Розведення баранів на м'ясо як бізнес в домашніх умовах

  1. Що потрібно знати про вівчарство Дані офіційної статистики показують рентабельність приватних вівчарських...
  2. Початковий етап: до чого готуватися
  3. Кілька порад бізнесменам
  4. Зміст і розведення овець у фермерському господарстві: Відео

Що потрібно знати про вівчарство

Дані офіційної статистики показують рентабельність приватних вівчарських ферм на рівні 25% Дані офіційної статистики показують рентабельність приватних вівчарських ферм на рівні 25%. Але якщо любити вбрання справу, віддаватися йому, використовувати досвід вже відомих вівчарів, ферма приносить стабільний і чималий дохід.

Гарна новина для майбутніх бізнесменів криється в тому, що вівці відносяться до найбільш невибагливим тваринам і дуже вдячно реагують множенням поголів'я і збільшенням ваги на навіть самий мінімальний догляд. Ці тварини не бояться холоду, тому при спорудженні для них загонів не потрібно турбуватися про опалення.

Споруди будуються з дерева з бетонним або дерев'яною підлогою, піднесеним на 20-25 см від рівня землі. Якщо підлога бетонна - необхідно додаткове покриття, а саме приміщення має періодично провітрюватися.

При занадто високій температурі повітря в густій ​​шерсті овець можуть завестися паразити, що буде впливати на їх вагу і здоров'я. Подібний фактор може негативно позначитися і в тому випадку, якщо вдасться знайти ринок збуту зістрижену вовни.

Розведення овець як бізнес передбачає вибір породи, з урахуванням того, що головна стаття доходу очікується саме від реалізації м'яса.

Вибір формується на особистих уподобаннях, якщо у власника бізнесу вже є певний досвід в подібному занятті, а також на кліматичних умовах регіону, спеціалізації господарства.

У Росії найбільш популярними визнані наступні породи:

  • Романовська - відрізняється гарною густою шерстю і такою високою плодючістю, що іноді у овечок не вистачає молока для того, щоб вигодувати всіх ягнят. Приплід підгодовують штучним способом. Для цих цілей заводять декількох кіз, молоко яких використовують для додаткового вигодовування. Розведення овець плодовитого Романівської породи як приватний бізнес може принести максимальний прибуток при організованому ринку збуту вовни і м'яса на Далекому Сході і в центральній Росії.
  • Гиссарськая - великі тварини, вага у баранів досягає 150-180 кг, а самки набирають до 120 кг. Вигода в тому, що і ягнята відрізняються великою масою і розвиваються, дуже швидко набираючи вагу при самих звичайних умовах утримання.
  • Карачаївський - невибаглива до клімату. Для овець цієї породи характерний відмінний імунітет; також вони володіють дуже хорошою, піддається обробці шерстю.
  • Тексель - особливо добре приживається в середній смузі. Плюси породи складаються в підвищеній витривалості, відсутності специфічного аромату м'яса. Приплід вівці - максимум два ягняти.
  • Едільбаєвськая - курдючні вівці, відносяться до малоплідністю типу. Їх розведення доречно в місцях, де цінують корисне і смачне м'ясо, а зими теплі. При м'якому кліматі овець можна випускати для вільного прохарчування цілий рік.

Незалежно від обраної породи, під час покупки тварин потрібно консультуватися з ветеринаром, щоб не придбати вилучені особини. Місць для покупки безліч: ринок, тваринницькі ферми, бізнесмени-заводчики.

перспективи збуту

Перша і найочевидніша вигода, яку обіцяє розведення овець і баранів як бізнес, - це можливість збуту м'яса Перша і найочевидніша вигода, яку обіцяє розведення овець і баранів як бізнес, - це можливість збуту м'яса. М'ясні тушки можна здавати в різні місця, що знаходяться поблизу:

  • ресторани;
  • ;
  • м'ясокомбінат;
  • реалізовувати самостійно на ринку.

Можна також відкрити свою точку з продажу свіжого м'яса, забезпечивши роботою когось із членів сім'ї. Свіже домашнє м'ясо завжди цінується і при постійному наявності продукції і сумлінному ставленні до покупців постійні клієнти вам будуть забезпечені.

Складніше вигідно продати шерсть, якою буде в надлишку, і молоко. Для цього потрібно трохи постаратися, розшукуючи заводи або приватні господарства, які спеціалізуються на переробці вовни. Можливо, в майбутньому вам захочеться паралельно організувати ще й бізнес по її переробці, але на перших порах потрібно знайти покупця.

Овечий сир і молоко мають специфічний присмак, який подобається далеко не всім. Якщо не вдасться продавати його самостійно, варто укласти договір з місцевим молокозаводом і здавати продукцію ім.

Початковий етап: до чого готуватися

Вівчарство як бізнес для початківця фермера починається з витрат Вівчарство як бізнес для початківця фермера починається з витрат. Необхідно подбати не тільки про закупівлю худоби, а й забезпечити всі умови для безпроблемного ведення справ.

:

  • вантажівка або причіп до легковій машині;
  • стригального машину;
  • корми, добрива для пасовищ;
  • поільную систему;
  • міні трактор;
  • пристосування для доїння.

Крім цього, купуються або беруться в оренду землі, де облаштовується комфортний загін, окреме місце для забою. Не маючи достатнього досвіду у вівчарстві, для початку раціонально буде купити не більше десятка овець і два барана до них для запліднення. Далі справа буде автоматично розширюватися, не приносячи суттєвих збитків у разі невдачі.

Ще одна стаття витрат, на якій небажано економити, - хороший ветеринар. Вирощування баранів як бізнес передбачає і своєчасне виявлення прихованих хвороб у тварин, необхідність вакцинації, добавку в корм вітамінів, різних складових. Справитися з усім цим може тільки досвідчений фахівець.

А ось зменшити витрати можна, навчившись самостійно стригти шерсть. Вівці - дуже спокійні тварини, а стрижка не таїть в собі особливих секретів і цілком доступна кожному бажаючому.

Кілька порад бізнесменам

Починаючи власну справу, не потрібно чекати моментальних, що перекривають всі витрати прибутків. Рентабельність вівчарства, як ми вже говорили, коливається на межі 25%. Переваги цієї справи в тому, що розведення овець в домашніх умовах як бізнес знаходиться на початковій стадії розвитку в нашій країні і не має суттєвої конкуренції.

Серед порад, які можуть дати вже досвідчені в цій справі бізнесмени, такі пункти:

Розібравшись в тонкощах процесу, відчувши смак фінансової незалежності і вільної праці, можна починати нарощувати обороти, планомірно збільшуючи поголів'я баранів і овець.

Зміст і розведення овець у фермерському господарстві: Відео

стати автором

стати експертом

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация