Шахраї удосконалюються

Роз'яснюємо по-робочому

Наші партійні ЗМІ регулярно інформують читачів про все нових вигадка влади, які через партію, прозвану в народі шахраями і злодіями, вводяться в законодавство з метою збереження свого правлячого стану Наші партійні ЗМІ регулярно інформують читачів про все нових вигадка влади, які через партію, прозвану в народі шахраями і злодіями, вводяться в законодавство з метою збереження свого правлячого стану. Реальну ж народну опозицію категорично не хочуть не те, що випускати у владу, але навіть допускати до можливості виборів на всіх рівнях.

Так, після того, як Дума наділила президента правом без будь-яких виборів призначити 10% членів Ради Федерації, парламентарії вирішили взятися за побудову додаткових бар'єрів для так званих екстремістів. Суть цієї поправки, яка вже більше року назад надійшла з уряду і бовтається в Держдумі, полягає в тому, що керівникам ліквідованих за рішенням суду партій або громадських організацій буде заборонено створювати нові структури.

У переддень виборів, що наближаються в єдиний день голосування 14 вересня цього року ще одним помітним явищем стала низка відставок губернаторів регіонів. Тринадцятим за рахунком «відставником» став губернатор Санкт-Петербурга Георгій Полтавченко. Коментує дану ситуацію Перший секретар ЦК РКРП Секретар ЦК РОТ Фронт Віктор Тюлькин.

В.Т .: Перш за все, слід зазначити, що в цій роботі по самозбереження «Єдина Росія» діє не поодинці, а має союзників в особі своїх колег по багаторічному сидінню в затишних думських кріслах. Поправки про боротьбу з так званими екстремістами по суті справи є обмеження прав громадян за політичними мотивами. Відомі приклади, коли суд визнав екстремістськими гасла робочих профспілок: «Геть самодержавство!» І «Ні престолонаслідування!» (Якимось чином суди «здогадалися», що мова йде про тимчасову передачу влади на збереження в урядовому тандемі).

Що ж стосується дострокових виборів губернаторів, то тут і зовсім все «шито білими нитками». Звичайно, кожна людина і чиновник можуть подати у відставку, але мотивом відставки ніяк не може служити бажання якомога довше сидіти в займаному кріслі і ні в якому разі не допустити можливості відставки по єдино законному та конституційному шляху - по волевиявленню виборців у встановлений термін.

Звичайно, кожна людина і чиновник можуть подати у відставку, але мотивом відставки ніяк не може служити бажання якомога довше сидіти в займаному кріслі і ні в якому разі не допустити можливості відставки по єдино законному та конституційному шляху - по волевиявленню виборців у встановлений термін

Г.С. Полтавченко в оточенні звичної розкоші

Мотив того ж Полтавченко і його колег простий і зрозумілий - отримати більш вигідні умови для переобрання (поки інші не готові, а вони виконують обов'язки, для використання сприятливої ​​сьогоднішньої політичної кон'юнктури, можливості залучення муніципальних фільтрів для недопущення суперників і прочая, прочая). Той же Полтавченко заявляє, що, нібито, не хоче втрачати час на вибори через два роки (у встановлений термін), але тут же додає, що не збирається вести активну виборчу кампанію, мовляв, за керівника повинні агітувати його справи. Георгій Сергійович, який серед пітерців відомий як ревний прихильник РПЦ і «губернатор-жлоб» навіть не помічає, що суперечить сам собі. Якщо все так, то використовував би ще два роки, щоб створити більше корисних справ, які б люди оцінили по достоїнству. Але ж ні. Не хоче. Повинно бути, на Бога сподівається, але розуміє, що через два роки люди дійсно об'єктивно оцінять його малоефективну діяльність.

За великим рахунком, дострокові відставки з метою переобрання - це порушення і законів, і самої Конституції, що виражається в створення свідомо нерівні умови на виборах на користь одного з кандидатів. Однак парламентські опозиційні партії не дуже-то поспішають з протестами або, скажімо, зі зверненням до Конституційного суду, оскільки самі безпосередньо залежать від влади власним благополуччям (в тому числі багатомільйонним фінансовим субсидуванням їхніх партій з держбюджету).

Таким чином, якщо на минулих виборах в народі активно використовувалося визначення «партія шахраїв і злодіїв», то сьогодні можна сказати, що склався непорушний блок «шахраїв і шахраїв». Причому шахраї все більш вміло маскуються, а шахраї все більш удосконалюються.

До речі, вибори губернатора в Петербурзі в силу ситуації будуть своєрідною перевіркою на вошивість для парламентських опозиціонерів (КПРФ, ЛДПР, СР). Ситуація така, що поки за особистими якостями і по історії розвитку взаємовідносин Полтавченко дійсно могла б протистояти Оксана Дмитрієва. Але для цього потрібно, щоб спочатку керівництво СР її підтримало, а КПРФ і ЛДПР хоча б утрималися від висунення власних кандидатів для припинення невтримного чванства «Єдиної Росії». Чи підуть на це Миронов, Зюганов і Жириновський? Навряд чи. Це викликано вже зазначеними причинами, а також надією отримати місця довічних сенаторів.

Записав А. Стрільців

Чи підуть на це Миронов, Зюганов і Жириновський?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация