Росія як правова держава

Згідно з Конституцією РФ Росія є суверенною демократичною правовою державою, в якому права і свободи людини і громадянина являються найвищою цінністю і.т. д. Це на папері.А яка ситуація насправді?Поки мрія, але можна поправити.Аліса писал (а):

> Згідно з Конституцією РФ Росія є суверенною демократичною правовою державою, в якому права і свободи людини і громадянина являються найвищою цінністю і. т. д. Це на папері. А яка ситуація насправді?


У нас немає нічого, про що ви питаєте, навіть в першому наближенні. Але є банда, яка вхопила великі шматки народної власності, і тепер, як зграя диких псів забилася в Кремлі, брязкає зубами і думає тільки тому, як би у неї цю власність не забрали. Інших думок у них немає. У нас немає нічого, про що ви питаєте, навіть в першому наближенні
радіоінженер
Взагалі-то я з вами згодна.
Хоч і кажуть влада для народу - але в нашій старне навпаки: народ для влади. Як завжди, про проблеми населення згадують тільки під час передвиборної кампанії. І виключно в піар-цілях. Радіоінженер писал (а):

> У нас немає нічого, про що ви питаєте, навіть в першому наближенні. Але є банда, яка вхопила великі шматки народної власності, і тепер, як зграя диких псів забилася в Кремлі, брязкає зубами і думає тільки тому, як би у неї цю власність не забрали. Інших думок у них немає.


Вітаю з ремісією. Вітаю з ремісією На мою в Росії не знають, що таке правова держава.
Адже якщо у нас права людини якісь особливі (згадайте турботу церкви про права людини). Значить і правове гос-во у нас своє особливе.
При всіх помилках Єльцина він тримав курс на становлення правого гос-ва. А що зараз відбувається. У що перетворилися суди? Вертикаль влади і тут відбудована. А що таке вертикаль влади в суді. Можу конкретно назвати в якому суді МО голова суду, яка за посадою розподіляє справи серед суддів на будь-яку заяву пише яке рішення повинен винести суддя. Дає вказівку задовольнити позов або відмовити заявнику. А ви говорите правове гос-во.
Нам ще довго будувати це правове гос-во. Причому ще немає запиту від переважної більшості громадян нашої країни в побудові такої держави. А немає попиту немає і пропозиції. Мені ось що цікаво, багато на форумі згодні з тим, що наша влада не працює в інтересах власного народу. Але як тільки питання стосується міжнародної політики, все дружно починають підтримувати її. Виходить, що політика всередині країни не на благо, а зовнішня, виключно на благо народу?
У людей мета, утриматися при владі і зберегти свої капітали, цю ж мету вони переслідують при проведенні зовнішньої політики. имхо. згоден, всі проблеми з правовою державою не через влади, а через народу, народ наш, думає що за нього все має робити влада, а сам і пальцем не хоче поворухнути.
Поки народ сам не буде боротися за СВОЇ права, ніхто їх йому по-власної волі не дасть. Трохи про інше хотів сказати. Інтереси людей при владі та суспільства, часто не збігаються. Якщо нам влада каже "фас", то не треба відразу стає в бойову стійку, а задуматися, в чьх інтересах нас труять.
Нам сказали, що помаранчева революція, це погано, і ми тут же накинулися на українців.
Нам кажуть, що Грузія проводить не ту політику, і тут же шквал бруду на грузин.
Сьогодні нам кажуть, треба підтримувати Іран, а я питаю себе, навіщо?
Чи мої інтереси там захищають? Знаючи, що мої інтереси у владі в останню чергу.
У нас майже всі на форумі звинувачують в несправедливою агресії Америку щодо Іраку. Особисто мені буде дуже неприємно, що точка зору Леонтьєва (ланцюгового пса влади) і моя, збіглися. (Значить я, щось не додумав). Я не знаю навіщо весь час обговорюємо Грузію, Україну і т.д. і т.п.
У нас своїх проблем по горло.
Ми не відчуваємо себе єдиною нацією. Згадайте кінець вісімдесятих. Скільки людей було на вулиці. Я сам був на мітингу, коли зібралося півмільйона людей відразу. Це був 1990 рік. Серпня 91 року пам'ятайте, коли бізнесмени пошили довжелезний російський прапор і пішли з ним по московських вулицях. Люди були об'єднали ідеєю. А сьогодні таке можливо? На жаль немає. А народ то залишився колишнім. Так що відбулося за ці роки? Ось в чому головна вина демократів, вони поділене націю. Все заховалися по своїх кутках. І бояться висунутися. Папа писав (а):

> Мені ось що цікаво, багато на форумі згодні з тим, що наша влада не працює в інтересах власного народу. Але як тільки питання стосується міжнародної політики, все дружно починають підтримувати її. Виходить, що політика всередині країни не на благо, а зовнішня, виключно на благо народу?


Папа, просто коли справа стосується міжнародної політики Росії, то тут підтримується не влада, а саме наша країна.
Влада тимчасово, а Батьківщина постійна (правда мабуть не для всіх).
Папа, просто коли справа стосується міжнародної політики Росії, то тут підтримується не влада, а саме наша країна bratello.
"Папік, я вас благаю, давайте обійдемося без Леонтьєва, помаранчевої революції і Ірану. Це питання геополітики і я не думаю що це предмет обговорення для цього топіка"
А чому немає, хіба геополітика не впливає на наше життя? Дуже навіть, буде Росія правовою державою, чи ні, багато що залежить від того, з ким ми?
Ти віриш в те, що якщо увійти в коаліцію з Іраном, Іраком, Туркменією, дружити з Хамаза, крити матом європейські держави, то правова держава можна побудувати?
Або і правове ми будемо трактувати по-своєму, (у нас розуміння правового, теж відрізняється від загальновизнаних норм?) Папік! Я вірю тільки здоровому глузду. Я аполітичний! Політики не можуть діяти самостійно апріорі (Жирик, Путін, Рогозін, Нємцов, Явлінський) !!!!!! Тому у нас є тільки шанс грати їх амбіціями так само як вони грають нашими почуттями. Я готовий повірити у що завгодно (в коаліцію з Іраном, в коаліцію з Америкою, послати нахер все коаліції) але тоді і тільки тоді, коли я буду впевнений, що результати тієї чи іншої авантюри позначаться на нас особисто з позитивного боку. Тоді навіть в разі невдачі цієї авантюри я буду знати що я втратив ОСОБИСТО і за що я ОСОБИСТО боровся!
Повернутися до списку тем

А яка ситуація насправді?
А яка ситуація насправді?
У що перетворилися суди?
Виходить, що політика всередині країни не на благо, а зовнішня, виключно на благо народу?
Сьогодні нам кажуть, треба підтримувати Іран, а я питаю себе, навіщо?
Чи мої інтереси там захищають?
А сьогодні таке можливо?
Так що відбулося за ці роки?
Виходить, що політика всередині країни не на благо, а зовнішня, виключно на благо народу?
Дуже навіть, буде Росія правовою державою, чи ні, багато що залежить від того, з ким ми?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация