Що таке невпевненість і як з нею боротися

  1. Яка причина нерішучості?
  2. Як боротися з нерішучістю?

Часто буває, що ми довго дозріваємо до якоїсь дії: обдумуємо, порівнюємо і в підсумку - залишаємо так і не наважуємося приступити від слів до дій. Редакція sunny7 поцікавилася у психолога Алли Янсонс, як боротися з нерішучістю.

«І хочеться, і колеться», - саме ця приказка дуже добре характеризує нерішучого людини. Іноді складно зважитися на якісь великі зміни і це цілком нормально, так як від рішення дуже багато залежить. Але коли нерішучість приймає абсурдні форми: «піти або не піти в кіно», «з'їсти або не з'їсти цукерку», тоді потрібно бити на сполох.

думка психолога Алли Янсонс : «Коли нам когось характеризують як нерішучого, то відразу ж представляється образ людини переминається з ноги на ногу і намагається хоч якось висловити свою думку.

думка   психолога Алли Янсонс   : «Коли нам когось характеризують як нерішучого, то відразу ж представляється образ людини переминається з ноги на ногу і намагається хоч якось висловити свою думку

Читайте також: Вправи для підвищення самооцінки

Насправді нерішучість це властивість притаманне кожному з нас в тій чи іншій мірі. Ви ж теж не завжди миттєво приймаєте рішення з будь-якого приводу, правда? Звідси висновок, що негативний окрас це слово приймає в нашому сприйнятті, тільки якщо комусь на прийняття рішення потрібно набагато більше часу, ніж іншим. І якщо так поводиться людина взагалі постійно по життю, тоді його називають взагалі «мимрою».

Яка причина нерішучості?

Це йде, звичайно, з дитинства. Нерішучість розвивається, коли за дитину все вирішують інші, навіть тоді, коли йому давно пора вступати, керуватися своєю думкою. Це ведмежа послуга з боку найчастіше батьків. Саме їх сліпа любов робить людину в принципі не здатним приймати свої власні рішення.

Як боротися з нерішучістю?

Рішення прозвучить просто, але щоб впровадити його в життя буде потрібно як мінімум кілька місяців цілеспрямованої роботи. Що конкретно потрібно робити: якщо нерішуча людина, який довго приймає рішення. Тому рецепт звучить так: коли ви стикаєтеся з питанням від інших людей, на які потрібно ваше рішення, припиніть намагатися відповідати відразу. З цього моменту ваша стандартна фраза: Я подумаю. Відповім через ... (говорите точний час: хвилина або день або місяць) Головне не забути вчасно дати свою відповідь.

Виробивши через якийсь час таку звичку, ви досягнете головного. Вас перестануть вважати нерішучим. А вже після цього вам доведеться приступити до іншої, більш складної задачі - побороти нерішучість в внутрішньому діалозі з самим собою і по справжньому набути впевненості в собі . Але це вже інша історія.

Читайте також: Як підвищити впевненість дитини в собі

Важливо розуміти, що нерішучість відкладає наші мрії і бажання в довгий ящик. Щоб вона не стала звичкою, необхідно з нею боротися.

Яка причина нерішучості?
Як боротися з нерішучістю?
Ви ж теж не завжди миттєво приймаєте рішення з будь-якого приводу, правда?
Яка причина нерішучості?
Як боротися з нерішучістю?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация