Слов'янський бог Рід - засновник світобудови

Стародавні слов'яни вважали, що головний   слов'янський бог   - Рід, він знаходиться всередині Світового Яйця і він розділив світ на Прав, Яв і нав (світ мерців) Стародавні слов'яни вважали, що головний слов'янський бог - Рід, він знаходиться всередині Світового Яйця і він розділив світ на Прав, Яв і нав (світ мерців). Дуб (Світове Дерево) теж посадив Рід. Він заселив світ тваринами, рибами і комахами. Дуб йде корінням в підземний світ. Волю бога Рода доносила богиня любові Лада, вона була втілена у вигляді птаха, яка літала по світу. Закони були потрібні, тому Рід створив коваля, скував ланцюга для світу, щоб був світовий порядок. Коваль, бог Сварог, був сином Рода. Він довершив справи Рода, Род міг спокійно відпочивати.

Головний бог спочивав зовні всесвіту, на її вивороті. За всім стежив Сварог. Пологи - головні освіти на землі, найнижчі структурні одиниці. Звідси і найважливіші слова в слов'янській мові, від кореня "род". Всі інші слов'янські боги не є самодостатніми, вони все - тільки втілення окремих якостей Рода. Сам бог обличчя не має, тому йому кумирів ніколи не ставили. Символу бога немає, тому фактично будь-який слов'янський оберіг символ роду . Знаки богів, руни означали тільки конкретні прояви властивостей Творця.

Символи богів, обереги, зрозумілі будь-якому іноземцю. Вони є архетипом Творця, який створив весь світ. Емблема світобудови, коло Сварога, найбільш зрозумілий символ бога. У деяких культурах символом Рода є руна Білобог. Багаторівневі поняття в культурі слов'ян втілені навіть в теорії російської мови. Чоловіче, жіноче та середнє початок - це три роду. Родова пам'ять залишається в людині іноді в стані сплячому, але вона існує. Щоб мати при собі джерело сили Рода, рекомендується носити відповідні обереги, знаки роду.

Існують цілі таблиці слов'янських релігійних символів, частина з них переслідується. Так, переслідуваним символом є знак вогню, овен. Овен в слов'янської релігії був волхвом, засновником релігії зароастрізма. Саме тому в християнській традиції теж є Агнець Божий. В індійських культах Агні зображується з сімома руками, що означає втілення семи сил. Сім сил світобудови пов'язані з сімома планетами. В Єгипті сім духів - сім божеств загробного світу, це сини Осіріса. У слов'янській традиції зображення різьблений в'яззю символів Рода були захистом, вони носилися у вигляді ладанок, вишивалися на одязі, вирізалися на наличниках вікон. Символ вічного круговороту природи, символ руху і обертання Мідгард.

Мидгард - це Земля. На одязі і побутових предметах зображувався Солонь, що оберігає від темних сил. Яровіков зображувався для збереження врожаю. Свята дар символізує Гіперборею, загиблу в період першого потопу. В даний час обереги, символи роду, носяться у вигляді ладанок і виготовляються із золота.

Як правило, рід має однакове прізвище, тому обереги сприяють зміцненню зв'язків між кровними родичами Як правило, рід має однакове прізвище, тому обереги сприяють зміцненню зв'язків між кровними родичами. Цей символ виглядає як сонце з променями, що нагадують промені полум'я. Кульки на кінці променів означають розширення зв'язків. Звернені всередину променів кульки символізують обмежене товариство родичів. Для слов'ян була важлива зв'язок поколінь, тому амулети роду носили для передачі досвіду поколінь.

Досвід предків притягував благополуччя і захищав сім'ю від неприємностей. Нові родичі прагнули отримати заступництво предків сім'ї, тому амулети були важливі для дітей, вони були вкрай корисні. Неймовірним символом зв'язку поколінь був слов'янський бог Рід - засновник світобудови. Його боялися нечесні люди, які приходять в сім'ю з метою обдурити або зрадити. Сонцеликого оберега бояться всі темні сили, що притягають негативну енергію або хвороби.

Стояти ближче до праотців роду прагнули і в індійській релігії. Індійський бог Вішну багатьма вченими вважається Вишнім Родом, главою роду, спотворене назва Рудра. Рудра в індійській релігії - прообраз Вішну, або він і Вішну - це один і той же бог. Аналогічно і в слов'янській стародавньої релігії у Рода було багато дочок і синів, які є "вишніми" богами. У жіночому втіленні дочкою Рода є Лада, вона вважається дочкою від качечки. Білий Бог (Светіч, Свентовид) - це синоніми одного імені. Тёмновіт (Чорнобог) в слов'янської релігії противопоставлялся Витязю Світу.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация