Розмальовки для дітей »Розвиток дітей. Орігамі, розмальовки, розвиваючі ігри, загадки

Для чого необхідні розмальовки вашій дитині?

Хто з діток не любить малювати на всьому, що потрапляє їм на шляху - паперу батьків, стінки, двері, шпалери, прикрашати самих себе?
Розфарбування різних картинок - це дуже захоплююче і корисне заняття для дітей. Розфарбовування картинок дає можливість дитині значно збільшити свої знання про світ, який його оточує, малюк знайомиться з квітами і формами, навчається техніці штрихування (запропонуйте спочатку акуратно зафарбувати елемент по краю і лише пізніше заштриховувати його повністю), вчиться працювати з олівцем і фарбами, розвиває дрібну моторику. Розмальовки долучають маленького чоловічка до мистецтва живопису. У процесі розфарбовування працюють зорові і кінестетичний канали отримання інформації, добре починає разваіваться взаємодія між півкулями мозку. І, звичайно, дитина отримує великий заряд позитивних емоцій.
Розмальовки вчать малюка контролювати розмах руки при малюванні - коли діти тільки-тільки починають малювати, то вони не дуже добре стежать за межами листка і дуже часто його картини час від часу вилазять за межі його листа на шпалери, столи і т.д.
Розмальовки сприяють розвитку у дитини пізнання закономірності світу та втілення власних колірних знахідок. Якщо ваша дитина розфарбував бегемота в малиновий або фіолетовий колір, то не лайте його. Може бути, у малюка є на цей рахунок свою думку, запитаєте свою дитину про це (до речі, такий підхід дозволяє обчислити дальтонізм у малюка з самого раннього віку).
Починати розфарбовувати картинки можна вже у віці 1,5 року. Для таких маленьких дітей є особливі розмальовки для маленьких, де можна прикрашати не тільки пензликами і олівцями, а й своїми руками. Так що купите дитині пальчикових фарб і вперед!
У таких розфарбовуваннях картинки максимально прості і зрозумілі. Подивіться, щоб зображені предмети були добре знайомі дитині, наприклад, м'ячик, брязкальце, машинка, груша і т.д. Картинки повинні мати товстий контур - близько одного сантиметра. За такої добре видний контур буде дуже важко вилізти невпевненою ручці дитини. Це дозволяє приховати похибки і надає малюкові впевненість в собі. Необхідно, щоб обриси розмальовок були плавними, без різких кутів і важких вигинів.
Варто віддавати перевагу тим розмальовки, в яких всі зображення доповнені текстом. Текст дає можливість Вам ввести малюка в ігрову ситуацію, викликати його інтерес до розфарбовування і збільшить його уявлення про навколишнє його середовищі.
У процесі розфарбовування дитина може доповнити картинки самими різними деталями за власним бажанням. Прикрасити іграшки точками або смугами, підмалювати кішці поводок, а мишці сир, рибкам намалювати будиночок в акваріумі і т.д.
До 3-4 років діти вже досить досвідчені «художники». Вони найбільш впевнено і вільно володіють пензлем, з насолодою прикрашають фарбами. А розмальовки сприймають як уже зроблені образи, які вимагають колірного втручання. І тому приймаються не просто розмальовувати, як діти 2-3 років, а конкретно розфарбовувати, діючи в межах даного контуру, намагаючись в точності повторити вигини малюнка.
На жаль, дуже багато сучасних розмальовок робляться без урахування віку і здібностей дітей. Але так як їх дуже багато і вони такі різні, що впору заблукати. Часто розмальовки для самих маленьких занадто захаращені різними дрібними деталями, ускладнені і стають непривабливими для дітей. Такі розмальовки не викликають ентузіазму до прикрашення і не дають поштовх до творчості своїми руками.


Це вже більш серйозна розфарбування з драконами, ніж в попередній новині.

Перед тим як дати дитині розмальовку з драконами, ознайомтеся, хто такі дракони і які про них ходять міфи.
Дракон- чудовисько яке існує напевно у багатьох міфах. Красти і грабувати все золото - це його основне заняття. Потім він складає все награбоване в тайник власної печери і спить на даному місці. Любить є людей, а особливим делікатесом є для нього юні дівчата. Воює з гномами через їх скарбів і не завжди виходить переможцем бо гномам вдається сховатися в підземеллях і забрати свої скарби. дракон
Дракон європейський рішуче відрізняється від східно-азіатського. Дракони з Китаю і Японії-це або безпечні істоти, схожі на жаб, що живуть в якій-небудь калюжі і терплять знущання від будь-якого; або щось віртуальне, наприклад як білосніжний дракон, якого не можна навіть уявити.
Для європейців дракон - зазвичай носій злого, часом сатанинського початку. Ось і в російській іконописній традиції Святий Георгій, бівающійу змія (уособлення перемоги християнства над злим демоном), найчастіше пронизує списом конкретно дракона - з крилами, лапами, і вогнедишною пащею.
У Південно-Східній Азії дракони в більшості своїй значилися хорошими і благодійними, а для в'єтнамців навіть служили емблемою моральної досконалості. Особливо різноманітні і численні дракони китайські.
Дракон західноєвропейський - той, що відчуває сильну тягу до золотих злитків, прикрас і прекрасним дівчатам. На відміну від власного східноєвропейського колеги, не вміє палахкотить вогнем і ... не пристосований літати. Інакше, природно, зрозуміло, що він звідкись прилетів, іноді у дракона навіть є крила, але він їх зовсім не використовує, а битва з драконом весь час проходить на земле.Наіболее того, вбити дракона можна тільки кинувшись на нього зверху.
Друга особливість, що відрізняє західноєвропейських драконів: вони не вимагають їжі і не размножаются.Другімі словами, ніхто і ніколи не бачив новонародженого дракониша, і ніхто не застав дракона за їжею. Весь вільний від викрадення принцес час дракон проводить охороняючи або примножуючи свої скарби, а дівчат викрадає або вимагає для будь-яких ритуальних цілей, бо вони з рідкісним сталістю залишаються живі-здорові.
Кров дракона східноєвропейського завжди чорна. Вона неотруйна (герой час від часу три доби стоїть по горло в крові дракона), також не змішується з водою (Мати-сиру-земля не хоче вбирати кров, і вона витікає в тріщину, пробиту мечем). Кров західноєвропейського дракона в кращому випадку завдає опіки, а частіше викликає швидку і Змій Горинич болісну смерть. Згідно з одними джерелами, ця кров зелена, інші кажуть, що вона жовто-оранжева. Слід особливо відзначити, що кров дракона ніколи не буває блакитний. Можна відразу відкинути припущення, що дракони знаходяться в генетичну спорідненість з головоногими.
Цікаво, що досить конкретний метод, - сильно напоїти дракона вином і вже тоді, довівши його до немічного стану, вбити, - простежується від міфології хетів до берегів Японських островів ...
Ну ось, тепер можна приступати до розфарбовування.


Для чого необхідні розмальовки вашій дитині?
Хто з діток не любить малювати на всьому, що потрапляє їм на шляху - паперу батьків, стінки, двері, шпалери, прикрашати самих себе?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация