Смачний туризм: гастрономічні свята вересня

Подієвий туризм не дарма вважають одним із способів «апгрейду» традиційних екскурсійних маршрутів: шлях до серця туриста якщо не лежить через шлунок, то, по крайней мере, серйозно залежить від гастрономічних вражень на місці. Цікава їжа «з місцевим колоритом» в наш час стала однією з можливостей серйозно просунути напрямок. При цьому часто мова йде про цілком доступних для кожного одноденних екскурсіях. Причому гастрономічні фестивалі тепер проводять буквально по всій країні. Помогатор.Тревел представляє першу десятку вересня, а замовити екскурсії в місцях проведення цих фестивалів туристи можуть в нашому сервісі пошуку приватних гідів https://pomogator.travel .

travel

# 1. Наприклад, навколо міста Золотого Кільця, в славному місті Суздаль, в ці вихідні завершився фестиваль «Медовуха-Фест». Фестиваль пройшов вже втретє і не залишається без уваги туристів - в минулий раз він зібрав понад шість тисяч відвідувачів, а в цьому - побив цей рекорд ще в перший день .. Крім головної героїні дня - медовухи, якій присвячено окремі дегустації, туристам було запропоновано і більш суттєві гастрономічні задоволення. Так, на фестивалі були присутні учасники проекту «Гастрономічна карта Володимирській області», які пригощали туриста делікатесами російської кухні з місцевих продуктів.

# 2 # 2. Рязанська область в Золоте Кільце не входить - можливо лише поки, проте добиратися до неї з Москви за часом можна порівняти з Суздалем. Тут також відбулося свято «з відтінком» сільського туризму , - 5-й Регіональний молочний фестиваль «За Окою пасуться КО ...» Біля села коростявої Рязанського району, яке знаходиться в 22 км від Рязані. У програму входив, наприклад, парад корів в спеціально виготовлених костюмах і сімейні забіги.

# 3 # 3. Далі на південь, в Тамбовській області, місто Мічурінськ запросить туристів на фестиваль Мічурінського яблука. Відбудеться він 21-22 вересня, і буде особливо цікавий тим туристам, що поїздки по містах і селах люблять поєднувати з відпочинком в рідній садибі - очікуються майстер-класи та ярмарки з садівництва. Ну і звичайно, дегустація «яблучних» страв і конкурс яблучних костюмів.

# 4 # 4. Треба сказати, фрукти-ягоди - взагалі «бажані гості» і традиційні «приводи» для подібних свят. Наприклад, на північ від Московської області, в далеких куточках Волговерховье, на свято запрошує місто Весьегонск - 22 вересня. Героїнею цього свята стане журавлина - вона буде основним продуктом місцевих дегустацій, основним завданням конкурсу кулінарів на кращий соус і т.д. Крім цього гостям обіцяють розваги на зразок навчання копчення риби і приготування варення із зеленої журавлини. Дітям обіцяють квести і конкурс костюмів. Дорослим можна нагадати, що в Весьєгонську розташовується винзавод, що робить на основі «героїні свята» цілком непогане вино.

# 5. Ще одній ягоді своє свято присвятили в Астрахані - 15 вересня «кавунова столиця» відзначає своє «професійне свято» - День кавуна (так, його ботаніки вважають ягодою). У програмі - широка ярмарок, гуляння, кавунові конкурси і, зрозуміло, дегустації.

# 6 # 6. У Ставропольському краї теми для свята «хочуть погарячіше» - тут гості курорту Єсентуки 16 вересня зможуть потрапити на второйгастрономіческій фестиваль кавказької кухні «Аджика». У програмі власне страви кавказької кухні - в дегустаціях і кулінарних майстер-класах, а також місцеві народні танці, катання на конях, шоу програма та змагання для дітей.

# 7. На Півночі «ягідну» тему знову змінить «городня» - в місті Чагода Вологодської області гостям представлять ту російську кухню, про яку пересічний мешканець мегаполісу знає лише з класики російської літератури. Познайомитися запрошує фестиваль «Чагода - батьківщина сірих щей», повне «титулування» якого звучить як «4-й Міжрегіональний мультифестиваль кулінарного мистецтва». У програмі обіцяють гастрономічний квест «Сірі щі на ярмарку шукай», «гастрономічний театр» і майстер-клас, присвячений власне тому, що ж це таке - сірі щі, і з чим їх їдять - тобто, як їх готують.

# 8. Вгору по Волзі, в Татарстані, також минув свято, присвячене «російському народному» першої страви, фестиваль «Свіяжского вуха». Фестиваль пройде на території туристичного музею-заповідника «Острів-град Свіяжск». У програмі рибалка і конкурс рибалок, всіх гостей фестивалю - дегустація юшки, а також вікторини, хороводи та дитячі розваги.

# В кінці вересня бенкетувати кличе Кубань: 29 вересня 2018 року в Сіверському районі, в станиці Азовської. У програмі - національна кухня і частування російських, грузинських, осетинських і адигських народів - всього близько 10 тематичних зон і культурних заходів. Також традиційна сувенірна і фермерська ярмарок, розваги та кулінарні майстер-класи.

# 9. А «рибну» тему продовжить найдальший від столиць регіон - в першу десятку гастрономічних свят також входить і фестиваль «Тримай краба», який пройде у Владивостоці. Фестиваль одночасно і самий «довгий» - він триватиме з 17 по 27 вересня. На фестивалі очікуються в'їзні туристи з Китаю і Кореї, центром очікувано стане різноманітна гастрономія з камчатського краба. До речі, до фестивалю планують приєднатися ресторатори з усієї Росії.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация