розпізнавання облич

Рішення для біометричного

розпізнавання осіб

В аеропортах, вокзалах, на стадіонах,

в торгових центрах, офісах і банках

опис системи

"Інтегра-Відео-РЛ" успішно застосовується для забезпечення безпеки в місцях масового перебування людей. Для цього рубежі контролю обладнають спеціалізованими камерами для розпізнавання осіб. Рубежі організовують на входах-виходах або в обмежених проходах - підземні та надземні переходи, коридори тощо.
До системи розпізнавання осіб можна підключити необмежену кількість баз даних. Наприклад, бази даних місцевої поліції, ФСБ і судових приставів. У разі виявлення людини в розшуку система видасть повідомлення оператору з позначкою, в якій базі він знаходиться, і коментарями, якщо вони були спочатку додані.


C допомогою програмно-апаратного комплексу розпізнавання осіб можна не тільки шукати людей по існуючим базам даних, але, що важливо, формувати ці бази. Якщо мова йде про безпеку на спортивних або інших об'єктах, то дрібні правопорушники часто не раз відвідують одні й ті ж місця. Система розпізнавання облич дозволяє отримати базу якісних фотографій осіб тих людей, які з'являються на рубежах контролю. Користуючись цією базою, можна з високою ймовірністю оперативно виявити людину, коли він наступного разу з'явиться на об'єкті.

Сфера застосування

застосування системи

застосування системи

Забезпечення громадської безпеки

Система успішно застосовується для забезпечення безпеки в місцях масового перебування людей. Для цього рубежі контролю обладнають спеціалізованими камерами для розпізнавання осіб. Рубежі організовують на входах-виходах або в обмежених проходах - підземні та надземні переходи, коридори тощо.


До системи розпізнавання осіб можна підключити необмежену кількість баз даних. Наприклад, бази даних місцевої поліції, ФСБ і судових приставів. У разі виявлення людини в розшуку система видасть повідомлення оператору з позначкою, в якій базі він знаходиться, і коментарями, якщо вони були спочатку додані.

У разі виявлення людини в розшуку система видасть повідомлення оператору з позначкою, в якій базі він знаходиться, і коментарями, якщо вони були спочатку додані

Контроль і управління доступом

Для забезпечення контролю доступу на режимних і особливо захищених об'єктах буває недостатньо звичайної СКУД на основі proximity-карт. Підвищити контроль може система розпізнавання осіб "Інтегра-СКД-РЛ". Спеціалізовані камери для розпізнавання осіб встановлюються на прохідних, а сама система інтегрується з традиційною СКУД.


Якщо виявлено збіг з особою в «білому списку», то система дозволить доступ. Якщо немає - то подасть сигнал співробітнику служби безпеки про появу стороннього. «Посилення» системи безпеки розпізнаванням осіб не тільки підвищує рівень контролю доступу, але дозволяє боротися з передачею персональних proxi-карт стороннім особами «подвійним» проходах по одній карті.

«Посилення» системи безпеки розпізнаванням осіб не тільки підвищує рівень контролю доступу, але дозволяє боротися з передачею персональних proxi-карт стороннім особами «подвійним» проходах по одній карті

Відповідність вимогам біометричних стандартів

Всі дані можна отримувати у вигляді звітів: за різні періоди часу, з різних об'єктів або загальні по всіх об'єктах, в деталізованому або загальному вигляді і т.д. А також система може оповіщати персонал про появу VIP-клієнтів, або, навпаки, небажаних осіб.

Функціональні можливості

  • Розпізнавання зображення обличчя; захопленого детектором осіб; шляхом порівняння з фотографіями; містяться в заздалегідь створеній базі даних. В режимі ідентифікації проводиться порівняння з усіма особами; наявними в базі. В режимі верифікації здійснюється порівняння обличчя людини; намагається скористатися методом автоматичної ідентифікації (проксімітікарта; біометрична ідентифікація і т. П.) З його фотографією; зберігається в базі даних.
  • Відображення на екрані захоплених осіб і супутніх даних: дати і часу захоплення; номера камери; з якою працює модуль.
  • Відображення на екрані розпізнаних осіб і супутніх даних: номера камери; дати і часу розпізнавання; еталонної фотографії з бази даних; ПІБ; ступеня подібності та коментаря; введеного при додаванні особи в базу.
  • Друк фотографії та персональних даних розпізнаних особистостей на принтері; збереження зображень розпізнаних осіб у форматі bmp або jpeg.
  • Перегляд відеофрагменту; відповідного моменту розпізнавання особи.
  • Пошук і відображення на екрані всіх розпізнаних за певний часовий інтервал осіб. Пошук ведеться по ПІБ та номеру камери з фільтрацією по мірі схожості.
  • Пошук особистості в базі даних по фотографії.
  • Додавання в базу даних осіб нових записів; містять цифрову фотографію; персональні дані людини і коментар.
  • Перевірка фотографій в базі даних на відповідність біометричних стандартам для систем автоматичної ідентифікації особистості (ISO 19794 5). Можлива перевірка як фотографії однієї людини; так і всіх наявних фотографій. Результатом перевірки є звіт; який зберігається і згодом відображається при перегляді фотографії.
  • Відображення на екрані статистики розпізнавання: загальна кількість кадрів; захоплених детектором осіб; кількість кадрів; на яких алгоритмом розпізнавання осіб виявлено особу; кількість кадрів; на яких виявлені очі, і кількість розпізнаних осіб.

Технічні характеристики

1 Архітектура Територіально-розподілена. Необмежена кількість камер і серверів 2 Передача даних по мережі За протоколом TCP / IP 3 СУБД Для системи з одним сервером: SQL Express (безкоштовна версія). Для системи більш ніж з 1 сервером: платні версії SQL 4 Швидкість виділення осіб з відеоряду Близько 60 мс на 1 кадр 5 Швидкість ідентифікації 100 000 операцій порівняння в секунду 6 Розмір еталонної бази даних Не обмежений 7 Необхідна освітленість Не менш 200 люкс 8 Вимоги до межзрачковим віддалі не менше 60 піксель (при розмірі особи 140 пікселів); ​​не менше 120 пікселів (при розмірі особи 280 пікселів) 9 Експлуатаційний температурний дизайн Від 0 до +50 ° С 1 Архітектура Територіально-розподілена

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация