Смертельна спека в Болгарії, ціни на продукти відпустили і Міністерству ветеранів бути. Дайджест 1-2 липня

  1. Подія номер один. Міжнародна панорама
  2. Подія номер два. Українська політика
  3. Подія номер три. хроніки вторгнення
  4. Подія номер чотири. Український марафон
  5. бонус

Поки надто спекотне літо спікають мізки у росіян і вони починають творити все більше фігні, нам вдається потихеньку збільшувати кількість ниток, що пов'язують Україну з цивілізованим світом.

Поки надто спекотне літо спікають мізки у росіян і вони починають творити все більше фігні, нам вдається потихеньку збільшувати кількість ниток, що пов'язують Україну з цивілізованим світом. Пам'ятаємо про наших захисників, читаємо дайджест і починаємо новий робочий тиждень.

Подія номер один. Міжнародна панорама

У Гамбурзі на першу акцію, організовану проти політики G20, вийшли за різними даними, від 8 тисяч до 18 тисяч осіб. Головна вимога демонстрантів - боротьба з кліматичними змінами. Серед протестуючих - представники профспілок, фермерів, захисників навколишнього середовища і церковних організацій. Демонстранти виступали не проти G20 або саміту, а висловлювали своє невдоволення політикою країн-учасниць в деяких глобальних питаннях, а саме щодо клімату і боротьби з його катастрофічними змінами. Мітингувальники несли плакати «Планета Земля перш за все», «Боротьба з бідністю» і «Демократія зараз».

Лондонська школа економіки провела опитування, яке показало, що більше половини британців прагнуть залишатися частиною Європейського Союзу з такими правами, як і раніше. До цих прав вони відносять право жити, працювати, вчитися і подорожувати в межах ЄС. Найбільший відсоток прихильників ЄС відзначається серед молодого покоління: 85% людей у ​​віці від 18 до 24 років підтримують збереження громадянства ЄС на додаток до британського. Не сильно відстають від них і жителі Лондона - 80%. Але Brexit вже запущений.

Так що дуже скоро - вже в 2020 році - британцям, як і іншим негромадянам ЄС, доведеться залишати прикордонникам при в'їзді в ЄС свої відбитки пальців, паспортні дані та фото. Таке посилення заходів безпеки погодили представники Європарламенту і країни-члени ЄС. Термін зберігання даних - від 3 до 5 років. Доступ до інформації матимуть прикордонні і візові служби країн Євросоюзу, а також відомства, відповідальні за видачу дозволів на перебування. При необхідності до даних зможе отримати доступ і Європол.

Міністр закордонних справ Катару шейх Мухаммед бін Абдулрахман Аль Тані заявив, що Доха не виконає жодного пункту ультиматуму, який висунули Саудівська Аравія і її союзники. як пише Al Jazeera , Натомість Катар пропонує «належне умова для діалогу» з метою врегулювання кризи.

Терористи-смертники влаштували вибухи в Дамаску. Відзначається, що це найбільший за останні три місяці теракт в столиці Сирії. Три машини намагалися прорватися до міста, але дві з них сили правопорядку зупинили на в'їзді в нього, де смертники і підірвали себе. А ще одному вдалося доїхати до місцевої площі Тахрір, де він також привів у дію вибуховий пристрій. Загинуло щонайменше 20 осіб.

У Венесуелі третій місяць тривають антиурядові протести. У вихідні кількість загиблих з початку зіткнень досягло 89 осіб.

У столиці Болгарії Софії у вихідні температура досягала + 44 ° С. Медична допомога знадобилася кільком сотням людей. П'ятеро померли через незвичній і швидко наступила спеки. «Червоне попередження про сильну спеку було введено в 17 регіонах по всій країні вперше цього літа», - зазначено в повідомленні служби екстреної допомоги.

Країна-агресор намагається і далі вдавати, що представляє собою правову державу. Особливо, коли це стосується анексованих територій. Президент РФ підписав закон, що включає прибережні води анексованого Криму в «вільну економічну зону». Згідно вологим мріям окупантів, це сприятиме розвитку транспортної інфраструктури, яхтового туризму і парусного спорту, а також створить додаткові робочі місця. Але, з огляду на застосовані здорової частиною світу санкції, з усіх слів назви для Криму поки що працює буде тільки «зона», а свобода і економіка прийдуть лише з поверненням півострова Україні.

Але приховувати свою агресивну сутність росіянам все важче. Ось і Лавров показав, що не всі приказки правдиві, і зіпсував стару борозну з «іхтамнетамі». Під час свого виступи на Другому міжнародному науково-експертному форумі в Москві Лавров, зокрема, сказав фразу: «Я читав і досі чую критику про те, що ми даремно вплуталися в конфлікти на Донбасі і в Сирії». Іноземні журналісти з радістю підхопили ці слова і рознесли по світу.

Подія номер два. Українська політика

Стали відомі деякі подробиці зустрічі президента Петра Порошенка з міністром оборони США Джеймс Меттіс. Зокрема, мова йшла про створення Міністерства ветеранів України і про ту підтримку, яку зможуть надати Сполучені Штати в цьому напрямку. Про таке сприяння заявили також в офісі Комітету Сенату США із зовнішньої політики і з боку деяких сенаторів. «Підтримку з боку США в організації ефективної системи турботи про українських ветеранів я вважаю таким же пріоритетом, як і надання Україні летального зброї», - заявив Олександр Третьяков, голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів і інвалідів.

Служба безпеки України після вивчення кібератаки з використанням вірусу-здирника Petya.A прийшла до висновку, що її організувала та ж група хакерів, яка атакувала енергосистему України в минулому році. Згідно з даними СБУ, метою кіберудара була «цілеспрямована дестабілізація суспільно-політичної ситуації в країні» і проходив він за участю спецслужб РФ. На думку СБУ, атака була спрямована не на збагачення, а на руйнування декількох секторів економіки країни і виникнення потужної панічної хвилі серед населення. «Наявні дані, в тому числі отримані в рамках взаємодії з міжнародними антивірусними компаніями, дають підстави вважати, що до кіберударам причетні ті ж хакерські угрупування, що в грудні 2016 року атакували фінансову систему, об'єкти транспорту і енергетики України з використанням ШПЗ TeleBots і Blackenergy. Це свідчить про причетність до цієї атаки спецслужб РФ », - повідомляє прес-служба СБУ.

Суддю Троїцького районного суду Луганської області Наталію Крівоклякіну, спійману на хабарі 30 червня, Вища рада правосуддя залишив під вартою після подання на неї від заступника генерального прокурора, керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницька.

Кількість артистів, просто на різні терміни з покосом бабла на українцях, збільшилася ще на три імені. Прикордонна служба не пропустила в Україну Бьянку, Борзова і Дельфіна. У всіх одна і та ж причина заборони: порушення українського законодавства в сфері неправомірного перетину кордону в окупованому Криму. Ну і нехай щастить, раз ви не в змозі вивчити кілька простих правил!

За словами віце-прем'єр-міністра В'ячеслава Кириленка, митців, які не пропущених в Україну, за останні два дні було троє, а семеро. Однак він не повідомив, хто решта четверо «щасливчиків». Віце-прем'єр також висловив думку про створення реєстру тих організаторів, які продовжують запрошувати в Україну артистів, які порушили законодавство нашої країни. Таку думку Кириленка виклав у себе в Twitter.

Генеральний прокурор Юрій Луценко продовжує грати роль великого інтригана і майстри загадок. Він в черговий раз кинув захоплюючу кістку у вигляді інформації про те, що прокуратура веде розслідування відносно діючих міністрів і за вже сформованою традицією не став називати імен.

Подія номер три. хроніки вторгнення

Оперативна обстановка в районі проведення АТО залишається напруженою. Російсько-терористичні бандформування не припиняють порушувати домовленості про припинення вогню. Більшість обстрілів припала на темний час доби. Збільшився відсоток вогневих атак з використанням противником артилерії та іншого озброєння, забороненого Мінській угоді. В результаті бойових дій двоє українських воїнів вчора, на жаль, загинули; ще чотири бійці сил АТО отримали поранення, а один - бойову травму.

Приморське напрям. Суботнього ранку загарбники з танків, озброєння БМП і великокаліберних кулеметів обстріляли наші опорні пункти поблизу Красногоровки, а захисників Водяного - з 82-міліметрових мінометів. Увечері того ж дня проросійські терористи знову застосовували міномети різних калібрів для штурму укріплень в районі Водяного. За захисникам Широкино вёлі обстріл з 152-міліметрових артилерійських систем, а у Гнутове - з мінометів калібру 82 мм. У неділю перші обстріли «іхтамнети» провели близько 19:00, але відразу з 122-міліметрових артилерійських систем. Метою забезпечуваних РФ бойовиків стали наші позиції в районі Водяного. Поблизу Павлопіль і Гнутове противник бив з гранатометів різних модифікацій. Більш широко окупанти використовували гранатомети, великокаліберні кулемети і стрілецьке озброєння.

Донецьке напрямок. Під мінометний вогонь противника потрапили оборонні позиції в районі населених пунктів Луганське, Піски та Авдіївка. Там же, а також поблизу Верхньоторецька і Кам'янки в суботу бойовики систематично били з гранатометів, великокаліберних кулеметів, а на окремих ділянках - з озброєння БМП. У Кам'янки пізно ввечері «працювали» ворожі снайпери. Вчора з оборонних укріплень сил АТО в районі Зайцеве ворог вів вогонь з гранатометів, великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї та озброєння БМП. По позиціях в передмісті Авдіївки, на підступах до Кам'янки і неподалік від Верхньоторецька окупанти палили з різних систем піхотного озброєння. Поблизу Авдіївки НВФ застосовували міномети калібру 120 мм.

Луганське напрямок. Банди проросійських бойовиків в суботу здійснили обстріл з артсистем калібру 152 мм по укріпленнях українських воїнів неподалік від Кримського. Там же ввечері вони відкривали вогонь з 120-міліметрових мінометів і протитанкового ракетного комплексу. А в неділю по тим же позиціях у Кримського били з 120-міліметрових мінометів. Зі стрілецької зброї бандити обстрілювали наші позиції в районі Станиці Луганській. Поблизу Щастя противник стріляв з гранатометів різних модифікацій. Підконтрольні Росії банди з гранатометів і стрілецької зброї різних калібрів відкривали вогонь по нашим опорним пунктам в районі Станиці Луганській. З гранатометів противник обстрілював зміцнення українських підрозділів поблизу Щастя і селища Жовте.

Російська сторона продовжує залишати занадто багато слідів «іхтамнетов». Після невдалих спроб просунутися в районі Кам'янки гібридні сили відступили. Під час проведення заходів з обстеження і зачистці даної місцевості військовослужбовцями одного з підрозділів ЗСУ були виявлені залишки боєприпасів, сухих пайків, медикаментів і військове спорядження російського виробництва. Загалом, нічого дивного, але ця знахідка ще раз підтвердила загальновідомий факт, що саме Росія всебічно забезпечує НВФ всім - від патронів до живої сили.

А поки кінські офіційні морди РФ проговорюються про участь російських військ у війні на Донбасі, що залишилися на окупованій території працівники ДМЗ показали свій рівень розвитку (який, з великою ймовірністю, корелює з їх рішенням залишитися під владою бройлерфюрера). У п'ятницю в ливарному дворі стався розлив розплавленого чавуну. Розплавленим металом залило рейки. До сих пір робота не відновлена. На ліквідацію наслідків аварії, по даними Дениса Казанського, може піти ще кілька днів. Сталася аварію підтвердив і джерело « новостей Донбасса " на заводі. Також підтвердилася інформація про відсутність жертв.

У Донецьку 1 липня відбувся реп-фестиваль «Лава фест». Серед тих учасників, кого варто перевірити на заборону відвідування України - російські «виконавці» нагір'я, Скептик, Річ і Хаскі, Рем Дигга, Птаха. Загальний рівень заходу добре відображений на цьому фото.

Ми, чесно, намагалися знайти для вас коментарі в соцмережах про рівень заходу, але цензурних не виявилося. Промоцією і распілішеном фестивалю займався присланий з Москви на інформаційний простір підгоріле Гіві фантастичний ... балакун Захар Прилепин.

Подія номер чотири. Український марафон

В Україні з 1 липня скасовано державне регулювання цін на продукти харчування. Про це йдеться в постанові Кабміну №394 від 7 червня, яке вступило в дію в суботу. Головна мета - зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції і дебюрократизація (дерегулювання) в сфері ціноутворення.

Україна може отримати можливість виробляти військове обладнання для США. Про це в інтерв'ю Reuters заявив Денис Гурак, заступник гендиректора по ВЕДу ГК «Укроборонпром». Він розповів, що за підсумками зустрічі президентів України і США Дональда Трампа і Петра Порошенка анонсовано угоду, яке сприятиме розвитку спільних досліджень і розробок в оборонній сфері.

Заборгованість населення за газопостачання травнем 2017 року зросла майже вдвічі в порівнянні з показником на кінець квітня і досягла 11,3 млрд гривень. такі дані відображені в експрес-випуску Державної служби статистики. Згідно з повідомленням, заборгованість за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій за звітний період збільшилася на 7,4% і дорівнює 2,9 млрд гривень, а заборгованість за вивіз побутових відходів у порівнянні з попереднім місяцем майже не змінилася і склала 400 млн гривень.

Голова НКРЕКУ намагався через суд приховати від НАБУ документи про тарифи на електрику, повідомляють ЗМІ. Мова йде про документи за розрахунками формування оптової ринкової ціни на електрику в період 2014-2017 років, постанові НКРЕКУ про затвердження оптової ціни на електроенергію в цей період і тарифів на неї.

Фрегат «Гетьман Сагайдачний» завершив плановий ремонт і покинув ИСРЗ, пише ЦТС з посиланням на прес-службу Іллічівського судноремонтного заводу. У той же день флагман ВМС України прибув в Одесу на військово-морську базу для участі в показі техніки до Дня флоту.

бонус

Коли в Саратові з'являються нормальні дороги, водії тут же призводять їх у звичне для себе стан.

І ці люди, які ріжуть асфальт (асфальт, Карл !!!), «краще нас» знають, що відбувається в Україні.

Пам'ятайте, кожен раз, коли ви расшарівать цей дайджест, українські підприємства освоюють випуск ще одного виду американської зброї.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация