Щоденник Hellmasterj: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Напої безалкогольні.

Таблиця дозволених продуктів.

Сировина і приправи.

Витратну частину дієти складають продукти моря, риба, горіхи і нерафіновані олії. Все це позначається на бюджеті, і витрати на харчування становлять 1800-1900 руб.

Сири і сир.

Чорниця зберігає свої властивості в замороженому вигляді, і у вигляді джемів або варення. З профілактичною метою потрібно з'їдати 2 ложки морожених ягід (можна варення, кисіль). Грейпфрут на увазі широкого вітамінного складу та змісту біофлаваноїдів особливо корисний. З'їдайте щодня або через день по одному фрукту.

Свіжа зелень & 100 г (зелена цибуля, базилік, кріп, петрушка, шпинат, кінза, рукола). Перець оранжевого кольору. Фрукти і ягоди. Особливо варто звернути увагу на зелені та помаранчеві фрукти: ківі, авокадо, абрикоси (курага), цитрусові (краще грейпфрут), персики, виноград. В день потрібно з'їдати 3 будь-яких фрукта і 100 г ягід. Абрикоси багаті бета-каротином і лікопін, які важливі для гарного зору і профілактики катаракти. Цей фрукт можна вживати в свіжому і в'ялена вигляді круглий рік. Чорниця поряд з високим вмістом каротиноїдів (лютеїн і зеаксантин) містить ще й антоціани, які завдяки антиоксидантним властивостям зменшують вплив вільних радикалів. Високий вміст і мінералів, необхідних для зору (селен і цинк).

Ковбасні вироби.

Масла і жири.

Це харчування є переходом до здорових харчових звичок. Його потрібно дотримуватися всім, не залежно від наявності або відсутності захворювань. Тим більше воно необхідне при підвищеному вазі, проблеми із зором, порушеннях обміну ліпідів, а також при серцево-судинних захворюваннях.

Борошно та макаронні вироби.

Які вітаміни найбільш важливі для очей?

* Дані вказані на 100 г продукту.

Найбільше її зміст в арахісі, кедрових горіхах, кешью, фісташки, м'ясі індички і курки, кальмарах, кете, лососі, сардині, скумбрії.

Потрібно відзначити, що продукти тривалого зберігання, термічно оброблені або консервовані, втрачають більшу частину вітамінів.

Овочі та зелень.

Цинк міститься в сітківці ока і необхідний для нормального функціонування ферментів і процесів засвоєння вітаміну А організмом. Недолік його погіршує здатність кришталика засвоювати глюкозу, в результаті чого збільшується ризик розвитку катаракти. Крім того, при дегенерації жовтої плями спостерігається зниження рівня цинку в сітківці. Багато цього елемента містять кедрові горіхи, пророщені зерна пшениці, устриці, сочевиця, чорниця, гарбузове насіння, квасолю, яловичина, овес і вівсяні пластівці, печінка тварин. Селен як антиоксидант необхідний для здоров'я очей. Дефіцит його може викликати помутніння кришталика.

Поліфеноли-антоціани чорниці та чорної смородини також виступають в ролі антиоксидантів, крім того сприяють зміцненню судин сітківки, попереджаючи розвиток ретинопатії.

Високий відсоток вмісту відзначається в яєчному жовтку (яйця від курей, які отримують натуральні корми), кукурудзі, помаранчевому перці, ківі, брокколі, шпинаті, турнепсі, капусті калі, цукіні, моркви, салатної зелені, квітках нагідок, листі гірчиці і кульбаби, винограді, апельсинах, мандаринах, танжерини, персиках, абрикосах, дині, папайї.

Ціна дієти.

Стомова: А я хоч трохи підчистила особа Зеркаліном перед ін.

Помідори на увазі присутності в них двох необхідних каротиноїдів - лікопіну і лютеїну. Цибулю і часник багаті сіркою, а вона необхідна для виробництва глутатіону. Він є головним антиоксидантом і від нього залежить дію інших антиоксидантів. Підвищення його рівня здатне запобігти дегенеративні процеси в сітківці і кришталику. Гарбуз - вона багата корисними вітамінами, цинком, лютеїн і зеаксантином. З неї можна робити різні страви: запікати, тушкувати з сухофруктами, варити каші, додавати в супи і в салати в натертому вигляді. Капусту - джерело вітамінів k, с, рр, групи в, холіну і сірки. У квашеній капусті міститься вітаміну С більше, ніж у цитрусових. Потрібно з'їдати 150 г тричі на тиждень або більше в будь-якому вигляді. Брокколі на увазі високий вміст лютеїну, зеаксантину. Шпинат містить багато вітамінів, рослинні білки, амінокислоти, зеаксантин. Вживання його або соку здатне запобігти дистрофію сітківки і передчасне старіння організму. Бажано з'їдати 100 г в день в свіжому або припущена вигляді зі сметаною.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Овочі та зелень.

Знайшовся вихід - звичайна риба плюс риб'ячий жир в капсулах. Ем індичку, дозволяю собі дорогі масла в салати. Круглий рік намагаюся їсти грейпфрути, чорницю (купую в сезон і заморожують), морква, броколі, селера, шпинат в салатах, буряк. До всього цього обов'язково препарати лютеїну ».

Олена: Приймаю три дні, коліно болить, але немає такої сильної болі як була, продовжую пити, потім.

З рослинних джерел можна виділити нерафіновані олії: лляне і оливкове. Досить вживати 3 рази на тиждень 200 г морепродуктів і щодня 2 ст.л. оливкового масла.

Присутність морепродуктів і дорогих горіхів в дієті спричиняє збільшення витрат на харчування. Відсутність простих вуглеводів деякими особами важко переноситься.

Помірність у їжі (виключається рясний прийом їжі, переїдання, особливо вечорами). Збалансувати за складом (білки-жири-вуглеводи-мінеральні речовини). Режим харчування (3-4 разове харчування, не припустимо голодування або великі перерви між прийомами їжі).

Багато факторів сучасного життя провокують надмірне напруження очей і зниження рівня зору. Однак на цьому процесі позначається не тільки не дотримання режиму, навантаження на орган і відсутність повноцінного відпочинку, але і нераціональне харчування. Помічено, що різноманітне і повноцінне харчування, що містить всі необхідні вітаміни і мінерали, допомагає підтримувати зір.

Обмеження або виключення продуктів, багатих жирами, оскільки вони ускладнюють травлення і погіршують всмоктування корисних компонентів їжі. Виняток рафінованих вуглеводів (випічка, цукор, білий хліб, шліфований рис, макарони, кондитерські вироби, цукерки та інше). Дуже важлива роль вітамінів, що надходять в організм з продуктами харчування.

Масла і жири.

Здорове харчування все це виключає. Печу хлібці з житнього борошна і змішую її з цільно зерновий пшеничного, додаю висівки - ось вам і хліб, і печиво відразу. Перейшла на рибу, правда дуже дорогу не виходить їсти щодня.

Дієта для очей, харчування для поліпшення зору

Досвід роботи: Робота завідуючим відділенням дезінфекції та стерилізації 1981 - 1992 рр. Робота завідуючим відділенням особливо небезпечних інфекцій 1992 - 2010 рр. Викладацька діяльність в Медінституті 2010 - 2013 рр.

Продукти, що містять антиоксиданти позитивно впливають на стан сітківки, оскільки багато захворювань очей мають дистрофічний характер.

Овочі в сирому або приготованому вигляді: брокколі, білокачанна капуста, огірки, селера, листя буряка, мангольд. В день потрібно з'їдати 300-400 г різних овочів бажано в свіжому вигляді. Включайте в раціон:

Роль мікроелементів для здоров'я очей.

Риба та морепродукти.

Плюси і мінуси.

Підсилювачі смаку і харчові добавки (Е621, Е627, Е631). Рафіновані зернові вуглеводи (вироби з борошна вищого гатунку, торти, тістечка, здобна випічка). Це очищені від волокон і позбавлені вітамінів і мінералів продукти, грають роль порожніх вуглеводів. Вони мають високий глікемічний індекс і значно підвищують рівень цукру. Вживання їх тягне частий прийом їжі, переїдання і сприяє розвитку захворювань. Прості вуглеводи (цукор, варення, чекаємо, цукерки, морозиво, солодкі напої, пакетовані соки). Жирні види м'яса, качка, гусак, кулінарні жири, смажена їжа.

Правильне приготування м'яса або риби без зайвих жирів позитивно позначиться на травленні і в цілому на здоров'я. Використовуйте приготування овочів, м'яса, риби на пару або в духовці, так страви будуть позбавлені жиру і в них збережуться корисні речовини. Вибирайте корисні для зору овочі, фрукти, горіхи та інші продукти і по максимуму включайте їх в раціон.

Надає загальнооздоровчі дію. Нормалізує обмін ліпідів.

Залишилася задоволена результатом. Зір покращився і не знижується, а препарат приймаю 2-3 рази на рік курсами »; «... Мамі в 60 років поставили діагноз макулодистрофії сітківки очей. Прогноз не дуже хороший і можна навіть втратити зір. Сказали, що лікування тривале. Призначили 8 ін'єкцій Луцентіса в одне око, де більш виражені зміни. Є поліпшення. Тепер вона приймає курсами лютеінсодержащіе препарати. Паралельно внесли корективи в харчування, але вважаю, що це не дуже ефективно.

Нікотинова кислота (РР) бере участь в окисно-відновних реакціях і тканинному диханні. У бобових цей вітамін знаходиться в легкозасвоюваній формі, чого не можна сказати про засвоюваності його з зернових. Нікотинова кислота - стійкий вітамін щодо кулінарної обробки.

М'ясо та птиця нежирних сортів. Варто віддати перевагу дієтичному м'ясу індички, яке багате цинком. Не потрібно говорити, що здорове харчування передбачає вживання відварного або запеченого м'яса, яке можна використовувати не тільки як основне блюдо, але і для приготування салатів або холодних бутербродів. Ставлення до вживання субпродуктів двояке. З одного боку, вони містять вітаміни групи В, селен та інші корисні речовини, з іншого - це джерело холестерину. Тому, можливо вживання їх потрібно обмежити одним разом на два тижні. Горіхи або насіння & 30 р Всі горіхи багаті мінералами, але лідерами в цьому плані є мигдаль, пекан і волоський горіх. Особлива користь фісташок полягає в тому, що вони крім міді, магнію, фосфору, калію, «корисних» жирів містять лютеїн і зеаксантин. Згідно з дослідженнями 28-30 г фісташок містить більше антиоксидантів, ніж інші горіхи (в 13 разів більше, ніж в фундуку). Це кількість і є щоденною нормою.

Опис актуально на 03.10.2017.

Освіта: Закінчив Свердловське медичне училище (1968 - 1971 рр.) За фахом "Фельдшер". Закінчив Донецький медичний інститут (1975 - 1981 рр.) За фахом "Лікар епідеміолог, гігієніст". Проходив аспірантуру в Центральному НДІ епідеміології р Москва (1986 - 1989 рр.).

Ягоди.

Перш за все, тому що вони містять консерванти, барвники та стабілізатори, а по-друге - приховані жири в тому числі і транс-жири шкідливі для здоров'я.

При його нестачі підвищується внутрішньоочний тиск (глаукома), що поступово тягне за собою втрату зору. Необхідно включати в раціон пшеничні висівки, волоські горіхи, мигдаль, горох, капусту, крупи. Калій забезпечує сталість внутрішньоклітинного середовища, оскільки 98% його зосереджено всередині клітин, сприяє виведенню зайвої рідини з організму, що важливо при загрозі глаукоми. Найбільш високий його вміст в абрикосах, куразі, бананах, гарбузі, капусті, бобових, кабачках, вівсяної і гречаної каші.

Потрібно пам'ятати, що під дією температури аскорбінова кислота руйнується, тому всі овочі і фрукти потрібно вживати в натуральному вигляді. Вітамін D, легкі форми дефіциту якого проявляються зниженням апетиту, безсонням і погіршенням зору. Утворюється він в шкірі під дією сонця з провітамінів, які частково надходять в готовому вигляді з рослин, а частково утворюються в організмі з холестерину. Додатковими джерелами його є: риб'ячий жир, жирні сорти риби (оселедець, скумбрія, лосось), молочні продукти, яєчний жовток, жир водних ссавців (тюлені, моржі, ламантини, кити, морські видри). Тіамін (В1) бере участь в обміні речовин і нервово-рефлекторної регуляції.

Наталя: Дуже раджу Акнекутан. Один момент: самі їх приймайте, а тільки після консультації.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Кальцій необхідний для виконання каркасної функції склери. Їм багаті: кунжутне насіння, молоко, сир. Магній регулює розслаблення судин і очних м'язів.

При вживанні її спостерігається не тільки поліпшення гостроти зору, але і пам'яті. Низький вміст Омега-3 кислот може викликати діабетичну ретинопатію, синдром сухого ока і вікову макулярную дегенерацію.

Крупи і каші.

Кондитерські вироби.

Дробний прийом їжі, дотримання режиму харчування, вживання корисних продуктів і збагачення раціону вітамінами і мінералами, безумовно позначаться на загальному стані здоров'я. Оздоровлення торкнеться і органу зору. Здорове харчування передбачає відмову від вживання фастфуду, напівфабрикатів, ковбас, копченого м'яса, риби і курей, м'ясних рулетів.

Таблиця заборонених продуктів.

Аліса Муравская: Кагоцел дуже надійний препарат при лікуванні будь-яких різних простудних і вірусних болячок.

Дієта для очей повинна містити і інші антиоксиданти. Захист від вільних радикалів забезпечує амінокислота таурин, що міститься в сітківці ока, де відзначається найвища її концентрація. Кількість зменшується з віком, чим пояснюється погіршення зору. В організмі вона синтезується з амінокислот метіонін і цистеїн за участю вітаміну Е. Додатковими джерелами є продукти тваринного походження і морепродукти: морський гребінець, молюски, восьминіг, кальмари, устриці, свинина, телятина, креветки, тунець, тріска, курятина, молоко, яйця.


Додатковими джерелами є продукти тваринного походження і морепродукти: морський гребінець, молюски, восьминіг, кальмари, устриці, свинина, телятина, креветки, тунець, тріска, курятина, молоко, яйця

ЗАКАЗAТЬ можнo НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ САЙТEE

Він покращує гостроту зору та сприйняття кольорів. Для профілактики цієї патології потрібно вживати висівки, печінка, кедрові горіхи, фісташки, арахіс, яловичину, часник, баранину, насіння гарбуза, бразильські горіхи.

Вчений ступінь - кандидат медичних наук (ступінь присуджена в 1989 році, захист - Центральний НДІ епідеміології м.Москва). Пройдені численні курси підвищення кваліфікації з епідеміології та інфекційних захворювань.

Копченості, всі види консервів, ковбаси на увазі вмісту хімічних добавок. Жирні молочні продукти.

Крупи і каші.

Мясні продукти.

Для загального оздоровлення & да, а щоб поліпшити зір & навряд чи. Вона дотримується дієти зі зниженим вмістом тваринних жирів і їсть моркву, жовту кукурудзу, цукіні, зелень, навесні в салати додає листя кульбаби, влітку сидить на персиках і абрикосах, взимку & на апельсинах, мандаринах, грейпфрутах. Ще сказав лікар скинути зайву вагу »; «... Виявилося змінити спосіб життя і харчування, яке склалося роками дуже непросто, хоча лікар сказав, що при макулодистрофії це необхідно. Головне почати харчуватися здоровою їжею, і з часом вранці буде хотітися вівсянки, а не кава і бутербродів з ковбасою. Так і я почала змінюватися - прибрала білий хліб, булки, печиво і цукерки, млинці та пампушки, цукор (правда залишила ложечку варення до чаю).

Дозволені продукти.

Оливкова олія, лляне, рапсове, соєве, горіхове, кунжутне до 2 ст.л. в день. Молоко, кисломолочні продукти і сир зниженої жирності. Високий вміст в сирі рибофлавіну, ціанокобаламіну і амінокислот роблять його дуже корисним при проблемах із зором.

«... Працюю бухгалтером через постійні навантажень не могла довго дивитися на комп'ютер і помітила, що стало погіршуватися зір. Звичайно, харчувалася я нормально (овочі, фрукти, хороші рослинні масла, горіхи в салати і на перекус, корисні домашні йогурти, риба і т.д.), але особливих зрушень не зазначила. Все-таки з їжею неможливо добрати всіх необхідних речовин. Для зору потрібен лютеїн, тому я стала приймати його у вигляді харчової добавки.

В організм надходить тільки з їжею: яйця, нирки, печінку, молочнокислі продукти. Рибофлавін (В2), біологічна роль якого визначається в захисті сітківки від УФ. В організмі не синтезується і можна отримати його вживаючи печінку, серце, нирки, молоко, зелені овочі, яйця. Піридоксин (В6), який бере участь в кровотворенні і функціонуванні ЦНС і зорового нерва, який бере початок з гангліозних клітин сітківки. Необхідно частіше включати в раціон кедрові горіхи, квасолю, волоські горіхи, обліпиху, тунця, скумбрію, фундук, сардини, печінка, часник, солодкий перець. Ціанокобаламін (В12), який бере участь в побудові нуклеїнових кислот і впливає на обмін речовин. Кількості, синтезованого мікрофлорою кишечника, недостатньо для нормальної життєдіяльності. Необхідно додаткове надходження з тваринною їжею: печінку, восьминіг, скумбрія, сардина, м'ясо кролика, яловичина, морський окунь, тріска, короп.

Торти.

Особливу роль в підтримці зору грають поліненасичені жирні кислоти. Так, докозагексаеновая кислота, що відноситься до найбільш цінних для людини Омега-3 жирних кислот, важлива в період внутрішньоутробного розвитку для формування мозку і зору дитини. Вона відсутня в рослинних жирах, проте міститься в жирі морської риби.

Дієта для очей, харчування для поліпшення зору.

Звужують судини, погіршують циркуляцію внутрішньоочної рідини і сприяють підвищенню внутрішньоочного тиску:

Риба та морепродукти.

Ефективність: лікувальний ефект через 2 місяці Терміни: постійно Вартість продуктів: 1800-1900 рублів в тиждень.

Дієта для очей, харчування для поліпшення зору. Опис актуально на 03.10.2017. Ефективність: лікувальний ефект через 2 місяці Терміни: постійно Вартість продуктів: 1800-1900 рублів в тиждень. ЗАГАЛЬНІ

Оскільки дієта не передбачає значних обмежень, тижневе меню може бути досить різноманітним.

Сири і сир.

Молочні продукти.

Сировина і приправи.

Мясні продукти.

Молочні продукти.

Відгуки та результати.

Хліб цільнозерновий, оскільки зберігає більшу кількість вітамінів і клітковини, ніж хліб з білої муки. Крупи будь-які у вигляді каш, заправлених рослинним маслом. Напої.

Вітамін А (ретинол) - вітамін зору. Цей жиророзчинний вітамін входить до складу зорових пігментів сітківки ока родопсина і йодопсіна, де є певний запас цього вітаміну. При його недоліку розвиваються дистрофічні зміни в зорових нервах і сітківці, і погіршується зір в темряві. У рослинних продуктах присутня провітамін А (каротин), з якого в організмі утворюється вітамін А. Постачальниками його є морква, листові салати, сливи, щавель, шпинат, гарбуз, помідори.

Морква - завдяки бета-каротину вона підтримує гостроту зору. Досить вживати її по 150 г з рослинним маслом 3-4 рази в тиждень. Рослинні масла, сметана або вершки покращують засвоєння каротину. Буряк, яка багата фосфором, йодом, марганцем, вітамінами, фолієвою кислотою і каротиноїди. Вживати її можна в будь-якому вигляді, разом з морквою або морською капустою.

Дієта збалансована, досить різноманітна і не викликає негативного ставлення до неї. Можливо, значного поліпшення зору не варто очікувати, але навіть підтримка його на одному рівні, не дивлячись на значні навантаження, і поліпшення загального стану вже є позитивними моментами цієї дієти.

Дієта збалансована, включає різноманітні продукти. Легко переноситься і не викликає особливого дискомфорту. Допомагає знизити вагу.

* Дані вказані на 100 г продукту.

Горіхи і сухофрукти.

В першу чергу, харчування для поліпшення зору необхідно особам, які страждають на короткозорість, далекозорість, катарактою, дегенерацією жовтої плями, деструкцією склоподібного тіла, а також гіпертонікам і хворим на цукровий діабет. З огляду на можливі вікові зміни структури ока, людям старше 40 років також необхідно подбати про правильне харчування або додаткового прийому вітамінів. Надходження вітамінів покращує зір на 7-20%, при цьому важливо регулярне їх вживання. Важливо при цьому і виконання правил здорового харчування:

Загальні правила.

Каротиноїди лютеїн і зеаксантин також відносяться до антиоксидантів. Це рослинні пігменти, які надають плодам забарвлення жовто-оранжево-червоного кольору, але містяться і в городньої зелені. Входять до складу макулярного пігменту. В організмі вони не синтезуються і важливо щоденне надходження їх з їжею.

Повністю або частково обмежені продукти.

Напої безалкогольні.

Меню (Режим харчування)

Корисні: зелений чай з лимоном, імбирний чай, соки з усіх перерахованих вище фруктів і овочів, відвар шипшини, фільтрована вода.

Дієта для зору повинна включати рибу, як джерело Омега-3. Потрібно включати її в раціон два-три рази на тиждень по 200-250 г. Лосось, тунець, пікша, сардини тріска багаті цими жирними кислотами, необхідними для харчування очей. Вживання риб'ячого жиру знизить ризик дегенерації жовтої плями.

Виняток простих вуглеводів сприятливо позначиться на самопочутті і посприяє профілактики багатьох захворювань (ожиріння, цукрового діабету, метаболічного синдрому). «Порожні» вуглеводи у вигляді солодощів можна з користю для здоров'я замінити фруктами, сухофруктами, ягодами і домашніми сирами з овочами, зеленню або сухофруктами.

Інші продукти тваринного походження містять вже вітамін А: яєчний жовток, вершкове масло, жир печінки тріски, печінку. Вітамін Е & природний антиоксидант, який грає роль в синтезі білків, тканинному диханні, і внутрішньоклітинному обміні. Міститься він в рослинних продуктах: оливковій, кукурудзяній, бавовняному маслах, пророщених зернах злаків (найбільше в пшениці). Аскорбінова кислота, роль якої для організму в цілому і для підтримки здоров'я очей важко переоцінити. Захищає кришталик від дії вільних радикалів і при його недоліку з'являється ризик розвитку катаракти. І цьому є пояснення - вона активний учасник окисно-відновних процесів у всіх тканинах. Джерела вітамін - все овочі і фрукти: цитрусові, обліпиха, смородина, шипшина, яблука, полуниця, диня, зелені салати, брюссельська капуста, болгарський перець, брокколі, помідори, абрикоси, суниця, персики, хурма. Крім вітаміну С в грейпфруті міститься велика кількість біофлавоноїдів, які уповільнюють старіння кришталика ока. Найкориснішою є прозора перетинка, що розділяє часточки фрукта, що надає йому гіркуватий смак тому цілий грейпфрут корисніше, ніж сік з нього.

Які вітаміни найбільш важливі для очей?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация