Саакашвілі програв апеляцію щодо статусу біженця

17809 переглядів

Київський апеляційний адміністративний суд визнав законною відмову Державної міграційної служби надати статус біженця або особи, яка потребує додаткового захисту, екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі.

Таке рішення на засіданні 5 лютого озвучив головуючий суддя Андрій Коротких.

"Суд постановив: апеляційні скарги ГМС і Саакашвілі залишити без задоволення, а рішення Окружного суду від 3 січня залишити без змін ", - сказав суддя Коротких.

Суд постановив: апеляційні скарги ГМС і Саакашвілі залишити без задоволення, а   рішення Окружного суду від 3 січня   залишити без змін , - сказав суддя Коротких

скріншот з відео NewsOne

Рішення в ступає в силу з 5 лютого.

Один із захисників Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив, що це рішення дає владі "багато підстав" реалізовувати плани по "можливому незаконному виселенню Саакашвілі з країни і можливої незаконної екстрадиції".

Адвокат також запевнив, що це рішення оскаржать в касації.

"Нами буде оскаржено це рішення в касаційній інстанції. Якщо суд в касаційній інстанції не підтримає наші позиції, то ми будемо далі рухатися для захисту Саакашвілі. Є ще європейські інстанції", - сказав Чорнолуцький.

На початку засідання адвокат в черговий раз заявив, що не довіряє колегії суддів, тому що не отримав повного пакету документів про автоматичний розподіл суддів.

Також адвокати Саакашвілі просили суд перенести розгляд апеляції у зв'язку з низкою інших судових процесів, але суд в цьому клопотанні відмовив.

Сам Саакашвілі назвав засідання суду "розводянком" і заявив, що брати участь в засіданні немає сенсу.

"Ходити на ці суди немає сенсу, тому що вони зараз створюють таку картинку, що у нас є правосуддя, але насправді у нас нічого такого немає. Є розводняк", - сказав Саакашвілі і більше не брав участі в засіданні .

Також в залі були присутні прихильники Саакашвілі. Одна жінка прийшла з плакатами, зверталася зневажливо до представника ГМС і час від часу викрикувала слова на захист Саакашвілі.

Фото з Facebook саакашвили

Як повідомлялося, в липні 2017 року президент Петро Порошенко позбавив українського громадянства Саакашвілі.

Підставою назвали те, що в 2015 році Саакашвілі нібито вказав недостовірну інформацію в заяві на отримання громадянства і не вказав інформацію про судимості . сам політик заперечував , Що підписувався під такою анкетою.

Громадянства Грузії Саакашвілі позбавлений . Рідна країна вимагає його екстрадиції.

30 листопада 2017 року Державна міграційна служба України продовжила термін законного перебування в Україні екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі ще на 3 місяці.

3 січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва повністю відмовив лідеру "Руху нових сил" Міхеілу Саакашвілі в позовних вимогах до Державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

22 січня Київська апеляційний адміністративний суд розглядав апеляцію на рішення Окружного адмінсуду, але відклав засідання.

1 лютого Київський апеляційний адмінсуд знову відклав розгляд апеляції до 5 лютого.

У Грузії суд заочно засудив Саакашвілі до 3 років тюремного ув'язнення за звинуваченням у зловживанні службовими повноваженнями.

26 січня Апеляційний суд Києва відправив Саакашвілі під нічний домашній арешт.

Саакашвілі затримали увечері 8 грудня і помістили в ізолятор тимчасового тримання СБУ.
Йому інкримінують ч 2. статті 256 - "Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності".
Генпрокуратура стверджує, що Саакашвілі домовлявся з людиною Віктора Януковича Сергієм Курченко про фінансування акцій протесту.

16 лютого Касаційний адмінсуд Верховного Суду продовжить розгляд справи про законність указу президента Петра Порошенка про позбавлення українського громадянства Саакашвілі.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация