Що брати з собою в армію призовнику в 2019 році: список

  1. Продукти харчування та тютюнові вироби
  2. Приналежності для особистої гігієни
  3. Чи брати з собою гроші та мобільний телефон
  4. Які ліки можна брати з собою в армію
  5. Одяг і взуття
  6. Чого ні в якому разі не можна брати з собою в армію

Що можна брати з собою в армію, а що не можна Що можна брати з собою в армію, а що не можна? Які речі або предмети знадобляться призовнику, незважаючи на те, що найближчим часом він буде перебувати на повному державному забезпеченні? Ці питання хвилюють кожного, хто отримує повістки з військкомату, тому постараємося відповісти на них якомога детальніше.

Теоретично, потрапляючи як під весняний, так і під осінній призов, везти з собою в частину не потрібно абсолютно нічого. Але дана теорія неодноразово спростовували практикою. Тому отримавши повістку, обов'язково задумайтеся не тільки про те, кого запросити на проводи і як провести цей захід якомога цікавіше, але і про те, що укласти в свій дорожній рюкзак. А ми допоможемо вам визначитися з його вмістом.

Продукти харчування та тютюнові вироби

Після прибуття в частину молодого бійця тут же ставлять на забезпечення, забезпечуючи крім усього іншого і триразове харчування. Але деякі продукти вам все ж доведеться брати з собою. Дуже часто призовникам доводиться по кілька днів чекати відправки в армію на регіональних збірних пунктах. Та й дорога в частину може зайняти чимало часу, протягом якого необхідно чимось харчуватися.

Найкраще брати з собою продукти, які зберігаються кілька днів без холодильника (навряд чи він попадеться вам в дорозі).

Можна порекомендувати зробити кілька бутербродів з копченостями, придбати рибні або м'ясні консерви. Досить поширений варіант - запечені в духовці м'ясо або птах. Крім того, бажано прихопити кілька пакетиків чаю, цукор (краще рафінад), трохи солі. Можна запастися різними солодощами для себе і майбутніх товаришів по службі, які вже скучили за «вкусняшками» за високим армійським парканом.

Якщо ви курите, не забудьте подбати від тому, щоб забезпечити себе тютюновими виробами приблизно на тиждень-два. Краще купувати кілька блоків, щоб не зазнавати труднощів з сигаретами і не «обстрілювати» майбутніх товаришів по службі.

Приналежності для особистої гігієни

Як і на «громадянці», в армії вам доведеться підтримувати охайний зовнішній вигляд, тому збираючи рюкзак для поїздки у військову частину, необхідно укласти в нього такі приналежності:

  • мило в зручній і щільно закривається мильниці;
  • зубний порошок або паста;
  • зубна щітка в спеціально призначеному футлярі;
  • крем для гоління, одеколон або туалетна вода;
  • бритва з додатковими лезами або касетами;
  • крем для взуття і щітка;
  • туалетний папір;
  • спеціальні пристосування ( «кусачки») для стрижки нігтів.

Приналежності для особистої гігієни потрібні вам як на збірному пункті, так і в частині, куди ви будете відправлені відразу після призову.

Чи брати з собою гроші та мобільний телефон

В останнє десятиліття обов'язкові раніше конверти і папір для листів замінив стільниковий телефон. Ми рекомендуємо брати з собою в армію простеньку «звонилку» без всяких сучасних наворотах, так як останніми користуватися вам буде особливо ніколи. Телефон з Інтернетом і фотокамерою у вас можуть просто конфіскувати на цілком законних підставах, так як будь-яка військова частина - це строго засекречений об'єкт, де заборонено це робити. Обов'язково покладіть гроші на рахунок, щоб мати можливість зв'язатися з друзями і близькими людьми, спілкуватися з ними у вільну хвилину.

Крім того, дуже бажано взяти з собою гроші на покупку все тих же сигарет, на відвідування солдатського кафе і на інші цілі. Ідеальний варіант - брати дрібні купюри, щоб не відчувати проблем з розміном.

Читайте також: Що можна купити в Чіпки в армії

Які ліки можна брати з собою в армію

Багато батьків, крім продуктів харчування і пристосувань для особистої гігієни, комплектують рюкзак майбутнього солдата ще і всякого роду медикаментами Багато батьків, крім продуктів харчування і пристосувань для особистої гігієни, комплектують рюкзак майбутнього солдата ще і всякого роду медикаментами. Робити цього у жодному разі не можна, так як згідно з чинним законодавством, в армію дозволяється брати лише ті ліки, на які є призначення лікуючого лікаря або відповідна довідка.

Як виняток впору назвати тільки поширені медикаменти, які не потребують оформлення спеціальної документації. Дуже бажано прихопити з собою Анальгін і Аспірин для усунення симптомів раптової застуди або будь-яких больових відчуттів, а також таблетки від розладу шлунка. В дорозі режим харчування різко змінюється, тому все може бути.

Крім того, варто порадити укласти в дорожню сумку пластир. Він стане справжнім порятунком від ран, натертих важкої і незвичної солдатської взуттям. Також незамінними ліками, що рятує від самих різних пошкоджень, є дозволений усіма інстанціями стрептоцид.

Одяг і взуття

Брати з собою в армію одяг або взуття не потрібно. Як ми вже говорили, майбутній воїн буде перебувати на повному державному забезпеченні. Єдиним винятком є ​​лише кілька комплектів нижньої білизни, які обов'язково знадобляться призовнику як в дорозі, так і по прибуттю на місце служби.

У що одягатися, вирушаючи на призовний пункт? Найкраще вибирати просту і непомітний одяг. У будь-якому випадку всі речі вам доведеться віддавати на зберігання на весь термін служби, тому надягайте те, чого не шкода. Ідеальний вибір взуття - це зручні кросівки, які не будуть натирати ноги і створювати дискомфорт під час піших переходів.

Немає ніякого сенсу одягати будь-які прикраси та аксесуари - ланцюжки, браслети, наручні годинники та багато іншого. Переважна більшість таких речей не відповідають армійському статуту, тому їх просто конфіскують.

Чого ні в якому разі не можна брати з собою в армію

Якщо ви уважно читали все те, що написано вище, то вже знаєте, що, вирушаючи в армію, не потрібно брати з собою мобільний телефон з такими популярними сьогодні функціями, як фото- і відеокамера, доступ в Інтернет. Також заборонені медикаменти, на яких немає відповідних довідок або призначень від лікаря.

До іншим заборонених предметів відносяться:

  • алкогольні напої. Під цим поняттям мається на увазі не тільки міцний алкоголь - горілка, вино, коньяк, а й пиво, енергетики з вмістом спирту, різні коктейлі;
  • наркотичні речовини в будь-якому вигляді;
  • апаратуру для відео- або фотозйомки, а також для аудіозаписи. Всі подібні пристрої конфіскуються одразу ж по прибуттю в частину;
  • ножі, ножиці, скляну тару та інші предмети, які можуть бути використані в якості зброї.

Додатково до продуктів харчування та приладдя для особистої гігієни бажано взяти загальний зошит і блокнот для записів, ручку з декількома запасними стрижнями, обкладинку для військового квитка, яка дозволить зберегти його первинний зовнішній вигляд протягом всього терміну служби. Не перевантажуйте рюкзак або дорожню сумку абсолютно непотрібними або забороненими статутом речами, так як все зайве у вас все одно відберуть.

Які речі або предмети знадобляться призовнику, незважаючи на те, що найближчим часом він буде перебувати на повному державному забезпеченні?
У що одягатися, вирушаючи на призовний пункт?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация