Російські композитори »Історія Росії від Рюрика до Путіна! Любити свою Батьківщину

  1. російські композитори Мелодійний спів птахів, тихий шепіт дерев і рев гірських струмків супроводжували...
  2. дитинство
  3. Гурілев Олександр
  4. дитинство
  5. Цезар Кюї
  6. дитинство
  7. Олександр Бородін
  8. Ранні роки
  9. Антон Рубінштейн
  10. дитинство
  11. Олександр Даргомижський
  12. дитинство
  13. Танєєв Сергій Іванович
  14. Ранні роки Танєєва Сергія
  15. Тихон Хренніков
  16. Дитинство і юність
  17. Бородін Олександр Порфирович
  18. Походження. Ранні роки

російські композитори

Мелодійний спів птахів, тихий шепіт дерев і рев гірських струмків супроводжували рід людський від початку часів Мелодійний спів птахів, тихий шепіт дерев і рев гірських струмків супроводжували рід людський від початку часів. Люди виросли в гармонії природного музики і згодом почали музикувати, наслідуючи природі. Естафету створення музичних творів в 18 столітті перейняли російські композитори і досягли небувалих висот в створенні музичних шедеврів.

перші композитори почали з'являтися з розвитком на початку 18 століття російської композиторської школи. Описуючи цей період, не доводиться говорити про власні композиторських досягнення, оскільки в більшості своїй російські композитори наслідували і копіювали досягнення західної культури. Так почався перший етап становлення національної композиторської традиції. представником російських композиторів цього періоду був Бортнянський, який копіював в своїх творах творчість Вівальді.

У першій половині 19 сторіччя, Глінка зробив неоціненний внесок у розвиток російської композиторської школи, за що, і вважається першим великим російським композитором, який зумів впровадити в музичні твори російську національну традицію. Російські мелодії та інтонації вміло поєднуються в його геніальних творах з сучасними композиторськими напрямками Європи того часу. Біографія російського композитора Михайла Глінки гідна того, щоб її увічнили в століттях і вивчали всі покоління російського народу.

На стику 19 і 20 століть традиційну російську композиторську школу представляли Рахманінов, Скрябін , Стравінський і багато інших. Вони підхопили російську традицію і, як личить новому поколінню російських композиторів , Внесли свої поправки в музичне мистецтво. Тепер вже російські мелодії не виражалися так явно в творах, але їх дух все одно чітко простежувався в композиціях.

В часи російських композиторів 20 століття симфонічна музика була схильна до впливу безлічі об'єктивних факторів. Спостерігалася тенденція до ускладнення музичних композицій з одночасним поглинанням культурних традицій інших народностей. Відомими представниками цієї епохи є Щедрін, Денисов і Гаврилін.

Російські композитори збагатили культурну скарбницю країни, подарувавши нам безліч геніальних музичних творів. Весь світ заворожено слухає композиції наших співвітчизників і до цього дня. Цим творам і біографій російських композиторів , Який написав такі шедеври, уготована вічне життя в серцях людей.

Варламов Олександр

Варламов Олександр - відомий композитор, який створив близько 200 творів за свої 47 років життя Варламов Олександр - відомий композитор, який створив близько 200 творів за свої 47 років життя.

Всі свої творчі сили він направляв на написання романсів і пісень, в яких повною мірою відбилася душа російської людини.

У своїх творах, заснованих на віршах російських класиків, він висловлює бунтівний дух, який поміщений в рядки поетичних віршів.

дитинство

Народився Олександр Єгорович в Москві в ноябре15. (27) .1801 року. Його батько був дрібним чиновником, а своїм походженням він сходив до молдавських дворянам. Уже в юні роки він виявляв інтерес до музичного мистецтва. Він міг грати на слух, не знаючи нотної грамоти, на скрипці і на гітарі.

Гурілев Олександр

Гурілев Олександр - великий російський музикант, чиї ліричні романси стійко пережили два століття Гурілев Олександр - великий російський музикант, чиї ліричні романси стійко пережили два століття.

Музика, яка текла в його жилах і відбилася на папері, до сих пір вражає своєю щирістю і чуттєвістю. Вокальні твори, написані на основі віршів великих російських поетів, висловлюють національний дух і багату душу композитора.

дитинство

Хлопчик народився в Москві в сім'ї кріпосного музиканта в 1803 році 22.08. (3.09.) Тому дитячі роки і юність протікали в важких умовах важкого життя. Батько Олександра займав посаду керівника оркестру графа В. Орлова. Так що любов до музики зародилася ще в душі маленької дитини.

Коли йому пішов сьомий рік, батько повністю зайнявся музичною освітою сина.

Цезар Кюї

Цезар Кюї - обдарований композитор, який створив свій перший музичний твір ще в підлітковому віці Цезар Кюї - обдарований композитор, який створив свій перший музичний твір ще в підлітковому віці.

Крім того, що він відзначався в культурній сфері, чималий внесок він вніс у військову справу. В обох областях він залишив свій відбиток.

дитинство

Дитина народилася в 1835 році 6 січня на території сучасного Вільнюса. Його батько був французом, він залишився в Росії після того як в 1812 році залишки наполеонівського війська, в якому він значився, не стали повертатися на батьківщину.

Олександр Бородін

Олександр Бородін - талановита людина Олександр Бородін - талановита людина. Він виразно талановита в усьому, залишив глибокий слід в російській культурі XIX століття.

Його відбитки можна виявити в абсолютно різних областях. Олександр брав участь у науковій, політичній, педагогічній та культурної діяльності країни. Однак весь світ знає цю людину як великого композитора.

Ранні роки

Народився Олександр 12 листопада 1833 року. Його батьком був князь Гедіанов. Хлопчик був позашлюбним дитиною. Тому його записали під прізвищем кріпосного, службовця в їхньому будинку - Бородін.

Коли дитині виповнилося 8 років, його батько помер, давши перед цим йому волю. Олександр ріс в шикарному будинку, подарованому Гедіанова.

Антон Рубінштейн

Антон Григорович Рубінштейн - особистість світового масштабу Антон Григорович Рубінштейн - особистість світового масштабу. Композитор, диригент, педагог, піаніст, громадський діяч.

Його приголомшлива енергія змушувала його творити, займатися благодійністю, присвячувати себе музично-просвітницькій роботі.

дитинство

16 (28) .11.1829 р побачив світ малюк, якого назвали Антоном. Подія сталася в безбідного іудейській родині в селі Вихватінец Подільської губернії (зараз це Придніпровська Молдавська Республіка). Коли дитині виповнилося три роки, Рубінштейни приїхали в Москву.

Хлопчина рано почав виявляти цікавість до музики. Він уважно слухав, коли грала мама, і наспівував сподобалися мелодії.

Олександр Даргомижський

Олександр Даргомижський зробив величезний вплив на розвиток російського музичного мистецтва Олександр Даргомижський зробив величезний вплив на розвиток російського музичного мистецтва. Сідаючи за фортепіано, ця людина повністю перетворювався. Він захоплював усіх своєю пристрастю до музики і легкої грою, хоча в повсякденному життя він не справляв яскравого враження на людей.

Музика - саме та область, де він розкривав свій талант, а потім дарував світові великі твори.

дитинство

Олександр народився в селі Троїцької в 1813 році 2 / 14.02. Його сім'я була велика, крім нього було ще п'ятеро дітей. До п'яти років маленький Сашко не розмовляв. Його голос пізно сформувався. На все життя він залишився у нього високим з невеликою хрипотою, що не вважалося недоліком, а допомагало йому чіпати серця слухачів під час співу.

Танєєв Сергій Іванович

Сергій Танєєв - маловідомий класик російської музики Сергій Танєєв - маловідомий класик російської музики. Колись його ім'я було на слуху у освіченої публіки в усіх краях величезної Російської імперії. Сьогодні про нього знають лише історики музики і вихованці нечисленних музичних шкіл і училищ, названих на його честь.

Ранні роки Танєєва Сергія

Сергій Іванович Танєєв народився в губернському місті Володимирі 13 листопада 1856 року. Його батько Іван Ілліч належав до старовинного дворянського роду, який вів свою історію з часів Івана Великого. Батьки з дитинства навчали Сергія грі на фортепіано, як це було заведено в багатьох дворянських сім'ях. Коли хлопчикові було десять років, його батьки переїхали в Москву і віддали сина в щойно відкрите навчальний заклад - консерваторію.

У консерваторії юний Танєєв навчався у професора Едуарда Лангера, сина знаменитого в ті роки композитора Леопольда Лангера. У 1869 році Сергій перейшов в клас Рубінштейна і Чайковського .

Тихон Хренніков

Тихон Хренніков - яскравий композитор радянської доби, класик російської музики ХХ століття Тихон Хренніков - яскравий композитор радянської доби, класик російської музики ХХ століття. За десятиліття свого творчого шляху він був удостоєний найпрестижніших музичних премій і вищих державних нагород. І хоча ім'я Хреннікова було на слуху, подробиці його біографії залишаються маловідомими. Постараємося заповнити цю прогалину.

Дитинство і юність

Майбутній композитор народився в невеликому місті Єлець (нині Липецька область) 28 травня 1913 року в купецької сім'ї. Тихон був наймолодшим з десяти дітей. Дуже рано у хлопчика виявилися здібності до музики. У дев'ять років він почав займатися грою на роялі. Коли Тихону було одинадцять, у нього з'явився новий учитель - столичний піаніст Володимир Агарков.

Після того, як Агарков покинув Єлець, навчанням юного таланту зайнялася Анна Варгуніна. В цей час Хренніков почав писати музику. У чотирнадцять років він поїхав до Москви, щоб показати свої перші роботи Агаркова. Учитель похвалив обдарованого юнака, але порадив йому закінчити школу-дев'ятирічку в рідному місті і тільки після цього думати про кар'єру в музиці.

Бородін Олександр Порфирович

А А.П. Бородіна знають як видатного композитора, автора опери «Князь Ігор», симфонії «Богатирська» та інших музичних творів.

Набагато менше він відомий як учений, який зробив неоціненний внесок у науку в галузі органічної хімії.

Походження. Ранні роки

А.П. Бородін був позашлюбним сином 62-річного грузинського князя Л. С. Геневанішвілі і А.К. Антонової. Народився він 31.10. (12.11) 1833 року.

Його записали як сина кріпаків слуг князя - подружжя Порфирія Йоновича і Тетяни Григорівни Бородіних. Таким чином, вісім років хлопчик значився в будинку батька як кріпак. Але перед смертю (1840) князь видав на сина вільну, купив йому і його матері Авдотье Костянтинівні Антонової чотириповерховий будинок, попередньо видавши її заміж за військового лікаря Клейнеке.

Хлопчика, щоб уникнути непотрібних чуток, представляли племінником Авдотьи Костянтинівни. Оскільки походження не дозволяло Олександру вчитися в гімназії, він навчався вдома усіх предметів гімназичного курсу, крім того, німецької та французької мов, отримавши прекрасну домашню освіту.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация