СБУ назвала блогерів, «використовуваних ФСБ у війні проти України»

Служба безпеки України (СБУ) оголосила імена найвідоміших блогерів, які, по «оперативними даними» отримують від 500 до 1500 доларів за розміщення в соцмережах матеріалів, «спеціально підготовлених 18 центром ФБС».

Підпишіться на новини «ПолітНавігатор» в Telegram , Facebook , Одноклассниках або Вконтакте

«Гібридна війна Росії проти нашої держави поступово, але впевнено переходить в інформаційну площину, - пояснив київській газеті« факти »Відповідальний офіцер СБУ, ім'я якого не наводиться. - Мова про український сегмент соцмереж, де російські спецслужби виявляють більшу активність: підбурюють до протиправних дій, пропагують сепаратизм і тероризм, розпалюють в українців ненависть до рідної країни, розгойдуючи тим самим внутрішньополітичну ситуацію ».

За його словами, тільки за 2017 рік за такими «підбурювачів відкрито 40 проваджень та винесено 36 вироків суду за статтями 109 (« Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади ») і 110 (« Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України ») Кримінального кодексу України.

«Є і ті, хто отримували за свої послуги гроші, - стверджує офіцер СБУ. - Від 500 до 1500 доларів за розміщення в соцмережах спеціально підготовлених матеріалів. Їхні послуги оплачували особи, які мають відношення до російських спецслужб. У Росії інформаційною політикою держави займається 18-й центр ФСБ. Там тисячі співробітників і дуже серйозні бюджети. Плюс багато організацій і фірм, які отримують мільйони на проведення інформаційних акцій не тільки в Україні, але і в світі - щоб показати, що у нас внутрішній конфлікт, що київська «хунта» хотіла захопити Донецьк і Луганськ, а там повстали ».

Представник СБУ стверджує, що «до будь-яких дій закликають» такі популярні блогери, як Максим Равреба, Тетяна Монтян, Армен Мартиросян, Дмитро Скворцов, Костянтин Бондаренко, Михайло Погребинський, Олександр Роджерс, Михайло Павлів і Юрій Кот.

правозахисниця Тетяна Монтян відреагувала у властивій їй манері, опублікувавши в якості обкладинки своєї сторінки в «Фейсбуці» оголошення, що дана сторінка «проплачена ФСБ».

правозахисниця   Тетяна Монтян   відреагувала у властивій їй манері, опублікувавши в якості обкладинки своєї сторінки в «Фейсбуці» оголошення, що дана сторінка «проплачена ФСБ»

«Так з кого вимагати мої гонорари ?? Хто привласнив? Признавайтесь, Олександр Швець (головний редактор «Фактів», - «ПолітНавігатор») », - вимагає громадський діяч Армен Мартиросян.

«А прізвище офіцера СБУ не публікують зі зрозумілих причин - йому ще плитку в Підмосков'ї класти», - пояснює публіцист Олександр Роджерс.

«Я не можу подати в суд за наклеп і не бажаю, - пише знаходиться в Білорусії журналіст Максим Равреба. - Але цей секретний Жеймс Бонд написав після мого прізвища тих, хто сидить в Києві і подати в суд дуже навіть можуть. Оскільки секретного агента газета "Факти» не розсекретила, до суду можна подати на газету і зарядити пристойну суму ».

публіцист Дмитро Скворцов також підняв тему відповідальності ЗМІ: «До речі, Олександр Швець, розміщуючи в своїй газеті" Факти "імена" агентів ФСБ ", прекрасно знав, що більшість з них живе в Києві. В тому самому Києві, в якому діє хмара "патріотичних організацій" і в якому був убитий колега Олександра Юхимовича по «Київським відомостям» Олесь Бузина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

«Так з кого вимагати мої гонорари ?
Хто привласнив?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация