Слов'янські обереги і їх значення: виберіть свій амулет для везіння і удачі

  1. Релігія, вірування, боги
  2. Містицизм і анімізм
  3. Обереги, талісмани, амулети
  4. Талісмани для сім'ї та будинки
  5. весільник
  6. символ Макоші
  7. Алатир
  8. Обереги для жінок
  9. зірка Лади
  10. Лада Богородиця
  11. чоловічі обереги
  12. Велесовік
  13. Валькірія
  14. сонячний хрест
  15. Коловрат
  16. На щастя, удачу, благополуччя
  17. змійовік
  18. Коловрат
  19. Чорне Сонце
  20. Від зла, псування, пристріту
  21. лунницах
  22. символ Рода
  23. Перунів Колір
  24. Популярні питання до практику слов'янської магії
  25. Носити чи кожен день?
  26. Зробити самому талісман або краще купити?
  27. Я чула, що обереги потрібно чистити сіллю
  28. Де купити хороший амулет?

В цій статті:

Стародавній світ полог загадок і таємниць. Багато з них - магічні предмети. Це обереги, талісмани і амулети, які люди виготовляли собі в допомогу. Кожен з них - подарунок богів, таємне знання. Обереги допомагали в скрутну годину, берегли від хвороб, приносили радість, карали ворогів. Дуже багато таємничих слов'янських символом збереглося донині. Шкода, що ще більше було втрачено в століттях. Кожен слов'янський символ і оберіг несе особливе значення, смислове навантаження. Виготовити такий можна було тільки, якщо знаєш всі тонкощі. Цим займалися найстаріші члени сім'ї або волхви. Життя людини була щільно пов'язана з містицизмом, а обереги увійшли в ужиток ще за часів стародавнього анімізму. Слов'янські боги були справедливими і сильними, завжди відгукувалися на прохання людей про допомогу. У бою, в поле або будинку, з дітьми, під час пологів - скрізь є місце особливому амулетові, який полегшував життя, страждання людей.

Релігія, вірування, боги

З давніх часів на небі живе бог Сонце. Він настільки яскраво сяє, що здатний одним своїм теплом зігріти всю землю, кожен камінь, маленьке тварина, і звичайно ж, людини. У бога Сонця було кілька імен. Найперше - Ярило. Світлий, добрий бог древніх слов'ян створив свою власну небесну армію, яка щоночі боролася з армією пітьми за життя в світі. Сонце заходить на заході, починається бій. Ніч - час не спокійне, тоді гуляють по світу примари, чорти і демони. Всі вони намагаються людською душею заволодіти.

Приходить ранок, Ярило перемагає, починається новий світлий день. Тому, ніч людина проводить в будинку, поруч зі своїми рідними. Його оточують звичні речі і, звичайно ж, обереги. Якщо людина оберегами прикрасивши рами і двері, то зло не пробереться в будинок. Нічну сорочку, столові прилади, дитячі іграшки - все це прикрашалося вигадливими Побережний малюнками.

Поки бог Ярило воює в підземному світі, у людей є можливість захищатися самостійно від сил зла. Його дружина, богиня Лада протегує всім жінкам, дівчаткам, дівчатам на землі. Гірко плаче по ночах богиня, якщо жінка страждає від втому, несправедливості або болю. Вона навчила їх виготовляти дивовижні амулети, які красу бережуть довгі роки, допомагають в господарстві. Поки бог Ярило воює в підземному світі, у людей є можливість захищатися самостійно від сил зла

Крім цього, існує дуже сильний бог-прародитель - Рід. Він більш давнє, ніж сам Ярило. З Рода почалося життя на всій Землі. Він береже родинні зв'язки, охороняє сім'ю і дітей.

У підземному світі живе мудрий, але хитрий Велес. Він людям відкрив велике знання про містику, навчив лікувати, показав, які трави і коріння можна збирати і заварювати проти спека, нудоти, щоб біль вгамувати або здоровий міцний сон подарувати.

Боги і герої стародавнього слов'янського світу відомі багатьом. вони були хоробрими, мужніми, але добрими. Часто боги спускалися на землю зі своїх золотих палаців щоб людям допомогти, та подивитися, як іде життя на землі.

Містицизм і анімізм

Найдавніший період життя слов'янських племен - епоха анімізму. У ті далекі часи все знаходило в очах людей душу. Камені, дерева, явища природи були наділені містичними властивостями. Слов'яни вірили в те, що боги скрізь. Це робило світ дивним місцем, де можливо все. Тоді люди були дуже близькі до природи, дбайливо ставилися до неї.

Анімізм тривав не так вже й довго, вірування еволюціонували. Боги отримували нові функції, більш складні. Якщо раніше кожне божество відповідало лише за щось одне, то в період пізнього анімізму, один бог міг уособлювати собою цілий набір функцій.

Боги карали і дарували, заохочували, лаяли, гнівалися на людей, проливаючись дощем, обсипаючи їх градом і блискавками. Все це - част великої історії народу. Сьогодні багато людей ідуть язичницьких вірувань своїх предків. Хтозна, можливо, вони розгадали якусь особливу таємниці? Існує безліч спільнот, які відтворюють старовинні звичаї, побут і життя людей. Боги карали і дарували, заохочували, лаяли, гнівалися на людей, проливаючись дощем, обсипаючи їх градом і блискавками

Майстерні виготовляють амулети, талісмани, предмети побуту по старовинний рецептами. Значення цього велике, адже так ми підтримуємо пам'ять поколінь. Якщо вас зацікавила життя язичницької Русі, необхідно побільше дізнатися про те, чим люди жили в ті роки. Зробити це легко, адже інформація у відкритому доступі. Містицизм древніх слов'ян - один з найцікавіших в світовій історії.

Обереги, талісмани, амулети

Існують важливі відмінності між цими трьома поняттями. Що ж це таке і як використовувати?

Значення слова «оберег» зрозуміло без перекладу. Це предмет, який від чогось оберігає, береже. Вони можуть бути різного розміру, форми, матеріалу. Обереги бувають з:

  • каменю;
  • дерева;
  • глини;
  • заліза;
  • дорогоцінного металу.

Їх носили відкрито або під одягом, ховали вдома. Такий предмет має сильну функцією захисту від негативного впливу різного роду.

Амулет несе в собі різні функції. Він, звичайно, надає людині особливі риси характеру або властивості. Амулет на міцне здоров'я, хорошу навчання, від пристріту і псування ... Дуже багато різних комбінацій, які з одного боку бережуть від поганого, як оберіг, а з іншого, допомагають людині.

Талісман найчастіше направляє свою енергію на удачу, успіх, везіння. Такі щасливі предмети не рідкість і зараз. Особлива монетка, щасливі светр, наприклад. Ми самі часто створюємо їм, навіть не підозрюючи про це. Предмети, які приносять нам удачу - талісмани. Їх можна виготовити спеціально, а можна лише упевнитися, що та чи інша штука завжди приносить вам успіх.

Талісмани для сім'ї та будинки

Ці символи святораси були широко поширені. Удома вони займали почесне місце. Ставити їх потрібно було там, де збираються люди найчастіше, або ж, вони ховалися під ліжком. Дуже часто талісмани для будинку виготовлялися з м'якого природного матеріалу - глини. Її обпалювали, додавали до складу глини різні магічні трави для додання їм сили.

Такий предмет сили зберігали дбайливо адже, хоч обпалена глина стає твердою, але все одно вона тендітна. Другий за популярністю матеріал для домашніх оберегів - дерево. Теплий, природний, податливий для обробки. Дуже гарні візерунки робили на них умільці. Такий оберіг виготовлявся довго, ретельно. Можливо, кілька років. Йому було надано особлива форма, наносилися традиційний візерунки і руни, імена богів. Значення такого предмета дуже велика - його можна було навіть передавати у спадок.

Сімейний талісман необхідно було почитати і поважати. Дітей підводили до нього поклонитися, на релігійні свята його прикрашала, виносили на подвір'я. Існує дуже багато традицій, пов'язаних з домашніми оберегами. Це предмет, який підтримує в будинку добру атмосферу, спокій, затишок. Багато з них зображували богів. Поруч тримали ароматичні масла для кадіння, щодня жінки приносили до них живі квіти, воду з чистого струмка, хліб і солодощі.

Найзнаменитіші символи захисту будинку:

весільник

Лише один день в році його носили, використовували. Весь інший час весільник знаходиться в будинку на почесному місці. Цей цікавий геометричний символ виготовлявся для весілля. В цей великий день просилося благословення богів на укладення шлюбу між чоловіком і жінкою. Боги давали згоду, але вимагали від людей укладення клятви вірності один одному.

Боги давали згоду, але вимагали від людей укладення клятви вірності один одному

кулон весільник

Обітницею клятви був цей красивий оберіг. Взявши його в руки перед обличчям найстаріший і всього народу, вони клялися любити один одного і почитати, не зраджувати, поважати, шанувати батька свого чоловіка або дружини, як свого власного. Такий обітницю порушувати не можна, адже він дається перед усіма верховними богами слов'ян.

Після весілля весільник зберігався будинку, але більше не використовувався в ритуальних цілях. Його призначення - скріплення клятви чоловіка і дружини, а після - він лише красиве нагадування про цей день. Тому, не варто дарувати весільник своїм друзям на річницю весілля або просто так - оберіг не подіє, раз весілля вже укладена.

символ Макоші

Богиня Мокоша дуже багато навчила жінок. Показала як ткати, шити, вести господарство, доглядати за худобою. Вона ж допомагає їм в період вагітності і пологів. Коли жінкам важко від домашніх справ, вони відчувають втому і кістки ломить, потрібно до символу Макоші підійти, та попросити поради у богині. Вона навчить, як зі справами справлятися. Цей красивий оберіг розміщувався в жіночій половині будинку, в кімнаті жінчині. Найчастіше, вона сама робила його, або ж купувала в святилище Макоші.

У більш ранню епоху всі обереги для дому виготовлялися старший жінкою або чоловіком. Пізніше, ця роль перейшла на капища, святилища і храми богів. Значення такої зміни дуже велике для історії релігії древніх слов'ян. Ці зміни показує, як трансформується віра, переходити в більш складну свою стадію, коли в неї вливаються гроші і можливість придбати предмети культу.

Алатир

підвіска Алатир

Символ дуже корисний для всіх без винятку. Зазвичай, Алатир виготовляли тоді, коли діти в сім'ї починали ходити, активно пізнавати світ. У простому, побутовому сенсі, Алатир - додаток розуму, символ вчення і розвитку, таким чином дітлахам допомагали швидше стати на ноги, взятися за навчання. Вважалося, що якщо в будинку коштує Алатир, то діти будуть добре вчитися. Доб'ються успіху і прославлять своїх батьків.

У більш складному аспекті, Алатир - символ розвитку Всесвіту, на думку найдавніших племен. Цей символ дуже старий, набагато старше, ніж більшість слов'янських символів. Він демонструє постійне, невпинне розвиток, зміна на краще. Всесвіт не стоїть на місці, а постійно знаходиться в русі. Так і розум людський не повинен зупинятися, людині необхідно рухатися далі, пізнавати світ.

Обереги для жінок

Жінкам в стародавні часи доводилося не легше, ніж чоловік чинам. На них лягали важкі домашні обов'язки, Стріка, збір врожаю, догляд за дітьми і людьми похилого віку, робота в полі. Вони працювали нарівні з чоловіками, хоча сама по собі жінка в теорії слов'янського містицизму - істота піднесене і крихке. Але, коли «семеро по крамницям», та ще тварини і посіви - відпочивати не доводиться. Крім того, після свого довгого робочого дня, жінки знаходили час прясти, шити, вишивати, робити найрізноманітніші декоративні речі для прикраси будинку.

Улюблений слов'янський символ оберіг для жінок - символ Лади. Богиня дуже любить допомагати дівчаткам, жінкам будь-якого віку. Коли страждає жінка, плаче, тоді богиня Лада сама не своя, не може на місці всидіти. Їй звернені молитви, її просять про допомогу, підтримку. Вона завжди відгукується, посилаючи допомогу. Щоб зберегти своє жіноче здоров'я, привабливість, жінки використовуються ці обереги. Їх носять на тілі під одягом, або зберігають удома там, де ніхто не побачить. Такі предмети традиційно виготовлялися з самого жіночого матеріалу - срібла.

зірка Лади

Цей оберіг носить відразу кілька функцій. Його могли купити або зробити дівчинці в ранньому віці, а носити можна все життя. Він захищає жіноче здоров'я, дає можливість легко завагітніти і виносити здорових діточок. У період вагітності

У період вагітності

Прикраси у вигляді символу Зірка Лади

Зірка Лади зберігає не тільки саму жінку, але і її дитини. Такий захист необхідний, адже немовлята і новонароджені не захищені ще своєю власною енергетикою. Вони дуже схильні до впливу злих сил. Якщо жінка хоче захистити дитину, то буде тримати Зірку Лади під його ліжечком.

Друге - символ довголіття жінки. На жаль, в ті часи, життєвий століття було не так уже й довгий. Хвороби, важка робота, холод взимку і вогкість осені нещадні. особливо до слабких. Щоб не сталося біди, жінка повинна носити цей оберіг на собі постійно. Тоді все добре буде, хвороби не підступитися. Потужне джерело жіночого здоров'я в сріблі. Це символ богині Лади, а так само - срібло має дивовижні властивості вбивати хвороботворні бактерії.

Лада Богородиця

Другий символ Лади, який теж часто носили або зберігали вдома. Він підтримує шлюб і сім'ю. Як і зараз, багато століть назад, у людей не завжди все в шлюбі було гладко. Щоб чоловік любив, на сторону не ходив, необхідно було носити цей дивовижний оберіг. Лада Богородиця захищала сім'ю, побут, допомагала вирішувати складні питання взаємин між людьми. Дівчина і хлопець, що вступають в шлюб, були дуже молоді. Деяким було по 13-14 років, так що, чекати особливої ​​свідомості з самого початку від такі молодих людей, не тільки можна було. Оберіг зберігав їх від поганих вчинків, сварок, скандалом.

Так зароджувалася любов в будинку, а потім вона передавалася молодшому поколінню. Лада Богородиця дітей теж зберігала, так що матері ховали маленький оберіг з глини під ліжком дитини. Вони жили в шануванні до дорослих, а самі з раннього дитинства вчилися вести господарство.

чоловічі обереги

Життя чоловіка в стародавні часи була важкою. Він не просто захисник і годувальник, він ще і глава сім'ї. Робота вдома, в поле, кузні, мисливство та торгівля - все це лягало на чоловічі плечі. Звичайно, жінка працювала на рівні з ним, але найважчі обов'язки на полі і майже переходили до чоловіків. Причому, з самого раннього віку. Хлопчик в 10-12 років вже вмів коня підкувати, орати і сіяти, молоти борошно, ходив з батьком на риболовлю та полювання. У ті далекі часи полювання та риболовля були розвагою, а життєвою необхідністю. Хлопчиків з мальства привчали до праці.

Хлопчиків з мальства привчали до праці

кулон Велесовік

Саме значення оберега для чоловіка дуже велике. На кого ще сподіватися суворою зимою - на богів, та на себе. Так що, оберегів для чоловіків було дуже багато. Це символи мужності, терпіння, розуму. Вони допомагали робити складний вибір - хто ти такий? В бою і в поле, з дітьми, дружиною, на роботі - завжди чоловік повинен був залишатися хоробрим, розумним, сильним чоловіком. Про російських богатирів ходили легенди, адже їм все було по плечу. З божественної допомогою, про вони були дивним народом.

Велесовік

Символ належить богу Велесу. Це мудрий бог, який відноситься до підземного світу. Хоч Весел і визнається чортом, але його вплив на життя людей велике. Велес не шукає моменту, щоб обдурити людську душу, він допомагає людям, наставляє ім. Саме цей бог подарував людям знання про магію, лікуванні, містицизмі.

Амулет виготовляється з темних порід дерева або з заліза. Його потрібно непомітно під одягом носити, а інакше хтось може побачити. Тоді оберіг не допоможе. Береже від злого ока, захищає від необдуманих вчинків. Символ мудрості, освіченості. Не кожен наважиться його носити, адже Велесовік розвиває екстрасенсорні здібності у людей.

Валькірія

Дуже цінний оберіг. Валькірія - солярний символ Сонця, світла, мудрості. Його радили носити тим юнакам і чоловікам, які себе в руках тримати не вміли, в браку лізли. Справжній чоловік повинен бути хоробрим, мужнім, відважним. Якщо потрібно відстояти свою правоту або захистити улюблених - може і сили застосувати.

Правда, не всі битви виграються кулаками, іноді потрібно кмітливістю, хитрістю. Для цього голова повинна бути «холодної». Для тих, хто кулаки стримати не міг, цей оберіг давав мудрості, допомагав тверезо без гніву дивитися на будь-яку ситуацію. Саме вірне рішення - молодій людині запропонувати самому цей оберіг вирізати з дерева, та подумати про своє життя.

сонячний хрест

Вишивка символу Сонячний хрест

Хоробрі воїни прославили Давню Русь. Звичайно, тут справа зовсім не в оберегах і талісмани, а в серцях людей. Але, для того, щоб людині легше було переносити негаразди військового часу, а в бій йти хоробро, вирізали на мечах і щитах Сонячний Хрест. Цей символ закликав чоловіків до стійкості, допомагав їм у страшні моменти боїв.

Вважалося, що розрубати такий щит просто неможливо, адже він відвернений символом верховного бога Сонця. Мужність і стійкість, гордість за свій народ вселяв Сонячний Хрест. Усе найкраще, що є в чоловікові він будив. Така армія точно здобуде перемогу, якщо це справедливо і буде завгодно богам. Хрест на щиті вирізував самостійно воїном, а старійшина його роду мав своїм словом його благословити.

Коловрат

Найпопулярніший чоловічий сім віл стародавнього слов'янського світу. Його значення - заступництво, допомогу богів. Це один з найдавніших солярних символів, який став синонімом часів язичницьких богів. Його виготовляли з найрізноманітніших матеріалом, носили на шиї, поясі, вишивали на сорочках. Такий оберіг високо цінувався, особливо, якщо був виготовлений священнослужителем за всіма канонами, правилами.

Його носили відкрито, щоб злі сили відразу бачили - з цією людиною краще не зв'язуватися. він під заступництвом богів, на ньому їх мітка. Коловрат і сьогодні не втрачає своєї сили, все частіше можна побачити послідовників слов'янського язичництва, які вибирають його своїм повсякденним оберегом. Його можна носити кожен день, навіть під час сну.

На щастя, удачу, благополуччя

Коли світом спрямовувати боги, а люди лишь підкоряються їхній Волі - удача спріймається як особливе Розташування того чи Іншого бога. Молитися про багатство і знайти на вулиці золоту монету, просити щастя, а назавтра зустріти свого судженого. Все це щасливі подарунки від доброго бога, який стежити за життям простої людини. Щоб богів умилостивити, та попросити у них бажане, люди носили такі штучки. Вони притягують удачу, благополуччя і щастя. Про що ще можна мріяти?

Щасливі обереги потрібно було виготовляти з яскравих металів, світлих порід дерева. Їх прикрашали камінчиками, вигадливою в'яззю із символів, люди не скупилися на покупку такого оберега, адже з ним можна було чекати від життя будь-які чудеса.

змійовік

Срібний кулон Змійовик

Символ удачі, зцілення від хвороб і благополучного завершення справи. Змій з чотирма головами - містичний символ часів стародавнього анімізму. Він носиться на шкіряному шнурку поверх сорочки. Причому, носити його міг як чоловік, так і жінка. Практично всі талісмани на удачу не вимагали приналежності до тієї чи іншої статі.

Змійовик відганяв все погане від людини, а зміїні голови пильно стежили за тим, щоб людина не пропустив удачу. Дуже часто його розкручували, з'ясовуючи, в якому напрямку варто відправитися на пошук щастя. Цей дивовижний талісман найчастіше виготовляли з металу, але знаходять і дерев'яні зображення. Головне правило - передавати або дарувати свій Змійовик можна. Це все одно, що свою удачу іншому віддати. Хто таке добровільно зробить?

Коловрат

Дуже часто його носили саме з метою привернути в життя щастя. Не тільки хоробрим воїнам хотілося щасливого життя, а й жінкам. Рідко, але вони носили такі обереги. Найчастіше - таємно, адже за своєю природою, Коловрат чоловічий знак. Жінкам не пристало їм користуватися, але багато в таємниці під одягом маленьке зображення завжди з собою носили.

Чорне Сонце

Універсальний захисний символ, який берег не тільки на полі бою, а й у повсякденному житті. Темні сили намагалися проникнути в душу людини, забрати у нього все найсвітліше, чисте. Проти них допомагав цей символ. Він захищав людину від згубної вплив темної магії, допомагав йому впоратися з труднощами.

Цей знак приносив удачу тому, хто шанує своїх батьків і дідом, слід обраним шляхом з високо піднятою головою. Слабким він не підходить, так що, сильні духом люби вибирали його собі в якості щасливого оберега.

Від зла, псування, пристріту

У минулі часи містицизм і магія були чимось звичайним. Про те, що людина може володіти дивовижними здібностями, знали всі. Так що, практикувалася біла магія, але була і чорна. Вроки, псування, чорні привороти були енергетичними небезпеками. Молодих дівчат могли приворожити хлопці, та й дорослі чоловіки заради свого задоволення. Вони були їм вночі у снах, примушуючи до різних приємним і не дуже речей.

Вони були їм вночі у снах, примушуючи до різних приємним і не дуже речей

Жіночий оберіг лунницах

Так само в сни людини могли пробратися злі духи, які хотіли заволодіти його душею. Людина вважав, що поганий сон, а нас насправді, його душа потрапила в полон злої сили. Боротися зі злом допомагали символи, які носили на собі, вишивали на нічній сорочці або ховали під ліжко, вони берегли людини уві сні і наяву.

лунницах

Цей символ носили виключно жінки. Він захищав їх від ока, псування або прокляття. Приворожити дівчину, яка на шиї носить срібну лунницах було неможливо. Це все знали. Це ще один символ богині Лади, яка захищала молодим, недосвідченим дівчатами, щоб біди з ними не сталося.

Символ захищав їх жіноче начало, берег від проблем із зачаттям. Якщо хтось нашкодити хотів, то на жінку накладалася псування безпліддя. Тоді вже про щасливе сімейне життя і думати не доводилося. Щоб цього не сталося, потрібно було лунницах на шиї носити, так нічну сорочку вишивати символами богині Лади.

символ Рода

Потужний захист проти сил зла - Рід. Всі ваші предки вставали на захист, відганяли своїми силами від вас зло, псування, прокляття і злі слова. Діяв він тільки тоді, коли людина праведне життя вів, почитав пам'ять своїх предків. В кінцевому рахунку, всі були в деяких родинних зв'язках. Величезний народ тримався один за іншого, допомагав один одному так. Пам'ятаєте історію про віник? Зламати його по прутика легко, а переламати цілий? Це Неможливо. Немає такої сили, яка б зламала цілий народ.

Віра в своїх предком допомагала слов'янам в важкі часи захищала від напастей. До них зверталися за порадою і підтримкою. Символ Рода теж солярний. адже це один з найдавніших символів, які вдалося знайти вченим.

Перунів Колір

Кільце-оберіг Перунів колір

Від усіх напастей береже, а особливо - від хвороб, наведених магією. людину можуть

проклясти на хвороби, так що він потім і не знає, як лікуватися, що робити. Якщо ніякі засоби не допомагають, значить хтось прокляв або пристріт. Тоді надягають цей оберіг. Взагалі, його радили носити постійно за поясом. Тоді хвороба не пробереться. Якщо ж ми носився, то дозволялося тільки на час хвороби одягнути, а потім Перунів Колір потрібно було в землю закопати, адже він весь негатив взяв на себе.

Популярні питання до практику слов'янської магії

Чи не на всі питання легко знайти відповіді. Люди часто запитують у практиків ради, так що це лише невеликий список популярних питань. Відповідь на них завжди дуже простий. Але, кожна дрібниця має значення, якщо ви вирішили обзавестися справжнім слов'янським оберегом.

Носити чи кожен день?

Не всі обереги або амулети потрібно носити щодня. Якщо ви виготовили або купили предмет, що володіє потужними захисними властивостями, то носити його кожен день не потрібно. Ви можете надягати його тоді, коли в житті починаються незаплановані (неприємні) зміни, або вам загрожує небезпека.

Його енергія дуже сильна, не завжди ви витримаєте цілий день з ними або ніч. У небезпечній ситуації вся його сила витрачається на захист, ви не відчуваєте так гостро, наскільки обережний символ сильний. Найголовніше - вам повинно бути комфортно. Якщо сильно болить голова, нудить, падає тиск, вам постійно хочеться спати - енергія оберега пригнічує вас. Цей символ не підходить. Можливо, жінка носить чоловічий або навпаки.

Зробити самому талісман або краще купити?

На це питання вам ніхто не відповість однозначно. Справа в тому, що обидва способи хороші. для На це питання вам ніхто не відповість однозначно тих, хто тільки починає свої практики, найкраще амулет або оберіг купити. Звичайно, ідеально, якщо ви купуєте його у перевіреного майстра, практика. Він зробить все за канонами, так що діяти він буде безвідмовно.

Якщо ж ви вже досягли певного рівня, то можна робити самому. Обов'язково вивчіть зображення і поради майстрів. Інакше, можна припуститися помилки, амулет буде зіпсований. Такий предмет сили краще не носити на собі, не відомо, як він спрацює.

Я чула, що обереги потрібно чистити сіллю

Це правда. Раз на рік, або частіше, амулети потрібно чистити. Сіль - універсальний засіб. Вона приймає на себе всю енергетику предмета, очищаючи його від негативу. Потрібно занурити амулет в чашу або іншу ємність, наповнену великою морською сіллю. Залиште його так на 1-3 дні.

Після цього, амулет можна знову використовувати, він віддав весь накопичений негатив. Цю сіль не можна тримати вдома або є. Так ви все назад на себе заберете. Її потрібно закопати в землю або пустити за течією річки.

Де купити хороший амулет?

Багато езотеричні магазини пропонують вибір дерев'яних або металевих амулетів. Там же можна дізнатися імена і контакти майстрів. Має значення, як давно він практикує роботу з деревом, як добре знає правила створення цих предметів. Найкраще брати контакт майстра у перевірених людей, які добре розбираються в цій традиції. Тоді ви отримаєте дійсно цінну, заряджену правильної енергією річ.

Зробити самому талісман або краще купити?
Хтозна, можливо, вони розгадали якусь особливу таємниці?
Що ж це таке і як використовувати?
Вони допомагали робити складний вибір - хто ти такий?
Про що ще можна мріяти?
Хто таке добровільно зробить?
Пам'ятаєте історію про віник?
Зламати його по прутика легко, а переламати цілий?
Носити чи кожен день?
Зробити самому талісман або краще купити?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация