Скільки коштує шиншила в зоомагазині в рублях

  1. Вартість в зоомагазині
  2. Від чого залежить ціна?
  3. густота хутра
  4. Підлога
  5. інші параметри
  6. Де краще купувати тварину?

Красиві пухнасті звірята стають вельми популярними домашніми тваринами Красиві пухнасті звірята стають вельми популярними домашніми тваринами.

Вирішивши придбати шиншилу, у заводчиків виникає закономірне питання: скільки грошей знадобиться на покупку?

Вартість в зоомагазині

Розкид цін на тварин досить високий Розкид цін на тварин досить високий. Вартість залежить від забарвлення шкурки, густоти хутра, статі і навіть віку.

Якщо звірка набувають в якості домашнього вихованця, то господарів навряд чи хвилює родовід тварини.

Інша справа, коли звірків купують для розведення, тоді фізичні якості набувають великого значення.

Ціна на шиншилу в зоомагазині становить від 2 до 5-6 тис. Рублів.

Породисті і виставкові особини стоять на порядок дорожче, їх ціна в Москві може досягати 200 тис. Рублів.

Від чого залежить ціна?

забарвлення

Головний критерій, який впливає на вартість - це колір «шубки» Головний критерій, який впливає на вартість - це колір «шубки». Класичний забарвлення у шиншил - темно-сірий з білими вкрапленнями на животі. Ціна сірих шиншил відрізняється варіабельністю: чим темніше хутро шкурки, тим дорожче коштує звір.

Має значення розмір білої смуги на черевці, яка повинна бути помітна тільки з боку хвоста у вигляді трикутника.

Тварини з широкою смугою, наявністю білих плям на загривку і хвості цінуються дешевше. Шиншили з тонкої білої і прямий смугою коштуватимуть дорожче своїх родичів.

Одноколірні шиншили повинні мати рівномірне забарвлення спинки і боків. Наявність білих плям знижує вартість звірків.

Всі інші забарвлення виведені штучним чином з декількох квітів: класичного сірого, оксамитового чорного, білого і бежевого. Гібридні особини цінуються набагато вище, оскільки вони створені шляхом складної генетичної комбінації.

густота хутра

Це другий за значимістю параметр, що визначає вартість тварин. Чим густіше хутро, тим дорожче буде коштувати шиншила. При роздуванні хутра не повинна бути помітна шкіра. Шовковиста і пружна шерстка говорить про здоров'я тварини.

Шиншили з коротким густим хутром коштують дорожче.

Підлога

Самців в посліді народжується в 2 рази більше, ніж самок. Отже, хлопчики коштують дешевше. Дозволяється в клітку до самця підсаджувати кілька дівчаток, вони прекрасно уживаються разом. Зворотний варіант, коли поруч живуть кілька хлопчиків і одна самочка, неможливий. Разом вони ніколи не уживаються.

інші параметри

Чимале значення має екстер'єр і вага Чимале значення має екстер'єр і вага. У дорогого тваринного повинні бути:

  • Маленькі короткі вушка;
  • Пропорційно розвинене тіло;
  • Коротка шия;
  • Широко розставлені очі:
  • Маса тіла 600-700 грамів.

Вік звірка також впливає на вартість. Продаж шиншил починається з віку в кілька місяців, але занадто молоді особини цінуються дешевше. Справа в тому, що колір шкурки формується лише до 8-9 місяців. До цього часу неможливо вгадати остаточний варіант забарвлення.

Пропонуємо Вам ознайомитися:

Чи кусаються шиншили ;
Розшифровка звуків шиншил ;
вибираємо поїлку для улюбленця.

Де краще купувати тварину?

На пташиному ринку шиншилу можна купити і за 500 рублів, але ніхто не гарантує, що тварина проживе довго На пташиному ринку шиншилу можна купити і за 500 рублів, але ніхто не гарантує, що тварина проживе довго. Зазвичай в таких місцях продають маловесних і хворих звірів. Занадто низька ціна на шиншилу говорить про те, що тварина має шлюб.

У професійних заводчиків звірок буде коштувати не менше 3-4 тис. Рублів, це стосується стандартного окрасу.

Ціна на елітні породи досягає 40 і більше тисяч. Купуючи тварину в розпліднику, ви нічим не ризикуєте. Адже шиншиловод дорожать своєю репутацією, тому не продаватимуть свідомо хвору тварину.

Не забороняється купити шиншилу в зоомагазині, адже там звір містився в сприятливих умовах і добре харчувався.

Якщо ви купуєте шиншилу в якості домашнього улюбленця, варто звернути увагу тварин з невеликими дефектами екстер'єру (нерівномірне забарвлення, плями на шкірці).

Вони не годяться для племінного розведення, але відмінно підійдуть на роль маленького друга. Та й вартість вилучених тварин на порядок нижче.

При покупці вихованця відразу подумайте про місце його проживання. Вимагають фінансових витрат клітина або вітрина, а також додаткові аксесуари - поїлка, годівниця, мінеральні та соляні камені, Сєнница. Щоб звір не нудьгував, відразу придбайте розважальні снаряди - драбинки, гамачка, тунелі.

Вирішивши придбати шиншилу, у заводчиків виникає закономірне питання: скільки грошей знадобиться на покупку?
Від чого залежить ціна?
Де краще купувати тварину?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация