Розділ Сибіру і Сівши. Америки між переможцями і виникнення Сполучених Штатів Америки в 1776 р

Вище ми розповіли про вражаючому на перший погляд затвердження Британської Енциклопедії 1771 року що практично вся Сибір утворювала в той час, тобто в кінці XVIII століття! - самостійна держава зі столицею в Тобольську.

Причому це БУЛА НАЙБІЛЬША КРАЇНА В СВІТІ. У XVIII столітті Сибірське держава - «Московська Тартария» - починалося на заході з середньої течії Волги, приблизно від Нижнього Новгорода і тяглося на схід до китайського моря.

Столицею цієї держави в XVIII столітті був місто Тобольськ, назва якого на багатьох картах того часу звучить як Тобол, див. Вище. Але Тобол - це БІБЛІЙНЕ НАЗВА. Нагадаємо, що в Біблії Велика Середньовічна Російська Імперія названа, зокрема, РОШ Мешеху та Тувалу. Тобто Рос, Москва і Тобол. Див. Наші книги «Біблійна Русь», «Русь і Рим».

Виникає питання. Куди ж поділося це величезна держава? Варто тільки поставити це питання, як тут же починають спливати численні факти, які показують, що воно проіснувало АЖ ДО КІНЦЯ XVIII СТОЛІТТЯ. Але в XIX столітті його вже не було. Більш того, його сліди постаралися всіляко стерти зі сторінок світової історії. Вдали, ніби такої держави ніколи не було.

Як свідчать наведені вище карти, в XVIII столітті багато землі Московської Тартар були, по суті, недоступні для західно-європейців. Вони знали їх погано, а деякі місця - наприклад західне узбережжя Північної Америки - не знали взагалі. Тобольские влади їх туди просто не пускали.

Але в кінці XVIII століття ситуація різко змінюється. Після перемоги над Пугачовим ПОЧИНАЄТЬСЯ БУРХЛИВЕ ОСВОЄННЯ - ПО СУТІ, ЗАХОПЛЕННЯ - ВЕЛИЧЕЗНИХ ПРОСТОРІВ СИБИРИ І ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ. Причому, захоплення цей йшов відразу з двох сторін. В Сибір і на Далекий Схід йшли війська Романових. А в Північну Америку, на «дикий захід» стали бурхливо поширюватися карликові західноєвропейські колонії, вузькою смугою що тіснилися на східному узбережжі Північної Америки. Це розширення призвело до створення СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ в їх нинішніх кордонах.

Лише після перемоги над Пугачовим на європейських картах зникло, нарешті, величезна «біла пляма», що покривало майже всю Північну Америку, див. Вище. А на картах Сибіру зникли назви «Велика Тартария» і «Московська Тартария».

Отже, що ж сталося в кінці XVIII століття? У світлі нашої спільної реконструкції історії, відповідь ясна. У 1773-1775 роках ВІДБУВАЄТЬСЯ ОСТАННЯ БИТВА МІЖ ЗАХІДНОЇ ЄВРОПОЮ І ОСТАННІМ КРУПНИМ російсько-ординських сибірської держави - З ІНШОГО. Санкт-Петербурзькі влади, природно, виступають на стороні Західної Європи. У підручнику історії ця найбільша війна лукаво названа «селянсько-козацьким повстанням Пугачова» 1773-1775 років.

Виходить, що тільки виграє ВІЙНУ з Пугачовою, - тобто, як ми тепер розуміємо, з Тобольського, він же біблійний Тубал, - Романова, ВПЕРШЕ ОТРИМАЛИ ДОСТУП ДО СИБІРУ. Яка того була для них закрита. А Сполучені Штати тільки після цього ВПЕРШЕ отримали доступ на більшу частину Півночі-Американського континенту. І почали її швидко захоплювати. Але Романови, мабуть, теж не дрімали. Спочатку вони встигли «відхопити» Аляску, що безпосередньо примикає до Сибіру. Але утримати її, в кінці кінців, так і не змогли. Довелося віддати американцям. За сміховинно малу, символічну плату. Мабуть, Романови просто зрозуміли, що не зможуть утримати за собою силою російські землі за Берингове протокою. А добровільно російське населення Північної Америки підкорятися їм не збиралося, оскільки ставилося до них вороже, як до завойовників.

Так закінчився поділ Московської Тартар. Сталося це вже в XIX столітті. Вражаюче, як спритно цей нестримний «бенкет переможців» був стертий зі сторінок історії. Хоча явні сліди його збереглися. Про деякі з них ми розповімо нижче.

2. Грубі помилки в географії Північної Америки на європейських картах XVIII століття до-пугачевского часу свідчать про те, що тобольские влади європейців туди не пускали

Подивимося тепер більш уважно, як зображували Північну Америку на європейських картах XVIII століття до Пугачова, тобто війни 1773-1775 років. Виявляється, що західна частина Північної Америки, як правило, ВЗАГАЛІ НЕ зображені на європейських картах. Європейські картографи того часу ПРОСТО НЕ ЗНАЛИ, як вона виглядає.

З точки зору загальноприйнятої версії нашої історії дуже дивним виглядає те обставина, що Сполучені Штати Америки, які в ті часи були набагато менше, ніж сьогодні і розташовувалися лише на східному узбережжі Північної Америки, чомусь не виявляли ніякого бажання розширитися в західному напрямку. Здавалося б, зовсім вільному і ніким, крім диких індіанців, які не зайнятому. Так тривало до війни з Пугачовим. А ось після Пугачова інтерес до «дикого заходу» у американців, звідки не візьмись, раптом з'явився. І був дуже бурхливим. Чи не тому, що ТІЛЬКИ ПІСЛЯ розгрому Тобольську західна половина Північної Америки виявилася раптом нічиєю, вільної для захоплення землею? І треба було терміново поквапитися, щоб встигнути захопити її раніше Романових, які просувалися туди ж із заходу, з Сибіру.

Знову звернімося до старовинних картах. Почнемо з наведеної вище карти Північної Америки з Британської Енциклопедії 1771 року рис. 4. На рис. 108 наведено її фрагмент. Вся північно-західна частина Північної Америки - а аж ніяк не тільки Аляска - являє собою на цій карті величезне «біла пляма», що переходить в океан. Чи не відзначена навіть берегова лінія! Отже, до 1771 роки жоден європейський корабель не проходив уздовж цих берегів. Одного такого проходу було б достатньо, щоб провести хоча б грубу картографічну зйомку. І після цього нам кажуть, що знаходиться в цій частині Північної Америки російська Аляска була в той час нібито підпорядкована Романовим. Якби це було так, то на російських, а слідом за ними і європейських картах берегова лінія була б, звичайно ж, намальована. Але замість цього на карті ми бачимо цікаві слова, написані поверх американського «білої плями»: Невідкриті землі (Parts Undiscovered), рис. 108.

108

Візьмемо трохи більш ранню англійську карту, складену в Лондоні і датується приблизно 1720 роком [44], с. 170-171. Див. Мал. 109. Тут теж значна частина північно-американського континенту являє собою «біла пляма». На ньому написано: «Невідомі землі» (Parts Unknown). Зверніть увагу, що півострів Каліфорнія зображений тут ЯК ОСТРІВ. Тобто, європейські картографи середини XVIII століття навіть цього не знали!

Те ж саме ми бачимо і на французькій карті 1688, рис. 110. Півострів Каліфорнія і тут показаний неправильно, як острів! І такі приклади можна наводити нескінченно.

Мал. 110. Французька карта Північної Америки, складена в 1688 році. І тут півострів Каліфорнія ПОМИЛКОВО зображений як острів! Взято з [44], с. 152, 153

Візьмемо тепер фундаментальний атлас старих карт Америки: Eduard Van Ermen «The United States in Old Maps and Prints», [42]. Подивимося, як з плином часу змінювалися уявлення європейських картографів про західному узбережжі Північної Америки, і, зокрема, про півострові Каліфорнія. Виявляється, що ВСЕ карти XVIII століття, наведені в атласі [42], КАТЕГОРИЧНО, з посиланням на НОВІТНІ ПО ТОМУ ЧАСУ ГЕОГРАФІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ, СТВЕРДЖУЮТЬ, ЩО КАЛИФОРНИЯ є островом. Тобто, допускають грубу помилку при описі західного узбережжя Північної Америки. Остання така карта датована в атласі [42] 1740 роком. Наступна за нею карта датована вже 1837 роком, тобто століттями пізніше. На цій карті XIX століття Каліфорнія і західне узбережжя Америки зображені вже правильно. І тільки тоді - в XIX столітті! - ВПЕРШЕ на картах атласу [42] тут з'являється назва «Сполучені Штати Америки».

Відзначимо також вельми цікаву обставину. Чомусь в атласі [42] НІ ЖОДНОЇ КАРТИ ЗАХІДНОГО УЗБЕРЕЖЖЯ ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ, що датуються МІЖ 1740 і 1837 РОКАМИ. Якийсь дивний провал розміром в століття! Тим часом, з 1666 року по 1740 рік приблизно кожні десять років з'являється по новій карті.

Що все це може означати? Просту річ. Лінія західного узбережжя Північної Америки не була відома європейцям до кінця XVIII століття. До розгрому Пугачова їх туди не пускали. Тому вони і не знали, наприклад, Каліфорнія - півострів, який в північній своїй частині з'єднається з материком.

Ще приклад - французька карта, що датується 1656 роком [44], с. 152, 153. Див. Мал. 111, рис. 112. Та ж сама картина. Півострів Каліфорнія намальований як острів, тобто неправильно. На північному заході Америки - суцільна біла пляма.

Мал. 111. Французька карта XVII століття, складена після 1656 року. Північний Захід Америки вдає із себе суцільне «білу пляму». Півострів Каліфорнія ПОМИЛКОВО показаний як острів! Взято з [44], с. 152, 153

Йдемо далі. На рис. 113 і рис. 114 представлена ​​французька карта 1634 року. Знову північний захід Америки тоне в білу пляму, а півострів Каліфорнія знову-таки неправильно зображений як острів.

І так далі. Подібних карт XVII-XVIII століть дуже багато. Ми не можемо навести тут навіть невелику їх частину. Всі вони підтверджують наш висновок про те, що до війни з Пугачовим 1773-1775 років західна частина Північної Америки належала Московській Тартар зі столицею в Тобольську. Європейців сюди не пускали. Природно, ця обставина яскраво відбилося на картах того часу. Європейські картографи малювали на невідомих їм землях біла пляма, фантастичний острів Каліфорнії і т. Д. У Каліфорнії вони більш-менш уявляли собі лише південну частину, а що відбувається на півночі - з'єднується Каліфорнія з материком чи ні - вони не знали. Тобольские влади їх туди не пускали.

У зв'язку з цим згадаємо, що схожим чином поводилася і середньовічна Японія. Колишня в той час, мабуть, ще одним осколком Великої Середньовічної Російської Імперії. Японія не пускала до себе іноземців аж до 1860-х років. Ймовірно, правителі старих ординських держав ставилися вороже до європейців, як до ворогів колишньої великої імперії, частиною якої вони себе все ще відчували. Швидше за все, між Японією і Московської Тартарією існував тісний зв'язок, і Японія замкнулася від всього навколишнього світу лише після розгрому Московської Тартар в 1773-1775 роках.

Переглядів: 7103


Куди ж поділося це величезна держава?
Отже, що ж сталося в кінці XVIII століття?
Чи не тому, що ТІЛЬКИ ПІСЛЯ розгрому Тобольську західна половина Північної Америки виявилася раптом нічиєю, вільної для захоплення землею?
Що все це може означати?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация