Східні слов'яни в 7 столітті. (Долина річки Сейм.)

Лимарев В.Н.

  • ЕТНОС СХІДНІ СЛОВ'ЯНИ. (Електронна версія книги)
  • (Електронна версія книги)

    Історія етносу Східні слов'яни.

    Акматичної фаза. (Зрілість).

    Третій період: «торжество».

    7 в н.е.

    (Етнічна історія в хронологічному порядку.)

    (Долина річки Сейм.)

    )

  • Візантійська імперія і слов'яни 6-11 століття. (Карта)
  • Витоки російської, української та білоруської націй - Чернігівська, Брянська та Сумська області.
  • Той факт, що більшість слов'янських племен були скорені аварами і увійшли в Аварский каганат привели до поділу слов'янського світу раніше смакота готами.

    Східні слов'яни були підкорені аварами і розвивалися у відносній ізоляції від зовнішнього світу. Господарство було натуральне.

    Вони поки не представляли політичної єдності - але усвідомлювали свою спільність, засновану на походження від божественного предка.

    Крім заняття землеробством і скотарством, східні слов'яни займалися полюванням, рибальством, бортництвом.

    Релігія слов'ян залишається багатобожжя, сильно варіюється по окремим племінним волостях.

    Відомості про релігійні вподобання слов'ян східних слов'ян дуже суперечливі.

    Але існують дослідження на цю теми. Ці дослідження я узагальнив у статті.

  • Вірування східних слов'ян.
  • Основну інформацію, пов'язану з ранньої східнослов'янської культурою дає дослідження селищ, виявлених поблизу селища Волинцеве в долині річки Сейм біля Путивля в Сумській області.

    Інша група аналогічно укріплених поселень була знайдена на Верхньому Доні навколо міста Воронежа.

    Про життя східних слов'ян читайте статтю:

  • Ранні слов'янські поселення на Україні і в Росії.
  • Середина 7 століття.

    Освіти державних утворень: Велика Болгарія і Хозарський каганат.

    Міжусобиця між терскими племенами, що входять в Тюркський каганат в 630 635 роках привела до формування державних освіти в Північному Причорномор'ї. Болгарські племена (кутригури, утигури, оногуров ...), були об'єднані вождем Курбат, зайняли приазовські степи і Таманський півострів і оголосили про створення держави Велика Болгарія. Столицею Великої Болгарії був місто у Керченської протоки Фанагорія. Велика Болгарія оголосила себе союзником Візантії, і імператор Іраклій завітав Курбатов титул патриція, підкріпивши бажання мати союзні відносини багатими дарами.

    Одночасно з Великою Болгарією стало формуватися Хозарська держава. Заснували государева тюрки з роду Ашин. Хазари вважали себе прямими спадкоємцями Тюркського каганату. Хазари називали свого правителя каганом, а свою державу - каганатом.

    Після смерті Кубрата в 40-е році 7 століття, хазари стали приєднувати до себе володіння болгар, після деякого опору, болгарський хан Аспарук зі своєю ордою відкочувала в придунайські області до своїх одноплемінників. Там його обрали вождем усіх Болгар, і він організував держава Дунайська Болгарія.

    Друга половина 7 століття.

    Волзька Болгарія.

    В середині 7 століття почався розпад Аварского каганату. Цей розпад супроводжувався нестабільністю в Північному Причорномор'ї. Болгарські племена, які жили на території сучасної Болгарії і в Приазов'ї вели визвольну боротьбу з аварами. У Північному Причорномор'ї з'явилася третя сила це хазари, що кочували в Прикаспійських областях. Як результат цієї боротьби. Частина болгар, керованих ханом Аспаруком, в 679 році пішла з Приазов'я в Придунайські області, де їх зустрів союз «семи слов'янських племен», на чолі якого стояли вожді Болгарських племен. Їм виділи територію для проживання, більш того хана Аспарук обрали головою спілки, головою Болгарської держави. Почалася становлення болгарської державності. Після цієї події нову державу стали називати Болгарією.

    Болгари справили наступ на своїх сусідів Аварский каганат і Візантію. Візантія змушена була поступитися болгарам частина контрольованих ними територій.

    Частина болгар, приблизно в цей же час пішла з Приазов'я в Середнє Поволжя, де підкорили місцеві племена. Чи були підкорені слов'янські племена невідомо, але можна припустити, що це були слов'яни, далеко просунулися на схід. Болгари були землеробами, але історії свідчать, що в утвореному болгарами державі Волзька Болгарія, розвивалося землеробство і скотарство. Хліборобами з великим ступенем ймовірності були східні слов'яни.

    Столицею Волзької Болгарії стало місто Булгар, на Волзі, на південь від гирла Ками.

    Почалися контакти між проживають на захід від слов'янськими племенами і болгарами, в тому числі і мирні контакти.

    Почалися контакти між проживають на захід від слов'янськими племенами і болгарами, в тому числі і мирні контакти

  • головна

  • Навигация сайта
    Новости
    Реклама
    Панель управления
    Информация