Що заважає країні виростити нових зірок боксу?

Брати Клички, Василь Ломаченко, Олександр Усик - так чи легко продовжити список всесвітньо відомих представників українського боксу Брати Клички, Василь Ломаченко, Олександр Усик - так чи легко продовжити список всесвітньо відомих представників українського боксу? Хто буде поповнювати ряди чемпіонів і прославляти нашу країну на світовій арені? Це залежить від того, наскільки батьки готові віддавати дітей на секцію боксу. Адже багато юні українці, спостерігаючи за боксом і з точки зору тактики, і з позиції видовища, хотіли б хоча б спробувати себе в цьому виді спорту. Але тут втручаються помилкові стереотипи, якими сповнені голови батьків: бокс - це шкідливо для здоров'я, для професійної реалізації та для розумового розвитку. Де є хоча б частка правди, а де відверта брехня?

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус допоміг розвіяти найпоширеніші батьківські міфи в матеріалі «Боксерська школа. Чому бокс варто любити, а не побоюватися ».

Бокс шкодить здоров'ю

Лідирує за кількістю прихильників міф про те, що бокс шкодить здоров'ю, аж до ризику виникнення хвороби Паркінсона, як це було у Мохаммеда Алі. Ті, хто вірить в цей міф, переглянули поєдинки європейського-світового рівня, де б'ються чемпіони. Тоді такі побоювання зрозумілі. Але що стосується любительського боксу з тренуваннями по шість годин на тиждень, то вони точно не шкодять здоров'ю, а навіть навпаки, його покращують. Бокс сприяє витривалості, зміцнює м'язи, розвиває силу.

Боксери не розвиваються інтелектуально

Ще один міф полягає в тому, що, концентруючись на боксі, дитина не розвивається ні в який з інтелектуальних галузей. Несправедливо так вважати і перекладати відповідальність за освіту юнаки на тренування. Як вже було написано, тренування з боксу займають до шести годин в тиждень. Решту часу спортсмен може вибирати, чим йому займатися. Тут вже справа в вихованні та оточенні, яке або спонукає читати, вчити мови і математику, або відбиває це бажання.

Боксер - не професія

У бокс не йдуть за фінансової облаштованістю. Віддаючи боксу трохи часу, юнак отримує хорошу фізичну форму, вміння тактично мислити, проявити характер в бою. Ось, в чому завдання аматорського боксу. Якщо ж він хоче пов'язати своє життя з боксом на професійному рівні, тоді Федерація боксу України цьому сприяє і матеріально його підтримає.

Як бачимо, бокс не віднімає ні багато часу, ні багато здоров'я. Аматорські тренування, навпаки, примножують витривалість і роблять юнака міцнішим фізично.

Більш детальний розбір міфів про бокс від президента Федерації боксу України Володимира Продивуса - http://xxl.ua/sport/bokserskaya-shkola-pochemu-boks-stoit-lyubit-a-ne-opasatsya.html

Брати Клички, Василь Ломаченко, Олександр Усик - так чи легко продовжити список всесвітньо відомих представників українського боксу?
Хто буде поповнювати ряди чемпіонів і прославляти нашу країну на світовій арені?
Де є хоча б частка правди, а де відверта брехня?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация