Родовища і мінерали Великобританії / родовища корисних копалин

  1. Фотографії мінералів Великобританія
  2. Новини
Місце народження / Великобританія

Фотографії мінералів Великобританія

Статті по темі

  • Девонширский смарагд
    У 1831 році дон Педро, колишній імператор Бразилії, подарував шостому герцогу Девонширскому чудовий кристал смарагду

Новини

  • 16.09.2018 Фахівці Плімутського університету висунули нову версію формування Британських островів
    Співробітники Плімутського університету провели дослідження, в результаті якого ними була висунута нова версія формування Британських островів. Раніше вважалося, що їх злиття відбулося за участю двох континентів - Лаурент і Авалон. Мінералогічний аналіз зразків порід, взятих дослідниками в графствах Девон і Корнуолл, показав, що у формуванні Британських островів брали участь три мікроконтиненти.

  • 20.12.2017 Загальний обсяг продажів на аукціонах Крісті та Сотбі у 2017 році перевищив мільярд доларів
    У 2017 році загальні продажі аукціонних будинків Крісті та Сотбі перевищили мільярд сто мільйонів доларів. При цьому на частку ювелірних виробів, проданих через торги Крісті, довелося майже п'ятсот п'ятдесят сім мільйонів доларів, а через торги Сотбі - понад п'ятсот п'ятдесят один мільйон. У поточному році Крісті вдалося досягти дев'яти аукціонних рекордів, завдяки продажу рідкісних діамантів, дорогоцінних каменів і унікальних прикрас за максимально високою ціною. Аукціонний будинок Сотбі також досяг рекордно високих цін при продажу ювелірних виробів з винятковими діамантами.

  • 21.08.2017 На родовищі сланцевого газу Preston New Road в Великобританії поновилися бурові роботи
    Вперше за останні шість років у Великобританії поновилися роботи на родовищі сланцевого газу. Це проект Preston New Road, розташований в графстві Ланкашир. До кінця 2017 року на ньому планується пробурити дві перші розвідувальні свердловини. Всього на ділянці буде побудовано чотири конструкції для уточнення його запасів і перспективності для розробки.

  • 19.04.2017 Англійська ювелірний дім створив одне з найдорожчих крашанок в світі
    Англійська ювелірний дім Jefferies of London створив одне з найдорожчих в світі крашанок. Вартість коштовності, інкрустованою більш ніж дев'ятьма сотнями діамантів кольору D, становить близько двохсот шістдесяти восьми тисяч доларів. Цей великодній сувенір може стати не тільки пам'ятним подарунком, але і використовуватися в якості прикраси, що носиться на шиї як медальйон. Головна ідея дизайнера виражена в назві сувеніра. Memories Egg - це коштовність, що уособлює єднання і любов і символізує життя.

  • 18.04.2017 Британські вчені виявили в Атлантичному океані родовище з підвищеним вмістом телуру
    Вчені, які займалися дослідженням Атлантичного океану в складі Британської національної океанографічної експедиції, відкрили підводне родовище з підвищеною концентрацією телуру в п'ятистах кілометрах від Канарських островів. Запаси виявленого ділянки містять і інші цінні мінерали: золото, срібло, нікель, мідь і свинець.

  • 07.03.2017 Тео Феннелл: казки, зафіксовані в прикрасах
    До однієї з найбільш незвичайних ювелірних колекцій можна віднести прикраси, створені відомим британським ювеліром Тео Феннелл: головним мотивом для польоту дизайнерської фантазії в них стали казки. Кожне кільце цієї серії не просто прикраса, а мініатюрне втілення чарівного сюжету, відображена талановитим майстром в дорогоцінних матеріалах і підкреслює індивідуальність свого власника.

  • 10.02.2017 Shell закриває найбільший нафтовий проект в Північному морі
    Компанія Shell готується приступити до консервації великого нафтогазового родовища Brent в Північному морі. На даний момент компанія проводить двомісячні громадські слухання з цього питання. Крім того, вона підготувала і надала на розгляд Департаменту у справах енергетики і промислової стратегії Великобританії відповідну програму щодо закриття проекту.

  • 10.02.2017 До «сапфірові» ювілею правління Єлизавети II приурочений її новий фотопортрет з сапфірами
    Шостого лютого 2017 року минуло шістдесят п'ять років з тих пір, як на британський престол зійшла Єлизавета II. До цієї дати був приурочений новий фотопортрет королеви в сапфіровому комплекті, подарованому їй батьком Георгом VI і випуск восьми варіантів пам'ятних монет, найдорожчу з яких колекціонери зможуть придбати за п'ятдесят тисяч фунтів.

  • 08.02.2017 Нюанси вивчення англійської мови
    Знання англійської мови в наш час дає людині багато додаткових можливостей при виборі хорошу високооплачувану роботу. Допоможе воно і в спілкуванні з представниками інших країн.

  • 31.01.2017 Royal Dutch Shell уклала угоду з продажу своїх нафтогазових активів в Північному морі
    Royal Dutch Shell продає свої активи в Північному морі компанії Chrysaor. Сума угоди становить три мільярди вісімсот мільйонів доларів. Йдеться про частки англо-голландської компанії в десяти нафтогазових блоках. У минулому році рівень видобутку на цих ділянках становив близько ста п'ятнадцяти тисяч барелів н.е.в добу. Виручені від оборудки кошти будуть інвестовані Shell в покупку британської газової компанії BG Group.

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії або Великобританія - суверенна держава, розташоване у північно-східного берега континентальної Європи. Воно займає на острів Великобританія (Англія, Шотландія та Уельс), одну шосту частину острова Ірландія (Північна Ірландія), а також безліч прилеглих дрібних островів. Основна територія країни знаходиться між 49 ° пн.ш.. і 59 ° пн.ш.. (Шетландские острова раcположени поблизу 61 ° с.ш.) І 8 ° з.д. і 2 ° В.Д. Грінвічська обсерваторія, яка перебуває в південно-східному Лондоні, є початком відліку географічних довгот, через неї проходить нульовий меридіан.
Великобританія омивається водами Атлантичного океану і Північного моря. Мінімальна відстань до Європи становить 35 км. від Франції країну відокремлюють протоки Ла-Манш і Па-де-Кале. Північна Ірландія має сухопутний кордон завдовжки 360 км з Республікою Ірландією . Між Великобританією і Францією під протокою Па-де-Кале прокладений тунель. Великобританія, що включає в себе острів Великобританія, північно-східну частину острова Ірландія та ряд близлежайших дрібних островів має площу 243 610 кв. км. Площа Англії - найбільшої країни в складі Великобританії - 130 410 кв. км, площа Шотландії - 78 772 кв. км. Уельс і Північна Ірландія значно менше за площею - 20 758 кв. км і 13 843 кв. км відповідно.
Великобританія володіє значними запасами корисних копалин. Особливо вона багата кам'яним вугіллям, загальні запаси якого - 189 млрд. Т, в тому числі які добуваються - 45 млрд. Т. Його родовища є в усіх економічних районах країни, крім трьох південних і Північної Ірландії. Найбільші зосереджені в трьох кам'яновугільних басейнах: йоркширському і Нортумберленд-Даремського, розташованих в передгір'ях Пеннін, і Південно-Уельському - на південному схилі Уельської гір. Багато кам'яновугільні басейни підходили близько до морського узбережжя, і вугілля міг легко транспортуватися. В даний час роль кам'яного вугілля вже не настільки велика, видобуток його скоротилася, кращі шари вироблені, використання глибинних шахт стало нерентабельним.
На шельфі Північного моря в 60-70-х роках знайдені нові великі енергоресурси - нафту і природний газ. Родовища розташовані недалеко від берегів південного сходу Англії та північного сходу Шотландії. Запаси нафти - 2 млрд. Т, природного газу - 2 трлн. м3. Їх інтенсивна розробка змінила загальну оцінку забезпеченості Великобританії енергоресурсами і поставила її в більш вигідне становище порівняно з партнерами по ЄС. Найбільші офшорні родовища - Фортіс і Брент, на материку - Уітчфарм в графстві Дорсет. Основні родовища вугілля (істотно вироблені) - Йоркшир - Дербі - Ноттінгемшірскій басейн в східному Міддленде, Нортумберленд - Даремський басейн на північному сході Англії.
У Великобританії також значні запаси і залізних руд (достовірні і ймовірні - 4,6 млрд. Т). Головне родовище знаходиться на сході Нортгемптоншира, але, за винятком нині вироблених багатих гематитових руд Камберленда, більшість інших - низької якості (22- 33% металу). В даний час видобуток припинений, промисловість використовує багату імпортну руду. Що стосується інших корисних копалин, то виділяється велике родовище каоліну в Корнуеллі, також кам'яна сіль в Чеширі і Дареме, калійна - в Йоркширі і в дуже невеликій кількості деякі кольорові метали (в тому числі олово на заході Корнуелл). Знайдено уранові руди в Шотландії.


Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация