Розпочав роботу найбільший в світі портал про долі учасників Великої Вітчизняної війни

Придумана в Барнаулі емблема "Безсмертного полку" стала загальною емблемою акції.

Олег Богданов

Всі ці ресурси у відкритому доступі дозволять будь-якому охочому дізнатися про подвиги або знайти долі своїх предків, які загинули на фронтах війни в 20 столітті, знайти документи і скласти Особистий сімейний архів. Також в ній зібрані архівні документи і документи про втрати і нагородження солдатів і офіцерів Першої світової війни.

Головним призначення порталу Пам'ять Народу - відновлення доль Героїв війни. Пошук місць первинних поховань та документів про нагородження, про проходження служби, про перемоги і поневіряння на полях битв.

Знайти інформацію про людину допоможе інтелектуальна система пошуку, яка буде шукати в банку з більш ніж 50 мільйонів записів, підказувати, як правильно скласти запит, допомагати розкласти інформацію в потрібні поля і орієнтувати користувача на карті за місцем призову або вибуття.

В рамках проекту Пам'ять Народу проводиться масштабна робота по геопривязку всіх даних про місця народження, призову, загибелі та останньому місці служби солдат і офіцерів, по встановленню єдиного ланцюжка доль Героїв Війни, від призову до повернення додому.

Безповоротні втрати Червоної армії за період бойових дій склали понад 8,5 мільйонів солдатів і офіцерів. У паспортах поховань міститься інформація приблизно на 2 мільйони чоловік.

Портал Пам'ять Народу покаже на карті координати загибелі мільйонів невідомих Героїв. Нащадки зможуть знайти і відвідати місця їх останніх днів життя, нанести на пам'ятники нові імена загиблих солдатів і офіцерів, повернути Пам'ять про подвиг батьків, дідів і прадідів, йдеться в повідомленні Міноборони РФ.

Допомогти в пошуку вашого родича також можуть пошукові сайти (клікайте по назві сайту).

  1. Сайт ОБД Меморіал . Пошук загиблих фронтовиків.
  2. Сайт «Подвиг народу» . Інформація про нагородних документах.
  3. Сайт «Пам'ять народу» . Проект Міноборони про долі учасників Великої Вітчизняної війни.
  4. Сайт «Саксонські меморіали» . Пошук по полоненим.
  5. Сайт «Солдат.ру» .
  6. Форум пошукових рухів .
  7. генеалогічний форум .
  8. Сайт «Пам'ятайте нас!» .

Додатково про можливості самостійного пошуку читайте в проекті « Книга пам'яті, том 10-й »І на його інформаційній стрічці на головному сайті« ВД Алтапресс »:« Почніть пошук з Книги пам'яті »,« Бери участь в проекті з увічнення пам'яті воїнів-земляків »,« Як шукати загиблого або зниклого безвісти воїна " та інші.

Детальніше про пошук читайте в статті « Безсмертний полк. Не тільки пройти, а й знайти ».

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация