Секрети шлюбу з іноземцем в Україні

Багато людей кажуть, що шлюби укладають на небесах без участі адвоката . Може це і так, що не будемо спростовувати наявність Вищих сил, та тільки в нашому сучасному суспільстві - цинічному і прагматичному, не забудьте отримати свідоцтво про шлюб, особливо якщо ваш чоловік є громадянином іншої країни.

Крім цього, вивчіть закони на наявність нюансів, які необхідно знати кожному, в тому числі і ті, що регулюють порядок розірвання шлюбу з іноземцем і звичайно ж розподіл майна . Природно, що кожен шлюб індивідуальний і вимагає особливого підходу. Але в цій статті спробуємо розглянути універсальні аспекти шлюбу з іноземцем.

Отже, ви все-таки зважилися на шлюб з іноземцем. Вивчіть всі умови укладення шлюбу, щоб ваш союз зізнавався в обох державах, громадянами яких ви є.

На сьогоднішній день, коли в Україні знаходиться безліч іноземців з різних причин, шлюб з іноземцем вже не здається якоюсь нездійсненною мрією На сьогоднішній день, коли в Україні знаходиться безліч іноземців з різних причин, шлюб з іноземцем вже не здається якоюсь нездійсненною мрією. Залишилося тільки дізнатися про те, що шлюб з іноземцем відбувається не зовсім так, як з громадянином України.

У ст.2 Закону України, який стосується правового статусу іноземців, то всі жителі без громадянства мають такі ж права, а також обов'язки, як і прості громадяни України, а тому для укладення шлюбу їм необхідно пройти такі ж дії, як і звичайного громадянина.

Шлюб можна зареєструвати як на території нашої країни, так і на батьківщині чоловіка.

Якщо ви вирішили оформити свої відносини на території України, то вивчіть вимоги нашої держави. Чинне законодавство України дозволяє шлюб з іноземцем, якщо вона досягла повноліття, і при цьому не перебуває в іншому шлюбі.

Відмова піде в разі виявлення спорідненості або визнання одного з вас недієздатним з причин порушення психіки. Також якщо стане відомо, що шлюб планується фіктивний, він буде визнаний недійсним обома країнами.

Щоб вступити в шлюб, вашому обранцеві необхідно буде надати наступні документи:

  • - довідку з місця проживання про сімейний стан;
  • - копію паспорта;
  • - копію української візи та нотаріально перекладені відомості паспорта.

Однак, варто враховувати також той момент, що пересічному громадянину досить просто надати свій паспорт, щоб зареєструвати свої відносини, при цьому, весь перелік відповідних документів, як би, опускається, як самі собою зрозумілі. Іноземцям подавати ці документи необхідно. Крім цього, необхідно також враховувати таку особливість, що в кожній країні шлюби реєструються по-різному, а тому, ви зобов'язані враховувати цю особливість, щоб зареєструвати свій шлюб таким чином, щоб він вважався дійсним і за межами України.

ВАЖЛИВО !!! Всі документи, які подає іноземець в ЗАГС, повинні бути перекладені на українську мову і завірені у нотаріуса. Також на документах повинна стояти відмітка посольства або консульства, при необхідності слід проставити апостиль.

Пам'ятайте, що шлюб з іноземцем, який проживає на території іншої країни не зменшує ваші права на проживання в країні чоловіка. У разі появи нестандартної ситуації ваші права будуть захищені законами нашої країни.

Але для того, щоб ваш шлюб був визнаний і іншою державою, після отримання свідоцтва про шлюб - легалізуйте його в представництві іноземної держави.

Крім цього, шлюб можна оформить і на батьківщині чоловіка. Для цього необхідно отримати весільну візу. Для її отримання потрібно надати необхідні документи в посольство батьківщини майбутнього чоловіка.

Для цього нашим співгромадянам необхідно мати на руках шлюбне запрошення, яке можна отримати в органах влади іноземної держави. Крім цього зберіть необхідний пакет документів - свідоцтво про народження, довідка про склад сім'ї, відсутність судимості, довідка про сімейний стан, і якщо є - довідка про розлучення або загибель чоловіка.

Зібравши всі необхідні документи проставте на них апостиль, інакше свідоцтво про шлюб буде недійсним.

Також уточнюйте в посольстві, чи потрібно переводити документи, так як деякі країни це вимагають. Крім цього, після реєстрації шлюбу зверніться до посольства України для легалізації свого шлюбу на території нашої країни.

Сімейний кодекс України свідчить про те, що шлюб, укладений представниками іншої держави, не по процедурі, буде визнаний недійсним обома країнами. Крім цього, Україна не визнає шлюби, вчинені за релігійними обрядами, але деякі країни допускають висновок подібних шлюбів.

Пам'ятайте, що не слід підписувати документи на іноземній мові, про сенс яких вам не повідомили. В майбутньому це може зіграти з вами злий жарт. Якщо ви реєструєте шлюб на території іноземної держави, то запросіть перекладача.

Закон України «Про громадянство» передбачає, що діти, народжені у шлюбі громадян різних країн, до повноліття мають право на подвійне громадянство. Тому можна в Україні встановити графік відвідування дитини за допомогою опіки і провести виконання судового рішення про стягнення аліментів .

При цьому дитині потрібно буде отримати свідоцтво про народження в кожній з країн. Після досягнення дитиною 18-річного віку, йому треба буде розв'язати, громадянство якої країни він залишить.

Якщо ж ваш шлюб не вдався, і ви хочете отримати розлучення, то його можна оформити як в Україні, так і в іншій країні.

Більш того, варто враховувати не тільки юридичні, а й релігійні, і національні питання кожної нації. Оскільки, якщо ваш майбутній чоловік, наприклад, мусульманин, який має ще кілька дружин, він може після розлучення дістати ваших дітей, оскільки так говорять закони його країни.

В цілому, великі юридичні проблеми зазвичай виникають на грунті незнання законів і відмови від юридичної медіації . Тому, перш ніж пов'язувати законодавчо свої відносини, вам необхідно чітко продумати всі положення, а також дізнатися про всі особливості, зробити це можливо тільки за допомогою досвідченого адвоката.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация