соціальний пакет - Найцікавіше в блогах


ЛН _-_ позитивних Субота, 01 Жовтня 2016 р 15:23 ( посилання )

РЕКВІЄМ ПО Мальцова
Як був побудований і убитий російський земний рай
«У трьох повітах: Брянськом, Жиздринского і Рославльском, - розташувалося фабрично-заводське царство, створене зусиллями однієї людини. Тут працюють понад сто заводів і фабрик; на десятках зразкових ферм обробляється земля; по річечку бігають пароплави; своя залізниця; свої телеграфні лінії. Звідси добра частина батьківщини забезпечується склом, фаянсом, паровозами, вагонами, рейками, землеробськими знаряддями ...
Люди, які проживають свої доходи на інтернаціональних публічних жінок, які страждають в карти кров і піт народу, мало не з жахом говорять про Мальцова: «Це - маніяк! Як простий мужик забився в село і живе там з селянами! .. »Він міг би витрачати мільйони, грати роль при дворі - а він кинув кар'єру, задоволення столичного життя ...»
Так починається захоплений нарис публіциста кінця XIX століття Василя Немировича-Данченко про казкову країну Мальцова. Такого втілення мрії народу про земний рай не було у нас, мабуть, більше ніколи. Мальцов мріяв отримане ним в промислових обсягах щастя поширити на всю державу, але не тут-то було!

Читати далі... lebedev56 П'ятниця, 08 Июля 2016 р 8:33 ( посилання )


В умовах стабільності все грошові потоки, місця годування і атрибути влади щільно контролюються великими і сильними угрупованнями (раніше їх ще називали дружинами, а їх ватажків - князями). Але завжди існують і інші - маленькі, але амбітні групи, яким теж хочеться, хоча це і дуже складно, знайти своє місце. У звичайній мирного життя представникам цих груп завжди чогось не вистачає для самореалізації: грошей, часу, освіти, інтелекту, сили волі, зв'язків ... Енергії ж їм вистачає завжди, іноді навіть через край. Але в сформованій системі, де все поділено і підраховано, можливостей для прориву у них дуже мало, і зазвичай вони виявляються в маргінальних прошарках суспільства.




Читати далі... страдостея П'ятниця, 02 Ноября 2012 р 12:52 ( посилання )




Багато хто, напевно, стикалися з нас по роботі з проблемами, які виникають, варто тільки захворіти. Більшість роботодавців, заявляючи про те, що соціальний пакет включений в договір, м'яко кажучи, лукавлять і дуже косо дивляться на того хто часто виходить на лікарняний або бере дуже багато відгулів, щоб вирішити проблеми зі здоров'ям. В цьому плані працівникові вкрай необхідно якомога швидше вирішити цю проблему, втратити місце роботи через таку дрібницю як черги в поліклініках та інші примхи нашого охорони здоров'я не дуже то і хочеться. В цьому плані хороші платні послуги, наприклад лікарняний купити коштує не таких вже й великих грошей, зате зроблять все швидко і за законом. Не варто нехтувати цією послугою, коли-небудь вона зможе вам дуже навіть стати в нагоді. Попереду чергова серія простудних захворювань і краще вже зараз продумати, що можна буде робити у випадку хвороби. Ну а якщо так вже вийшло що пропуск роботи вчасно не підтвердили знову ж таки не біда цілком прийнятно купити лікарняний заднім числом купити лікарняний заднім числом. Теж варіант, жить то как то треба в наш нелегкий час. Краще звичайно зовсім не хворіти і займатися профілактикою, тоді і на роботі порядок буде і взагалі. Ну а якщо прийшла так би мовити біда лікарняний купити та й по всьому. Тільки звертатися потрібно в перевірені інстанції, тому як на цьому ринку послуг розвелося дуже багато шахраїв. Розумно в цьому плані прислухатися до порад знайомих чи друзів, які вже скористалися послугами тієї чи іншої фірми і на досвіді перевірили, що все в порядку. Скористайтеся нашим радам, перевірено і не раз. Те, що доктор прописав як то кажуть. Доброго вам здоров'я.


Good-nature Четвер, 29 Марта 2012 р 13:22 ( посилання )


джерело: http://strana-sovetov.com/career/5557-wage-supplements.html
Одним з вирішальних факторів, який може вплинути на вибір того чи іншого місця роботи (при інших рівних умовах), є соціальний пакет. На жаль, багато роботодавців та здобувачі вкладають в це поняття абсолютно неправильний сенс.
Часто можна зустріти помилкова думка, що соціальний пакет включає в себе щорічну оплачувану відпустку, оплату лікарняного, офіційне працевлаштування, «білу зарплату». Але насправді це не так. Все перераховане вище - це права співробітників, які закріплені чинним законодавством (зокрема, Трудовим Кодексом).

далі OlgaNeposeda П'ятниця, 11 Ноября 2011 р 17:16 ( посилання )

Ходити на роботу, як на свято, сідати в крісло керівника, проводити переговори в ресторанах, отримувати хорошу зарплату і відвідувати світські заходи за запрошеннями - в загальному, зробити кар'єру - про це мріє кожен.


А багато хто не тільки мріють, а й роблять все, щоб добитися успіху. Правда, шлях буває різний, і щоб визначитися, якою дорогою йти, потрібно спочатку вирішити, а що хочеться отримати в результаті? Можна почати кар'єру, роздаючи флаєри. А що? Теж рядок в резюме. Тільки рости далі нікуди. А можна стати помічником лаборанта, і пізніше дорости до завідувача лабораторією, або влаштуватися молодшим продавцем, і через якийсь час зайняти кабінет начальника відділу з продажу.


Тобто, потрібно визначитися, в якій сфері хочеться робити кар'єру, і тільки потім думати, як же її почати.


Як правило, багато хто прагне спочатку отримати освіту, і навіть не стільки освіту, скільки сам диплом. Деякі ж відразу після школи хочуть працювати і заробляти, вчитися справі на практиці, а в інституті - лише на заочній формі навчання.


Для початківця кар'єриста дуже важливо вибрати гарне перше місце праці. Всіх роботодавців можна поділити на дві великі категорії - великі компанії і дрібні.

Читати далі... ru_prnews Вівторок, 30 Ноября 2010 р 18:32 ( посилання )

Більше 80 українських підприємств подали заявки на участь в конкурсі Європейського Союзу «Рівні можливості: Кращий роботодавець 2010». Кращі практики в забезпеченні рівності співробітників вирішили продемонструвати провідні компанії, що працюють в Україні, включаючи Ernst & Young, УніКредит Банк, Британська Рада, Порше Україна, Оболонь, Оранта, Банк Кіпру і різних напрямків діяльності, від лікарень до будівельних компаній, фінансових установ, вищих навчальних закладів, телерадіокомпаній, типографій тощо Переможці будуть оголошені 9 грудня.
Основна мета конкурсу - визначення українських компаній з найкращою політикою забезпечення рівності жінок і чоловіків, а також підвищення рівня інформованості в гендерних питаннях на робочому місці.
Організаторами конкурсу виступають проект ЄС «Права жінок та дітей в Україні - комунікаційний компонент» та Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту. Конкурс проводиться під егідою та за активної підтримки Міністерства праці та соціальної політики України, проекту ЄС та Міжнародної організації праці «Рівність жінок і чоловіків у світі праці» та Європейської бізнес асоціації.
Компанії мали можливість зареєструватися для участі в конкурсі на сайті http://www.rivnist.in.ua/ з 15 жовтня по 20 листопада. В кінці конкурсу будуть обрані фіналісти в п'яти категоріях, а переможці будуть нагороджені в ході гала події, яке відбудеться 9 грудня в Києві.
«На нашому підприємстві працівники / працівниці отримують рівну оплату за працю рівної цінності незалежно від статі, - каже Ксенія Кириляк, менеджер зі зв'язків з громадськістю ДП« Видавництво і друкарня «Таврида», - кожен працівник має рівні можливості в прийнятті ключових рішень ».
«Розмір заробітної плати за працю нараховується на підставі трудового договору та залежить від професійно-ділових якостей працівника, складності та умов виконуваної ним роботи, результатів останньої та господарської діяльності Товариства, - зазначає Тетяна вепрево, менеджер по персоналу ПрАТ« КІНТО », - ми також йдемо назустріч, якщо працівник в силу певних обставин вимагає гнучкого робочого графіка ».
Тим часом, гнучкий графік - найбільш сприятлива форма організації робочого часу для працівників і роботодавців. Такі висновки опубліковані в останньому дослідженні Європейської Комісії.
«Гнучка організація робочого часу установ по догляду за дітьми та іншими утриманцями, а також реалізація права на чергову відпустку, призводять до підвищення рівня зайнятості для жінок і чоловіків і більш стійкого рівня народжуваності, - говорить Вівіан Редінг, комісар ЄС з питань юстиції, основних прав і громадянства, - за часів економічного спаду, гнучкий графік роботи може допомогти людям утриматися на своїх робочих місцях. Ми повинні закріпити прогрес, досягнутий в структурах ринку праці, що мають відношення до сім'ї. Тому як гнучкість в організації робочого часу, так і гендерна рівність, є важливими передумовами економічного відновлення ».
Гнучкість в тривалості робочого часу є більш поширеною в Північній і Західній Європі, тоді як в Угорщині, Литві, Чехії, Естонії, Болгарії, Словаччини, Словенії та Румунії превалює традиційна 40-годинний робочий тиждень.
А ось Данія, Швеція, Німеччина, Фінляндія і Норвегія оцінені досить високо через гнучкої організації праці, там трохи більше половини всіх працівників практикують різні її види в робочий час.
Також слід зауважити, що більш індивідуалізований робочий графік має позитивний вплив на рівень зайнятості жінок і може допомогти співробітникам збалансувати роботу і особисте життя. Але одночасно в більшості країн неповний робочий день (переважно для жінок) до сих пір є поширеним в низькооплачуваних секторах з низькими кар'єрними можливостями та професійною підготовкою.
Культура виробництва теж грає велику роль. Тому поки гнучкість вважається суто «жіночим» способом організації робочого часу, гнучкі робочі графіки, швидше за все, тільки посилюють відмінності, а не змінюють їх. Однак думки європейських експертів зводяться до того, що за часів нинішньої економічної кризи саме гнучкий графік роботи допоможе роботодавцям пристосуватися до нових економічних умов. А тому і питання нібито гендерної нерівності в гнучкості роботи поки стає другорядним.
Контактна інформація:
Будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацією до Анастасії Троцької, керуючої зі зв'язків з громадськістю проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні - комунікаційний компонент», тел: (38 044) 278 3376/288 2726, моб 38 095 139 93 52, ел . адреса: [email protected]


Правда, шлях буває різний, і щоб визначитися, якою дорогою йти, потрібно спочатку вирішити, а що хочеться отримати в результаті?
А що?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация