Східна Конференція Адвентистів Сьомого Дня

  1. Урок суботньої школи № 4. Милосердя і справедливість, за словами Давида і Соломона.
  2. Урок суботньої школи № 3. Субота: день свободи
  3. Урок суботньої школи № 3. Субота: день свободи.
  4. Урок суботньої школи № 2. Проект кращого світу

Східна Конференція Адвентистів Сьомого Дня

Автор: Павло Луговий

Урок суботньої школи № 4. Милосердя і справедливість, за словами Давида і Соломона.

Пам'ятний вірш: «Давайте суд нужденного та сироту, убогого та бідаря. Порятуйте нужденного та бідака, збережіть з руки несправедливих »(Пс.81.3-4).


Вступ. Притча про доброго самарянина вчить нас: «Люби свого ближнього, як самого себе» (Марк.12.31). Якщо ми зможемо полюбити свого ворога, наскільки легше нам буде полюбити одного? У міру того, як цей світ буде все більше руйнуватися, і все більше ставатиме таким, яким був перед потопом, все більше і більше егоїстичних бажань виникатиме в серці людини, і благополуччя інших його буде хвилювати все менше і менше. Всі його думки будуть зосереджені тільки на собі.

Детальніше...

Автор: Олександр Ващінін

Урок суботньої школи № 3. Субота: день свободи

Пам'ятний вірш: «І сказав їм: Субота постала для чоловіка, а не чоловік для суботи» (Марк.2.27)

• Що можна робити в суботній день?

«Христос хотів навчити і Своїх учнів, і Своїх ворогів, що найголовніше - це служіння Бога Свого творіння. Діяльність Господа в цьому світі зосереджена на порятунок людини, і тому все, що з цією метою здійснюється в суботній день, не буде порушенням закону про суботу. І потім Ісус увінчує Свої доводи, оголосивши себе "володарем суботи" - Тим Єдиним, Хто більший від законів і всіх справ. Вічний Суддя знімає провину з учнів, посилаючись на ті самі статути, в порушенні яких їх звинувачують ». (Христос - надія світу гл.29)

� «Святити суботу» - як це розуміти?

Детальніше...

Автор: Павло Луговий

Урок суботньої школи № 3. Субота: день свободи.

Пам'ятний вірш: «І сказав їм: Субота постала для чоловіка, а не чоловік для суботи» (Марк.2.27).


Вступ. В Євангелії від Марка ми читаємо про те, що «Суббота створена для людини, а не людина для суботи» (Марк.2.27; пер. ИПБ). Однак ми часом забуваємо про сенс, який несе в собі день суботній, і в результаті спотворює його, навіть не усвідомлюючи цього. У чому полягає мета суботи? Адам і Єва використовували цей час для зміцнення своїх відносин з Богом і один з одним. У Старому Завіті закони, дані ізраїльтянам, показували, як чудово довіряти Богу, дотримуючись суботу, наприклад, в історії з манної або сьомим, суботнім роком. Першоапостольської церква в книзі Діяння святих Апостолів використовувала суботу не тільки для поклоніння, а й для створення спільноти, яке допомогло б зміцнити сім'ї і церква в цілому.

Детальніше...

Автор: Михайло Шевченко

Урок суботньої школи № 2. Проект кращого світу

Пам'ятний вірш: «Не будеш мститися, і не будеш ненавидіти синів свого народу твого; але люби ближнього твого, як самого себе. Я - Господь »(Лев.19.18).


Основна думка: Утворивши ізраїльський народ, Бог дав їм закони, правила, свята і звичаї, які повинні були стати частиною їхнього життя, щоб ті, кого благословив Бог могли також благословляти в свою чергу і інших.
Криголам: Чого вам найбільше доводилося чекати? Як довго євреї чекали звільнення з рабства?

Детальніше...

Автор: Олександр Ващінін

Урок суботньої школи № 2. Проект кращого світу

Пам'ятний вірш: «Не будеш мститися, і не будеш ненавидіти синів свого народу твого; але люби ближнього твого, як самого себе. Я - Господь »(Лев.19.18).

� Поясніть слова: «Люби ближнього твого, як самого себе»?

«Було дано наказ:« Люби ближнього твого, як самого себе ». Богач був юдеєм, і він був знайомий з велінням Божим. Але він забув, що він був відповідальним за вживання ввірених йому коштів і здібностей. Благословення Божий спочивали на ньому рясно, але він вживав їх егоїстично, щоб прославляти себе, але не свого Творця. Пропорційно його достатку була і його обов'язок вживати свої милостині для піднесення людства. Такою була накази Господні, але багатій не думав про своє зобов'язання по відношенню Бога. Він позичав гроші і брав відсотки з того, що він одолжается, але він не повертав відсотків з того, що Бог позичив йому. Він мав знання і таланти, але не розвинув їх. Забудькуватий по відношенню відповідальності своєї перед Богом, він присвятив всі свої сили задоволень. Так звеличений він був в товаристві своїх друзів, що він втратив будь-свідомість свого зобов'язання і співпраці з Богом у Його служінні милосердя ... »(Наочні уроки Христа гл.5)

• Що в майбутньому відбудеться з людиною, яка любить свої багатства, ніж людей?

Детальніше...

<< <> >>
Сторінка 1 з 278.

Якщо ми зможемо полюбити свого ворога, наскільки легше нам буде полюбити одного?
? «Святити суботу» - як це розуміти?
У чому полягає мета суботи?
Як довго євреї чекали звільнення з рабства?
? Поясніть слова: «Люби ближнього твого, як самого себе»?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация