Робота для жінок за кордоном

  1. Українські жінки можуть працювати за кордоном прибиральницями, нянями, хатніми робітницями, доглядальницями,...
  2. Умови проживання та роботи
  3. Основні вимоги до працівників
  4. Заробітня плата
  5. Послуги посередника з працевлаштування за кордоном

Українські жінки можуть працювати за кордоном прибиральницями, нянями, хатніми робітницями, доглядальницями, покоївками і гувернантками. Щодо працевлаштування на ці вакансії розповість Workland.com.ua

При виборі роботи для жінок за кордоном в першу чергу потрібно дивитися країни, де є велика українська або російська діаспора. У таких державах можна розраховувати на їх допомогу і підтримку в разі чого. Часто іммігранти і студенти, які навчаються за кордоном, розповідають, що саме така діаспора допомагає і підтримує своїх співвітчизників на перших порах: при працевлаштуванні, надають допомогу з документами, мовними курсами , Житлом, харчуванням. Тим більше жінка менш захищена за кордоном, ніж чоловік, і частіше за все потребує допомоги.

Робота нянею, прибиральницею, доглядальницею для жінок за кордоном вважається низько кваліфікованою працею. Але завжди є переваги - це що надається роботодавцем житло. Така робота має на увазі проживання на території роботодавця, що дозволяє істотно заощадити кошти. Якщо говорити про Америку , То щомісячні витрати на житло складуть 600 доларів (кімната), витрати на харчування -300 доларів і проїзд - до 100 доларів. Тому, проживаючи у господаря, можна відкладати до 1000 доларів на місяць.

Умови проживання та роботи

Для персоналу в кожному будинку є окрема кімната зі зручностями. Що стосується умов роботи, це може бути:

  • Прибирання будинку: включає суху і вологе прибирання підлоги і меблів. Практично в кожному будинку є центральний пилосос, тому тягати за собою тяжкості не потрібно. Також європейці і американці насамперед оснащують кухню посудомийкою, а підвал - пральною машиною.
  • Приготування їжі. Жителі Європи і Америки вважають за краще просту смачну їжу домашнього приготування. Потрібно просто підлаштуватися під їх порядки в їжі, можливо, привнести свою кухню в їх звичайний режим харчування.
  • Догляд за дітьми. Ваші обов'язки можуть варіюватися в залежності від кількості дітей, їх віку, гуртків, шкіл, дитячих садків. Ви можете забирати їх зі школи, вчити уроки, відвозити в школу, розвозити на гуртки, годувати. Для цього ви повинні мати підтверджені водійські права, а також знати мову.
  • Догляд за хворим або літньою людиною. Виконання різного роду доручень по господарству, застосування навичок медичної допомоги, прийом лікарських препаратів.

Якщо ви влаштовуєтеся в російськомовну або україномовну сім'ю в Європі або в Америці, необхідно базове знання мови тієї країни, куди ви їдете. Але якщо ви добре знаєте англійська або іншу мову, перешкод до працевлаштування в будь-яку іноземну сім'ю бути не повинно.

Основні вимоги до працівників

  • Вік 40-55 років
  • Активний спосіб життя
  • відмінне здоров'я
  • Досвід ведення домашнього господарства (для прибиральниць, економок)
  • Наявність дітей і педагогічного досвіду (для нянь, гувернанток)
  • Медична освіта (для доглядальниць)
  • Водійські права

Заробітня плата

Низько кваліфіковану працю рідко оплачується високо, але ви можете розраховувати на зарплату в районі 350-400 доларів в тиждень, в Європі -300 євро. Окрема плата може йти за конкретні додаткові послуги, вартість яких обумовлюють заздалегідь.

Приблизний режим роботи Робочий тиждень триває 5 або 6 днів по 8-10 годин, у неділю вихідний.

Послуги посередника з працевлаштування за кордоном

Ви можете самі знайти роботу в Європі або Америці через знайомих або інтернет, а можете скористатися послугами посередників - агентств з працевлаштування. За свої послуги вони беруть певну суму (200-500 доларів). Самостійно працевлаштуватися за кордоном буде дешевше, але часу займе більше.

Деякі посередники за окрему плату можуть організувати ваше працевлаштування «під ключ», тобто купити квитки, знайти сім'ю, роботу, житло, придбати страховку, супроводжувати клієнта на кожному етапі, зустріти в аеропорту в іншій країні. За це будуть брати додаткові гроші.

Як правило, ви залишаєте заявку на сайті посередника, вказуєте свої навички і переваги, а співробітники зв'язуються з вами для обговорення наявних відповідних вакансій.

Оформлення робочої візи

Працевлаштуватися за кордоном жінці необхідно по робочому контракту, який видається під конкретну вакансію. У ньому описується все: форс-мажори, оплата праці, хто кому і скільки платить і за що, відпустку, вихідні дні, режим роботи, умови проживання, умови розірвання договору. За цим документом оформляється дозвіл на проживання і роботу, і видається робоча віза в Консульському відділі Посольства тієї країни в Україні, куди ви їдете.

Робоча віза в країни ЄС коштує 60 євро, називається національна довгострокова віза тип D. Після закінчення дії візи можна її продовжити з правом оформлення ВНЖ.

Скільки можна заробити

Візу можна оформити на півроку, потім її продовжити. Тому вважаємо зарплату за півроку.

Дохід: в місяць 250 євро / тиждень. * 4 = 1000 євро, на півроку 6000 євро (1000 * 6)

Витрати: віза 60 євро + переліт 500 * 2 + накладні витрати 100 * 6 = 1660 євро

Привезти додому можна близько 3500-4500 євро

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Робота за кордоном для українців без знання мови

Робота за кордоном для сімейних пар

Робота для студентів за кордоном

Робота дитячим аніматором в Єгипті

Робота в готелях Ізраїлю для українців

Робота за кордоном: вожатий в дитячому таборі в Словаччині

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация