Руйнівна сила музики

  1. Королівська академія музики в Британії

Все, з чого складається організм людини: різні системи органів, зв'язки, клітини, молекули - працює в певному режимі і ритмі. Чим ближче цей ритм до уродженому єству, тим більше організм стабільний і урівноважений. Це ритм відіграє велику роль в здатності мозку людини стабілізувати мільйони еклектичних імпульсів, в регулюванні відправляється інформації по нервовій системі і контролюванні способів отримання інформації з зовнішнього середовища.

Коли людина потрапляє під вплив інших ритмів або зовнішніх хвиль, незбіжних з внутрішнім природним ритмом організму, будь то за його бажанням або проти його волі, це призводить до тиску і навантаженні на організм і чинить негативний вплив, що приводить до погіршення стану здоров'я.

Все це підтверджується науковими дослідами і дослідженнями. Науково доведено погіршення здоров'я і самопочуття, зниження ефективності і якості роботи, утруднення в ухваленні рішення. Якщо ці зовнішні хвилі являють собою гучну, гучну музику, то шкода від цього набагато сильніше.

Каже професор клінічної психології доктор Барт Бі: «Перебування під тривалим впливом гучної музики не тільки погіршує здоров'я людини, але може привести до смерті».

Професор Барт Фібін роз'яснює: «Коли людина відчуває біль, його мозок виділяє особливий гормон, щоб позбавити організм від болю. Це гормон ендорфін. Він має на організм людини такий вплив, яке надають наркотики. Тому людина після вироблення цього гормону відчуває те ж саме, що відчуває людина після вживання наркотичних речовин. При слуханні гучної музики організмом, органами людини поглинаються звукові хвилі. Організм сприймає ці хвилі як небезпека, після чого мозок людини починає виробляти гормони, які виділяються при будь-якому сильному хвилюванні, бійці або битві - це адреналін і кортикостероїд (гормони, які виробляються при хвилюванні людини). Внаслідок цього піднімається артеріальний тиск, збільшується частота серцебиття і холестерин в крові ».

Слухання гучної музики завдає шкоди організму на клітинному рівні. Організм сприймає музику як біль, збільшуючи вироблення гормонів, заспокійливих її, тому людина відчуває радість, задоволення і ейфорію. З цієї причини любителі гучної музики потрапляють в якусь залежність від неї, бажаючи слухати її багато годин поспіль. І з цієї ж причини вони збільшують гучність музики.

І з цієї ж причини вони збільшують гучність музики

Постійний вплив голосної музики призводить до повної втрати слуху, через руйнування волоскових клітин у вусі, які перетворять сигнали з механічних звукових хвиль в електричні імпульси, які передаються в нервову систему. Протягом життя вони ніколи не діляться і не відновлюються.

Було опубліковано наукове дослідження, яке проводилося в Німеччині. Суть його полягала в тому, що у людей, постійно слухають гучну музику, пам'ять погіршується в 15-60-ти%. В іншому дослідженні, в якому брали участь люди юного віку, які не слухають гучну музику, виявилося погіршення пам'яті у 4% людей з 600 чоловік, в той час як з 600 чоловік, які слухають її, у 21% людей погіршилася пам'ять.

Відомий дослідник доктор Роберт Собольскій роз'яснює це явище так: «Це відбувається з тієї причини, що при стресі підвищується вироблення гормонів (адреналін і кортикостероїд) і цукру, щоб підготувати організм до нападу або втечі. Відповідно зменшується кількість цукру в мозку, особливо в тій його зоні, яка називається гіпокамп. Це при- водить до зниження активності на рецепторних зонах мозку, які відповідають за здатність до навчання і пам'ять ».

Це при- водить до зниження активності на рецепторних зонах мозку, які відповідають за здатність до навчання і пам'ять »

Королівська академія музики в Британії

Королівська академія музики в Британії опублікувала звіт про те, що кількість жертв гучної музики досягло 70 000, у них спостерігалася залежність до музики. Їх вік був від 14 до 21 року.

Результати досліджень доводять, що негативний вплив на дитину всередині утроби більш небезпечно, тому що звукові хвилі досягають плоду і роблять свій згубний вплив на ще не сформувався мозок ненародженої дитини.

Що стосується негативного впливу музики на духовність людини, то воно найстрашніше, так як музика відволікає людину, яка забуває, що він один із створінь Милостивого. Людина перестає бути одним з тих творінь, які вихваляють Всевишнього на небесах і землі.

Воістину, гучна музика викликає хвороби і руйнує організм. І ті приклади досліджень, що наведені в цій статті, всього лише мала частина. А то, чого ми ще не знаємо про шкоду музики, набагато більше. Рятуйте і бережіть себе самих і тих, кого ви любите, від цієї хвороби, щоб зберегти людини, його розум і душу.

Матеріал підготували: Абдуррахман ад-Дімашк, Мухаммадаріф Абдулаєв

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация