Росія перекидає війська до кордонів Європи для захисту від НАТО

На тлі збільшеної активності НАТО в Східній Європі, російське військове командування прийняло рішення про перекидання двох мотострілкових бригад до західних кордонів Росії. На тлі збільшеної активності НАТО в Східній Європі, російське військове командування прийняло рішення про перекидання двох мотострілкових бригад до західних кордонів Росії

Фото: mil.ru

«Паралельно з формуванням 3-х нових дивізій (2-х у складі ЗВО (Західного військового округу), однієї - в межах ЮВО (Південного військового округу)) додатково до західного кордону РФ передислокуються з центральних районів країни 2 окремі мотострілкові бригади», - сказало джерело в МО РФ.

При цьому він уточнив, що з Єкатеринбурга в Калинець (Брянська область) почалася передислокація 28-ї окремої мотострілкової бригади, а з Самари в Валуйки (Бєлгородська область) - 23-ї окремої мотострілкової бригади.

23 травня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі як і раніше з жалем констатують «лінію на розширення присутності НАТО, експансії НАТО в сторону наших кордонів».

«НАТО - це продукт часів конфронтації, це інструмент, створений для конфронтації, - сказав Пєсков журналістам. - Наскільки інструмент, створений виключно для конфронтації свого часу, може вносити вклад в справу забезпечення загальноєвропейської стабільності та безпеки, питання спірне ».

Нагадаємо, як повідомляла Правда.Ру, для розширення присутності НАТО на сході Європи, західні країни - члени альянсу готові розмістити в Прибалтиці 4 батальйону військовослужбовців . Крім того, канцлер Німеччини Ангела Меркель, поступившись тиску з боку США і союзників по НАТО, погодилася на участь в зміцненні альянсу в Литві. Якщо бундесвер направить туди своїх солдатів, Німеччина візьме на себе командування підрозділами НАТО в цій країні, які планується посилити для "залякування Росії".

Німецька преса відзначає, що НАТО веде "лукаву політику" щодо Москви. За словами генсека НАТО Йенса Столтенберга, альянс будує відносини з Росією за дуже простою схемою. З одного боку, він спирається на "залякування", а з іншого, намагається вести мирний діалог. Але розширення НАТО, яке охопило Польщу і Прибалтику, зустріло сильне невдоволення з боку Кремля .

На цьому тлі НАТО навряд чи зможе "перезавантажити" свої відносини з Москвою, адже вчинки альянсу йдуть в сильне протиріччя зі словами його генсека.

Читайте останні новини Pravda.Ru на сьогодні

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация