Сергій Аксьонов: замовні вбивства і "дах" в Україні (документ)

"Глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов в 90-і роки був замішаний в ряді тяжких злочинів, серед яких значаться замовні вбивства і вимагання.

Про це заявив екс-президент півострова Юрій Мєшков, відомий своїми проросійськими і сепаратистськими поглядами.

В Facebook Мєшков виклав документи, які, на його думку, доводять "кримінальні грішки" Аксьонова.

Інформаційна атака на "главу" півострова з боку ярого адепта "русского мира" - черговий "тривожний дзвіночок" для Аксьонова, який і без того перебуває в опалі Кремля.

Кримський "Гоблін"

Мєшков стверджує, що недавно співробітники колишнього відділу кримського главку Міністерства внутрішніх справ передали йому архівні документи, які проливають світло на те, чим займався Аксьонов на півострові в лихі 90-е.

"Послужний список Аксьонова як фігуранта оперативних зведень вражає: замовні вбивства, вимагання, участь в організованих злочинних угрупованнях", - пише Мєшков на сторінці в Facebook.

Слід зазначити, що подібні звинувачення на адресу керівника окупаційної влади півострова не нові. Ще в 2009 році тодішній заступник голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим Михайло Бахарєв оприлюднив інформацію про те, що в 90-і роки Аксьонов, тоді більш відомий як "Гоблін", мав відношення до злочинного угруповання "Сейлем".

Однак в документах, які виклав Мєшков, міститься чимало цікавих подробиць про діяльність "глави" Криму.

"Аксьонов на прізвисько" Гоблін "неодноразово висловлював намір в присутності Ана вбити Васю" Красногвардійського ", який раніше був у злочинному формуванні" Башмаки ". Для цієї мети він підбирав людей з Красногвардійського району, які могли орієнтуватися на місці і провести цю операцію", - йдеться в документах.

Якщо вірити зведеннями, які оприлюднив Мєшков, Аксьонов замішаний у низці замовних вбивств і замахів.

"Начальник чергової частини Бахчисарайського районного відділу Бережний Н.К. доповів, що йому відомо про причетність до вбивства начальника Тепломережі Криму Кузіна і головного бухгалтера спирт-заводу в м Ладижине громадян Аксьонова Сергія і Беренштейна Володимира", - значиться в документі.

гучні звинувачення

Мєшков стверджує, що Аксьонов тісно пов'язаний з нинішнім губернатором Закарпатської області Геннадієм Москалем. Чиновник, будучи в кінці 90-х начальником Головного управління МВС України в Криму, нібито "кришував" Аксьонова.

"Є всі підстави вважати, що тільки співпраця з міліцейським генералом Геннадієм Москалем допомогло Аксьонову уникнути долі більшості своїх колег по" ремеслу ", - вважає Мєшков.

Є всі підстави вважати, що тільки співпраця з міліцейським генералом Геннадієм Москалем допомогло Аксьонову уникнути долі більшості своїх колег по ремеслу , - вважає Мєшков

Мєшков не надав доказів винності губернатора

На його думку, "глава" Криму був агентом Москаля.

"Москаль, який є фахівцем екстра-класу по боротьбі з організованою злочинністю, на присутніх справив тотальну зачистку півострова від бандформувань і їх ватажків. Маючи такий яскравий" послужний список ", Аксьонов міг залишитися недоторканним тільки в одному-єдиному випадку - співпраці в якості агента", - стверджує Мєшков.

Переворот і амбіції Мєшкова

Не так давно прокотилася хвиля звільнень і арештів кримських "міністрів". Наприклад, в кінці червня Федеральна служба безпеки Росії затримала так званого міністра промислової політики півострова Андрія Скринника. Трохи раніше свої пости покинули ще 4 "міністра" з команди Аксьонова.

Після цього аналітики активно заговорили про те, що "керівництво" Криму потрапило в опалу Кремля, і Москва хоче відсторонити Аксьонова від влади.

Експерти прогнозують "злив" Аксьонова Кремлем

"Я думаю, що все йде до того, що вони будуть усунені. І вони реально недооцінюють, з ким мають справу з Москви", - вважає радник президента України Сергій Куніцин.

А кримський політолог Лев Абалкін і зовсім вважає, що ще в липні на півострові стався "тихий переворот".

"Де-факто Сергія Аксьонова взяли під жорсткий пресинг, але в якості подачки милостиво дозволили і далі підтримувати публічний образ" суворого начальника ". Тобто 13 липня в кримській владі стався" тихий переворот ", - підкреслює Абалкін.

У той же час новий виток скандалу навколо кримінального минулого Аксьонова, який розпалив відомий проросійський сепаратист, може звести "милостиво" Кремля нанівець.

Однак, варто зазначити, що в звинуваченнях Мєшкова без праці вбачаються і особисті мотиви. Адже за кілька днів до проведення псевдореферендума про приєднання півострова до Росії він заявляв, що хоче знову очолити Крим після "волевиявлення громадян".

Як повідомляли podrobnosti.ua, ватажок окупантів Криму організовував вбивства .

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация