілісність, при правильній обробці вона виглядає привабливо і має відмінний аромат. Але мало хто знає, що насправді в неї додає виробник і що вона містить. На прилавках магазинів можна побачити консервовану кільку, сардину, тунця, тріску і багато інших видів риби.

Не у всіх є можливість придбати свіжу рибу, одна із зручних і смачних замін - рибні консерви Рибні консерви: користь і шкода

На жаль, але більшість виробників намагаються економити на виробництві, вони відходять від норм ГОСТів і порушують їх. В результаті той продукт, який нам пропонують не відрізняється гарною якістю. До того ж дуже часто використовується несвіжа риба і завдяки додаванню спецій неприємний запах повністю зникає. Ми їмо неякісний продукт і навіть не підозрюємо про це.

До того ж ми не маємо поняття, з яких матеріалів виготовляється металева ємність, цілком можливо, що вона містить шкідливі речовини і токсини, і це ще один мінус консервів.

Шкода рибних консервів в тому, що вони містять занадто багато солі і спецій, які затримують рідину в вашому організмі і провокують появу набряків, підвищення холестерину, проблеми з серцево-судинною системою.

Так як риба обробляється високою температурою, всі корисні речовини і мінерали, які були в ній спочатку, просто руйнуються. Виходить, що вживаючи цей продукт, наш організм нічого не отримує, тільки порожні калорії.

Вам сподобається наша стаття Користь і шкода копченої риби

Також врахуйте, що в багатьох консервах занадто багато калорій через додавання рослинного масла. Якщо ви сидите на дієті, радимо звернути увагу на склад і купити рибу в воді, а не в маслі. Самі калорійні і шкідливі консерви - шпроти, скумбрія і печінка тріски.

При виборі консерви обов'язково зверніть увагу на банку, якщо на ній є вм'ятини і пошкодження - поставте її назад на полицю. Через ушкодження псується не тільки ємність, а й погіршується якість риби. Якщо ви обожнюєте рибні консерви, радимо виготовляти їх будинку - так ви будете впевнені в їхній якості і користь.

Що стосується користі рибних консервів, цей продукт буде корисний для вашого організму тільки в тому випадку, якщо ви приготуєте їх самостійно зі свіжої риби і з мінімальною кількістю масла і спецій.

Ми радимо не вживати консерви занадто часто, навіть якщо вони домашнього приготування. У багатьох видах риби присутній ртуть, це ще один недолік. При регулярному вживанні консервів ртуть буде накопичуватися і негативно впливати на роботу нирок і печінки.

Небезпека - ботулізм!

У рибних консервах криється ще одна небезпека - це паличка ботулізму, яка може привести до ускладнень і порушень роботи шлунка і кишечника. Вона виробляє небезпечні токсини в людському організмі, в результаті погіршується самопочуття, з'являються такі симптоми як нудота і біль в животі.

Ознайомтеся з нашою публікацією Шкода курки-гриль

Шкода рибних консервів - кому можна їх вживати?

Деяким категоріям людей варто відмовитися від вживання цього продукту. Це вагітним і годують, а також діти. Більшість батьків дають консерви дітям з ранніх років, хоча насправді робити цього не можна.

Сучасні консерви відрізняються від тих, які виготовляли кілька десятиліть і навіть століть назад. Виробники намагаються на всьому економити і це вже не той продукт, він не несе в собі користі. Рекомендуємо відмовитися від їх вживання, так як вони негативно впливають і на здоров'я, і ​​на вашу фігуру. Включіть у свій раціон свіжу рибу і намагайтеся вживати її хоча б два рази на тиждень, не забувайте пити риб'ячий жир.

Інтернет-журнал Delafe.ru - все про правильне харчування

Шкода рибних консервів - кому можна їх вживати?
Ми додаємо їх в салати, годуємо ними дітей - але чи не зашкодять вони здоров'ю?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация