Слов'янські руни, і їх значення при ворожінні

  1. Розглянемо кілька значень при самостійному ворожінні за рунами слов'ян:
  2. Справжні руни слов'ян, і їх значення в ворожінні - це об'єкт божественного походження
  3. Слов'янські руни ворожіння на них

Рунічна культура не обмежується лише навичками писемності. Це - явище в історії слов'янської цивілізації, багатющий світ, що зв'язав воєдино міфологію, ведичну віру і мистецтво магії.

Так, руни були знаками писемності, тобто зрозумілим тоді способом передачі інформації. Але, крім того, в розумінні волхвів, вони містили в собі і сакральний сенс, а тому застосовувалися в практиці передбачень і чаклунства. Іншими словами, одні і ті ж руни одночасно перебували як би в різних аспектах буття.

Сьогодні ми маємо 18 слов'янських рун. Скільки їх було насправді - невідомо. Сучасні дослідники мають у своєму розпорядженні уривчастими знаннями про значення кожної з рун. Але, ймовірно, трактування дещо спотворена і відрізняється від того сенсу, який надавали руням слов'янські волхви, оскільки семантика рун змінювалася в більш пізні часи.

Розглянемо кілька значень при самостійному ворожінні за рунами слов'ян:

Потреба
Руна Вія, бога Нижнього Світу - Нави. Це знак долі, невідворотності, похмурої долі, якої не уникнути. Символ темряви і смерті. Руна тиску, насильства, скутості. У ведичному чаклунстві руна Нужда - це заборона на вчинення певної дії. У матеріальному плані - це обставини непереборної сили. У плані духовності - це узи, що сковують свідомість людини.

Крада
Крада - це Незгасима полум'я, жертовний вогонь. Руна стихії Вогню, наміри і втілення намірів. Крім того, ця руна - символ розкриття себе світу, втрати всього зайвого, всієї лушпиння, що згорає в полум'ї жертвопринесення. Магічне значення руни Крада - очищення, втілення, реалізація прагнень.

Слов'янська руна Треба в ворожінні
Значення слов'янського слова «треба» - жертвоприношення. Неможливо в Шляху втілити устремління, що не принісши жертви. Але жертва розглядається не як загальноприйнятий дар богам. Сакрально зміст руни - принесення в жертву себе самого. Треба - це руна Воїна Духа.

Значення в ворожінні слов'янської руни Сила
Сила - це надбання Воїна. Це руна могутності і цілісності. Це здатність до зміни себе і світу, здатність слідувати Шляху, свобода від пут свідомості. Це руна перемоги над самим собою. Воїн Духа знаходить Силу, принісши в жертву себе зовнішнього заради себе сакрального. Руна Сили допомагає прояснити неясну ситуацію і направити до правильного рішення.

Рунічна культура не обмежується лише навичками писемності

Справжні руни слов'ян, і їх значення в ворожінні - це об'єкт божественного походження

І сенс Божої волі. Саме так предки ставилися до цих сакральних знаків. Давня рунічна писемність існувала протягом багатьох століть. Чи не зникла вона і в епоху двовір'я - одночасного існування ведичної віри і нав'язаного Святої Русі християнства, тобто в X-XVI століття.

Сьогодні ми маємо приклади широкого використання рун в магічних цілях. Наприклад, на жіночих захисних прикрасах ми бачимо гравіювання руни Альгиз. Зображення цього знака не випадково. Справа в тому, що Альгиз - це руна захисту від чаклунства і злої волі оточуючих.

Слов'янські руни ворожіння на них

Цінність ворожіння на резах в переживанні символу. Рези - знаки магічні, і щоб зрозуміти їх, потрібно глибоко пережити ситуацію, пов'язану з випали знаками. Працюючи з рунами, віщун торкається до явленному початку в світобудові. Віщун визначає прихильність до вас божества, відповідного тій чи іншій руно. Руна скаже, чому божество хоче вас навчити, і від чого звільнити, і який архетип в вас переважає в даний відрізок часу і в даній ситуації.


З тегами: майбутнє ворожіння поворожити передбачення езотерика

ЦЕ ТРЕБА ПРОЧИТАТИ

ЦЕ ТРЕБА ПОЧИТАТИ

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация