система Ніші

«Варто людині побажати, і він зможе сам подолати всяку недугу».

Майя Гогулан.

Сьогодні я хочу розповісти і системі здоров'я, створеної Кацудзо Ніші.

Так сталося, що ще в досить молодому віці, коли до пенсії було дуже далеко, мій організм став просто «розвалюватися». Мучили болі в хребті, зашкалювало тиск та інше, інше ...

Як і годиться, я звернулася до лікарів, однак нічого, крім довічного прийому різних таблеток, вони мені запропонувати не могли.

Саме в цей час, друзі принесли книгу «Попрощайтеся з хворобами», яка навчила мене не опускати руки, бажати бути здоровою і допомогла зробити перший крок на шляху до повернення здоров'я.

Автор книги, Майя Федорівна Гогулан, пройшла цей шлях, зіткнувшись з безсиллям лікарів.

Навіть в наш час - рак страшне захворювання. В середині минулого століття цей діагноз був вироком.

Але Майя Федорівна вирішила не здаватися і шукати способи повернутися до здорового життя.

В цьому допомагали і друзі-журналісти. Одного разу їй з Японії привезли книги Кацудзо Ніші. Вони були на японській мові, але друзі знайшли можливість перевести їх на російську.

Так вперше Майя Федорівна дізналася про цікавою системі здоров'я .

Автор системи, Кацудзо Ніші, японський вчений, інженер. Він народився дуже слабким і доктора відпустили йому всього 20 років життя. Але завдяки своїй допитливості і цілеспрямованості, він зміг знайти шлях до здоров'я і прожив повноцінно 75 років (1884-1959).

Для цього йому довелося вивчити багато матеріалів і в галузі медицини, і філософії, вивчити різні чернечі практики (а найкращі цілителі завжди були в монастирях).

Інженерна освіта допомогло все систематизувати і з'ясувати принципи, завдяки яким виходив зцілювальний ефект.

"Я вважаю, що хвороби розвиваються внаслідок чотирьох причин: зміни скелета, внутрішніх органів, загальних вод організму (кров, лімфа і т.д.) і падіння душевних сил. І не лікування окремої хвороби, а тільки комплексне оздоровлення всього організму може перемогти хвороби "

- пише Кацудзо Ніші.

Через велику різницю в національних традиціях Японії, Китаю - з одного боку, і Росії - з іншого, багато, з пропонованого Кацудзо Ніші в своїй системі здоров'я, виявилося важко виконуваним для уродженця нашої країни. Та й продукти харчування, які в цих країнах є природними, в Росії були не просто дивина, важкодоступними, а й могли впливати на наш організм непередбачувана.

Майя Гогулан переробила всі рекомендації К. Ніші з урахуванням особливостей нашої культури. Тому я зважилася назвати її системою Ніші-Гогулан.

Я почала свій шлях до здоров'я саме з цією системою. Було складно, але дуже сильне бажання жити повноцінним здоровим життям допомогло вирішити багато проблем здоров'я.

Майя Федорівна Гогулан, народившись в 1932 році, в 2015, торік відзначила 83 роки. І це незважаючи на смертельний вирок, винесений лікарями.

Нещодавно, блукаючи по просторах інтернету, я потрапила на сайт «До істини», який називає себе місіонерсько-апологетичним проектом.

На цьому сайті під одну гребінку чорнили все оздоровчі практики, в тому числі і систему здоров'я Ніші. Єдиним їх аргументом було те, що тільки Господь має право і можливість зцілювати.

Але мені здається, що подібна інформація хоче вибити з наших голів те, що написано в Біблії. А саме: ми створені за образом і подобою. А також

Перш, ніж почнеш говорити, обмірковуй, і перш хвороби піклуйся про себе.

І нагадати притчу.

Під час дощу вийшла річка з берегів і затопила все селище. Кожен рятувався, хто як може. А один чоловік, дуже набожний, вирішив: «Я так вірю в Бога, стільки молюся йому, що він обов'язково мене врятує».

Повз на човні пропливали сусіди і кричали йому: «Сідай до нас в човен!» Але людина відповідала: «Бог мене любить і врятує». Через якийсь час повз пропливав пліт, і знаходяться на ньому люди звали його з собою. Але людина відмовилася. Ніхто більше не пропливав, тільки дерев'яна корч зачепилася за дах, як би умовляючи скористатися нею. Але людина вперто чекав допомоги згори.

Потонувши, постав він перед обличчям Творця і запитав: «Я так тебе любив, так в тебе вірив, так тобі молився. Чому ж ти мене не врятував? »

І почув у відповідь: «Я тричі намагався тебе врятувати. Спочатку послав човен, потім пліт, а потім дерево. Але ти вперто від усього відмовлявся ».

Так давайте не уподібнюватися дурню і намагатися побачити ту допомогу, яку нам посилають згори.

Вірить безглуздий всякому слово, а мудрий зважає на кроки свої.

Книга Притч Соломонових. Глава 14.

Чому ж ти мене не врятував?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация