РождественскоТрадіціонное з країн доброутреннее)

  1. Башмак Святого Миколая і Кнехт Рупрехт
  2. Різдвяний огірок
  3. Ель Гордо
  4. KFC - «Кентуккийский смажене курча» (Kentucky Fried Chicken)
  5. ніч редиски
  6. карамельна тростину
  7. Різдвяна фея
  8. Варені овечі голови і смажені гусениці
  9. йольський кіт

Доброго ранку!

Сьогодні, з одного боку, особливих свят немає.

У суботу, 22 грудня, День енергетика

І День освіти Пенсійного фонду Росії

А в неділю День дальньої авіації ВКС Росії

тепер новини

Нова порода собак офіційно зареєстрована в Росії

На території Росії була офіційно зареєстрована нова порода собак. Як повідомляє прес-служба кінологічної асоціації РФ, нова порода називається Шалайко і являє собою помісь шакала і ненецької лайки.

Зовнішнім виглядом нова порода найбільше схожа на вовків і лисиць. Відзначається, що собаки цієї породи добре переносять будь-яку погоду: навіть сильну спеку і мороз. Процес виведення породи тривав майже сорок років.

Очікується, що Шалайко будуть застосовуватися в поліції і службах безпеки аеропортів; крім того, їх можна використовувати на полюванні. Повідомляється про надходження замовлень і від зарубіжних правоохоронних органів, проте поки продавати собак за кордон не планується.

Джерело: https://riafan.ru/1133609-novaya-poroda-sobak-oficialno-zaregistrirovana-v-rossii

Американський бізнесмен дарує накопичені милі незнайомцям, щоб ті могли провести Різдво з родиною

Американський бізнесмен Пітер Шанкман (Peter Shankman) п'ятий рік поспіль дарує незнайомцям з Imgur накопичені милі на авіаперельоти. його історію розповіло видання The Washington Post.

За словами Шанкмана, таким чином він допомагає тим, хто не може дозволити собі купити квитки, але хоче побачитися з близькими під час свят. Однак у своєму пості на Imgur він попередив, що пропозиція стосується лише перельотів всередині США.

Як пише The Washington Post, Шанкман почав роздавати безкоштовні милі ще в 2013 році, коли зрозумів, що у нього їх залишається занадто багато навіть після того, як він віддає їх своїм батькам і секретарю. Він пояснив, що милі накопичуються через те, що він багато подорожує - наприклад, в 2018 році він 11 разів був в Азії, не кажучи про інші поїздках.

Раніше Шанкман просив свого асистента самому відбирати переможців, але в 2015 році перемістився на Imgur і дозволив користувачам самим голосувати за історії тих, хто повинен отримати милі. Поступово у Шанкмана з'явилися послідовники - в 2018 році вони пожертвували близько 100 тисяч миль. Сам підприємець в цей раз поділився 200 тисячами миль. Завдяки цьому п'ять сімей зможуть зустрітися в різдвяні свята. Шанкман спілкується з представниками сайту, щоб ті допомогли йому зв'язатися з переможцями.

Шанкман присвятив переможцям 2018 року окремий пост на Imgur. Одна з них, 33-річна Сара Латам (Sarah Latham), розповіла The Washington Post, що її дідусь вмирає від раку, але живе в Техасі, в 2,5 тисячах кілометрів від неї. Щоб купити квиток, її сім'ї довелося б влізти в борги. Тоді чоловік Латам висунув її на Конкрус Шанкмана і користувачі Igmur вибрали шляхом голосування.

"Я щаслива, що перемогла, тому що у мене є можливість створити цей спогад. Коли помер мій батько, наші відносини з дідусем стали настільки важливими, що у мене немає слів. Це - мій шлях, щоб попрощатися з ним," - Сара Латам , одна з переможниць конкурсу Шанкмана

Милі також отримає житель Лос-Анджелеса, щоб зустрітися на Різдво з сім'єю з 30 чоловік в Юті. Переможцями стали також двоє братів з Сан-Дієго і Північної Кароліни - вони відправляться на різдво до матері вперше за кілька років. Користувачі також проголосували за жінку з хворобою Паркінсона і її сина, і допомогли їм відправитися в Джорджію, щоб покласти квіти на могилу іншого сина через 11 років після його смерті. Ще одним переможцем став чоловік з Канзасу, який прилетить до Нью-Гемпшир, щоб зробити сюрприз своїм батькам, що страждають від важких захворювань.

Сам Шанкман пояснив, що роздаючи милі в тому числі вчить свою дочку Джессу важливості сім'ї в житті, а також привчає її віддавати щось людям. Він пояснив, що сам ріс в сім'ї, яка оточувала його турботою і теплом. За словами Шанкмана, він отримує від переможців фото і відео, коли вони нарешті возз'єднуються з сім'єю.

Коли Шанкману діагностували синдром дефіциту уваги і гіперактивності, він вирішив направити свою енергію і імпульсивність в бізнес і навчився сприймати це як свій дар. Одна з його цілей - дати людям з таким же розладом зрозуміти, що це не їх дефект, а їхня перевага.

Джерело: https://tjournal.ru/internet/82510-amerikanskiy-biznesmen-darit-nakoplennye-mili-neznakomcam-chtoby-te-mogli-provesti-rozhdestvo-s-semey?from=yandex

Питання на сьогодні:

Чи залишилися у вашому будинку ялинкові іграшки з вашого дитинства?

А тепер черга подборочки. Сьогодні це дивовижні різдвяні традиції різних країн

Башмак Святого Миколая і Кнехт Рупрехт

У Німеччині є своєрідні уявлення про «Списках хороших і неслухняних дітей». 5 грудня готуючись до Дня Святого Миколая, німецькі діти виставляють за двері свій черевик. Потім Святий Миколай перевіряє свою золоту книгу, де записані імена хороших дітей.

Хороші діти виявлять в черевику подарунки, цукерки та шоколад. Неслухняні діти, які занесені в «чорну книгу», отримують пучок різок - і, можливо, відвідування компаньйона Святого Миколая, Кнехта Рупрехта.

В інших європейських країнах, таких як Австрія і Чехія, колега Святого Миколая, Кнехт Рупрехт, більше відомий як Крампус. Крампус - це полукозёл, получёрт зі значними рогами. Під час свята дорослі переодягаються в костюми копитних-рогатих істот і навіть шикуються ланцюгом. Потім вони починають відловлювати на вулицях неслухняних дітей з пучками різок в руках. Крампус - в теорії - тягне всіх спійманих дітей в своє лігво, а потім мучить їх або з'їдає.

Образ Крампус з'явився з німецького язичницького фольклору і норвезької міфології. Це страшна істота вважається сином Хель, богині підземного світу. Химерне злиття християнства і вищезазначених традицій призвело до появи на святі Крампус.

Різдвяний огірок

Різдвяний огірок - це, напевно, найнесподіваніше прикраса для ялинки, тим не менш, його можна зустріти в кожній американській родині. Як правило, скляний огірок повинен бути захований серед гілок дерева. У різдвяний ранок захопленим дітям доручають пошуки замаскованого прикраси. Першому, хто знайде іграшку, вручається подарунок і, природно, обіцяється багато щастя в майбутньому році.

Історія походження цієї рідкісної традиції достеменно невідома, але є кілька припущень. Колись вважалося, що цей звичай прийшов з Німеччини, однак переважна більшість німців навіть не чули про таке прикрасу.

Ще одне припущення стосується Джона С. Лоуера, піхотинця часів американської Громадянської війни. Історія свідчить, що Лоуер був схоплений і відправлений до табору військовополонених Конфедерації Самтер. Напередодні Різдва голодний Лоуер попросив у одного з охоронців табору огірок.

Кажуть, що охоронець відповів на прохання Лоуера, і ця люб'язність врятувала життя полоненого. Таким чином, народилася ця традиція. Однак ця історія була спростована - на тій підставі, що Громадянська війна закінчилася задовго до того, як ці скляні прикраси завоювали популярність.
Багато хто вважає, що насправді різдвяний огірок був спритним маркетинговим ходом - спробою розрекламувати скляні прикраси німецького виробництва.

Ель Гордо

Кожен рік 22 грудня жителі Іспанії з нетерпінням чекають розіграшу Іспанської різдвяної лотереї. Головний приз - Ель Гордо (він же The Fat One) - отримав свою назву через свого величезного розміру. У 2016 році на виплату призів було витрачено 70 відсотків доходів, отриманих від продажу лотерейних квитків, при цьому між переможцями лотереї було розподілено понад 2 мільярди євро. В останні роки розмір головного призу становить 4 мільйони євро. Іспанська різдвяна лотерея вважається найбільшою в світі за розміром призового фонду. Її популярність пов'язана з великою кількістю дрібних призів.

Квитки мають високу ціну - в результаті Іспанська різдвяна лотерея для багатьох стає спільною справою. Один квиток коштує 200 євро, а десята частина квитка ( «децима») коштує 20 євро. Тому не рідко буває, що члени сім'ї, друзі або колеги по роботі купують квиток в складчину. На відміну від безлічі інших лотерейних систем, учасники повинні купити заздалегідь надруковані квитки, тому вони не можуть вибрати свої власні номери.

Під час розіграшу група з іспанських школярів витягує лотерейні кулі з двох золотих барабанів - в одному кулі з виграшними номерами, в іншому - сума призу. Потім діти оголошують результат. Через велику кількість призів розіграш може тривати кілька годин, тому школярі витягують кулі «позмінно».

KFC - «Кентуккийский смажене курча» (Kentucky Fried Chicken)

Коли ми розмірковуємо про різдвяній вечері, мало хто замислюється про традиційний меню KFC. Але для японців, які готуються до свята, курча з KFC знаходиться у верхній частині обов'язкового списку. Це стало наслідком екстраординарної маркетингової стратегії KFC, і тепер їх страви є святковим різдвяним вечерею для багатьох японських сімей. KFC Japan (KFCJ) запустила свою дико успішну кампанію Kentucky for Christmas в 1970-х роках. При цьому випускалися такі продукти, як Party Barrel, які рекламувалися як заміна традиційним різдвяним страв.

Хоча в Японії тільки один відсоток населення вважає себе християнами, Різдво визнається всіма і широко відзначається по всій країні.

У грудні японська мережа KFC настільки перевантажена, що багато хто робить свої замовлення заздалегідь. Ті, хто не подбав про це, приречені на довге стояння в чергах. У Різдво «Кентуккийский курчат» купують мільйони японських клієнтів, а в рекламній компанії мережі беруть участь багато найбільші японські знаменитості.

Вважається, що своєю популярністю KFC Japan зобов'язана дефіциту індички.

Одного разу в KFC забрела група туристів, яка зневірилася де-небудь знайти індичку. Дізнавшись про скрутному становищі групи, менеджер першого в країні відділення KFC Такеші Окавара організував для них різдвяну вечірку. Побудована на цьому рекламна кампанія стала хітом, вона і до цього дня вважається зразком сучасного маркетингу.
У Різдво в комплекті з курчатами подаються тістечка та шампанське. Але не слід забувати, що все це потрібно замовляти заздалегідь.

ніч редиски

23 грудня жителі мексиканського міста Оахака відзначають Ніч редиски. Місцеві жителі змагаються один з одним, створюючи кращі композиції з редиски і вирізаючи з цих овочів всілякі творчі роботи.

Ця традиція народилася як спосіб заманити покупців на місцевий різдвяний ринок. Захід виявився настільки популярним, що в 1897 році мер міста зробив «Ніч редиски» офіційно визнаним подією. Зараз для фестивалю редиски навіть виділена окрема земля.

Щорічно на виставці редису проходить конкурс, і переможець отримує 12000 песо. Мексиканські художники створюють безліч картин, вирізаючи з редиски різдвяні сцени, святкових персонажів, фігурки тварин, монстрів і популярних народних героїв. Місцеві жителі навіть розвішують ці складні твори мистецтва як прикраси по всьому будинку.

карамельна тростину

Історія появи карамельної тростини оповита таємницею. Ми знаємо тільки те, що в XVII столітті в Європі виробляли прямі карамельні палички. З приводу того, яким чином вони опинилися вигнутими, є три різні версії.

Одна з них говорить, що зігнута палиця могла бути дітищем німецького хормейстера, що придумав її як геніальне засіб для стримування дітей від суєти під час Різдвяної служби. Перші карамельні тростини були прямими і білими, як цукрові палички. Хормейстер побачив їх у вікні кондитерського магазину і подумав, що вони допоможуть йому змусити дітей поводитися тихо. Припускаючи, що не всі батьки із захопленням поставляться до його ідеї, хормейстер попросив зробити кінчики паличок у вигляді гачка - щоб вони нагадували тростину пастуха. Потім він підніс їх як релігійний символ, який нагадає дітям про трьох царів і дитинку Ісуса.

Друга теорія відноситься до часів правління Олівера Кромвеля в середині 1600-х років. У той час була заборона на різдвяні прикраси. Кажуть, що противники режиму придумали цю цукерку як спосіб таємно пізнавати один одного на вулицях Англії.

Третя теорія найпростіша: цукеркам надали гачкуватим форму, щоб було простіше вішати їх на ялинку. (Принцип «бритви Оккама»: «Не слід множити суще без необхідності».) Варто зазначити, що німецькі християни вже прикрашали дерева їжею, і льодяники, серед іншого, швидко завоювали популярність.

Насправді ніхто не знає, як з'явилися карамельні тростини в їх сучасному вигляді. Однак відомо, що власник кондитерського магазину Боб Маккормак зробив популярним наносити на них візерунки, що в підсумку призвело до традиції прикрашати тростини червоними і білими смугами. Шурин Маккормака впровадив загинається палички машину Келлера, тим самим автоматизувавши процес виробництва цукерок.

Різдвяна фея

В Італії серед різдвяних персонажів незмінно присутня стара фея - Бефана. Вона так само, як і Святий Миколай, розносить подарунки всім хорошим дітям. Фея робить цей героїчний подвиг 5 січня, напередодні християнського свята Богоявлення.

Пересуваючись на мітлі, Бефана проникає в будинку добре вихованих дітей через димоходи й залишає їм подарунки. Неслухняні діти отримують замість подарунка різки або шматки чорного вугілля.

Легенда про Різдвяну феї має релігійне коріння. Згідно з розповідями, Троє волхвів підійшли до Бефану з проханням вказати їм шлях до немовляти Ісуса. Хоча Бефана не змогла виконати їхнє прохання, вона запропонувала волхвам місце для відпочинку. На жаль, люб'язна фея відмовилася від пропозиції трьох волхвів піти за ними і зустрітися з Сином Божим. Вона й досі шкодує про своє рішення і бродить по світу, роздаючи щорічні різдвяні подарунки.

Варені овечі голови і смажені гусениці

Різдвяна вечеря багатьох південноафриканців схожий на страви героїв реаліті-шоу «Я знаменитість ... Заберіть мене звідси!»: Він включає в себе смажених гусениць. В окремих районах Африки гусениці метелика Gonimbrasiabelina вважаються вишуканим блюдом, і ними часто прикрашають різдвяний стіл.

Н про якщо комахи - це не ваше, то ви можете влаштувати собі в честь Різдва традиційну норвезьку трапезу. «Смалахов» - це блюдо з Західної Норвегії, яке часто подається разом з картоплею, бруквою і ковбасками. Основним інгредієнтом страви є відварна овеча голова з витріщеними очима і вивалилися мовою. Апетитна голова може бути приготовлена ​​з мозком або без нього, в першому випадку його слід виколупувати ложкою. Очні яблука, вуха і язик - все це повноцінні їстівні частини страви.

йольський кіт

Йольський кіт (Jolakotturinn) - це казкове чудовисько з Ісландії, яке полює на тих, хто погано одягнений. Кровожерливий кіт їсть тих людей, які не можуть дозволити собі придбати новий одяг напередодні Різдва. Вважається, що казка була призначена для залякування місцевих жителів і стимулювання їх на ударну працю. Неробам ж треба було зустрітися з котом-вбивцею - звіром, який більше навіть найвищої будівлі.

Своїми уважними очима Йольскій кіт оглядає всі будинки, перевіряючи, які подарунки заробили діти. Погано провідні себе діти не отримують одяг в подарунок від своїх батьків. Покарання? Швидка загибель від лап гарчить кота.

Якщо комусь здасться, що Йольского кота недостатньо, щоб перетворити ісландського дитини в кричущого неврастеніка, можна пригадати його друзів. Кот проживає в компанії з велеткою-людожеркою гриль і її синами, «йольскімі хлопцями». Гриль полює на неслухняних дітей і кидає їх в своє рагу. Правда, «йольскіе хлопці» всього лише крадуть їжу, лякають малолітніх правопорушників і підкладають до них на підвіконня гниючих картопля.

У XVIII столітті оповідань про «йольскіх хлопців» стало так багато, що данські правителі Ісландії заборонили громадянам їх перераховувати.

Спочатку хлопців було 50, але з роками їх чисельність скоротилася до 13. Характер їх жартів теж змінився. Вони стали на кшталт міні-Санта-Клаусам, і почали роздавати подарунки слухняним дітям.

За 13 днів до Різдва ісландський дитина ставить на підвіконня один черевик. Потім «йольскій хлопець» протягом кожної з 13 ночей перед Різдвом розносить подарунки. Однак це ніяк не скасовує Йольского кота.

знайшла тут.

А прикольна назва сьогодні пропоную придумати ось до цієї фотке:

Легкого дня! Прекрасних вихідних!

Ru/internet/82510-amerikanskiy-biznesmen-darit-nakoplennye-mili-neznakomcam-chtoby-te-mogli-provesti-rozhdestvo-s-semey?
Покарання?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация