Софія Ротару: біографія, особисте життя, новий чоловік

  1. Дитячі роки і сім'я співачки
  2. зростання популярності
  3. Перше кохання, єдина любов
  4. Дитина і робота
  5. вершина успіху
  6. Софія Ротару зараз
  7. Цікаві факти з життя Ротару

Ім'я: Софія Ротару

Дата народження: 07.08.1947

Вік: 71 року

Місце народження: Маршинці, Чернівецька область, Україна

Вага: 64 кг

Зріст: 1,70 м

Діяльність: співачка, актриса, танцівниця, народна артистка СРСР

Сімейний стан: вдова

Кого тільки не приписували в нові чоловіки легендарній співачці Софії Ротару, чиє особисте життя і біографія як і раніше розбурхує всіх шанувальників її творчості! Черговий інтерес ЗМІ до романтичних відносин в долі артистки спалахнув влітку минулого року. Тоді в мережі з'явилося спекотне визнання 37-річного музиканта Олександра Попова.


За словами чоловіка, така жінка як Софія Ротару не може не викликати захоплення, як зовнішньою красою, так і внутрішньою силою свого характеру. Молода людина відомий не тільки участю в популярній колись групі «Турбомода», а й колишніми стосунками з Тетяною Буланової. За деякими чутками, розтиражованим «жовтої» пресою, саме Попов став причиною відходу популярної співачки від футболіста Родімова. Сама ж Софія Михайлівна і члени її сім'ї, так само як і колеги по сцені, подібне визнання ніяк не коментують.

Дитячі роки і сім'я співачки

З'явилася на світ майбутня зірка в 1947 році в далекому буковинському селі Моршинці. Батьками Софії стали прості сільські трудівники, багато років працювали в сільському господарстві. Крім голосистій дівчинки в родині було ще дві сестри і троє братів. При цьому старша втратила зір ще в дитинстві, заразившись інфекційним захворюванням. Тому старшої в будинку вважалася Софія Михайлівна і навантаження у неї були відповідні - в її обов'язки входили доїння корови і торгівля зеленню на місцевому ринку. Молодші в будинку завжди допомагали старшим - родинні стосунки і взаємодопомога дітям переконували з самого раннього дитинства.

Молодші в будинку завжди допомагали старшим - родинні стосунки і взаємодопомога дітям переконували з самого раннього дитинства

Софія Ротару в дитинстві

Як згадує артистка і її родичі в нечисленних інтерв'ю, присвячених особистому житті і біографії Софії Михайлівни і заперечують появу нового чоловіка в долі артистки, в будинку часто звучали українські та молдавські пісні. Саме батько ставав заспівувачем в численному сімействі Ротар на сімейних посиденьках або на збиранні винограду.

Софія Ротару в молодості

Ще в школі Софію називали «буковинським соловейком» за унікальні вокальні дані. Крім співу, дівчинка активно займалася багатоборством, брала участь у всіх шкільних заходах і активно освоювала народні музичні інструменти.

цікаво: Світлана Безродна: біографія, особисте життя, фото

зростання популярності

Молоду виконавицю молдавських і українських народних пісень популярність наздогнала ще в 15 років. Починаючи з 1963 року, Софія буквально, на одному диханні, перемогла в кількох співочих змаганнях різного масштабу і в 1964 році відпрацювала свій перший виступ в Кремлівському палаці з'їздів.

Починаючи з 1963 року, Софія буквально, на одному диханні, перемогла в кількох співочих змаганнях різного масштабу і в 1964 році відпрацювала свій перший виступ в Кремлівському палаці з'їздів

Співачка на початку кар'єри

За радянських часів така карколомна кар'єра вдавалася не будь-якої столичної жительці, не те, що юній дівчині з глухого буковинського села. Тоді-то і потрапила фотографія самодіяльної артистки на обкладинку центрального видання «Україна». Цей факт зіграв трохи пізніше в особистому житті і біографії Софії Ротару величезну роль, як відзначають журналісти, які намагаються з'ясувати подробиці про її новому чоловікові.

Перше кохання, єдина любов

Як розповідають сестри артистки, про романтичні стосунки дівчина тоді не мріяла. Їй хотілося зробити кар'єру співачки, для чого доводилося багато гастролювати і працювати на самих різних за оснащеністю і віддаленості від центру концертних майданчиках.

Анатолій Євдокименко, син багатих батьків, дослужував строкову службу в армії, маючи комфортне місце в полковому оркестрі - музично обдарований юнак відмінно виконував бравурні марші та гімни на трубі. Зовсім випадково на очі молодій людині попалася обкладинка з чорноокої дівчиною, завзято усміхненої йому з обкладинки центрального журналу. Прочитавши замітку про «буковинському солов'я», закоханий юнак вирішив здобути прихильність юної красуні, у що б то не стало.

Софія Ротару в ансамблі «Червона рута»

Для цього Євдокименко після демобілізації організовує ансамбль «Червона рута» і запрошує молоду артистку на роботу в колектив, створений, як виявилося пізніше, саме для неї. Попутно він починає акуратно доглядати за Софією і через 2 роки стає її чоловіком, учителем, наставником і кращим другом - незамінний і рідною людиною на довгі 35 років.

Софія Ротару на сцені

Дитина і робота

У 1970 році в родині з'явився син Руслан. Згідно зі спогадами артистки, чоловік довгий час був проти дітей в такому ранньому віці - Євдокименко дуже хотілося досягти світових вершин у творчості керованого ним колективу, перший час працював на базі Чернівецької обласної філармонії. Довелося молодій дружині придумати фантастичну історію про збої в жіночому організмі, завдяки якій упертість амбітного чоловіка вдалося зломити.

Всупереч розхожій думці, що після народження дитини кар'єра талановитої виконавиці виявляється під загрозою забуття, через рік після появи на світло Руслана, ансамбль стає мега-популярним в СРСР. Про його роботу знімають перший чорно-білий мюзикл, наповнений пронизливими народними та авторськими мелодіями, виконаними «буковинським соловейком» на українському, молдавському і румунською мовами.

З першим чоловіком

Як любить розповідати Софія Михайлівна в інтерв'ю, її слава не стала б такою всеосяжною і могутньою, якби не її сім'я. Саме сестри замінили маленькому Руслану маму на довгі роки її активної гастрольної діяльності. До сих пір Софія Михайлівна дуже шкодує, що не народила Руслану сестричку, пожертвувавши заради кар'єри ще однією дитиною.

Та й перед сином вона довгий час відчувала себе винуватою через постійну відсутність вдома. Як розповідають сестри артистки, в дитинстві насамперед Руслан питав маму, яка повернулася з чергового відрядження, коли їй знову їхати. Ці наївні слова були наповнені такою тугою за коханою і весь час зайнятою мамі, що всякий раз перед від'їздом Ротару не знаходила собі місця.

Ці наївні слова були наповнені такою тугою за коханою і весь час зайнятою мамі, що всякий раз перед від'їздом Ротару не знаходила собі місця

Софія Ротару з сім'єю

До слова, приставку «у» в кінці прізвища співачці порадила додати Едіта П'єха. На думку співачки, це додавало молдавському звучанням французький шарм і загадковість.

вершина успіху

У 1973 році Софія Михайлівна стала лауреатом першої премії на конкурсі «Золотий Орфей», вийшла на сцену у фіналі змагання «Пісні року». З цього часу на протязі тридцяти років Ротару не пропустила жодного випуску легендарної програми, зробивши виняток лише в 2002 році в зв'язку зі смертю чоловіка. І в цьому ж 1974 жінка стала Заслуженою артисткою Української РСР. На той момент співачці було всього 26 років! Через 2 роки їй присуджують звання Заслуженої артистки Молдавської РСР, а в 1979 році Софія Михайлівна стала Народної виконавицею республіканського рівня.

Через 2 роки їй присуджують звання Заслуженої артистки Молдавської РСР, а в 1979 році Софія Михайлівна стала Народної виконавицею республіканського рівня

Софія Ротару і Алла Пугачова

У 1986 році пресі було розказано, що ансамбль «Червона рута» повертається до репертуару, що складається з народних пісень, а солістка йде на «вільні хліби». Титанічна робота Софії Михайлівни у співпраці з кращими авторами того часу зробили свою справу - звання Народної артистки Радянського Союзу Ротару було присвоєно в 1988 році. До слова, Примадонна отримала аналогічний титул на три роки пізніше, що породило міф про суперництво двох найбільших співачок радянської і пострадянської епохи.

Софія Ротару зараз

Багаторічна робота на знос зробила свою справу - артистка вважається однією з найбільш забезпечених представниць шоу-бізнесу на пострадянському просторі;

  • особистий особняк в П'ятихатках (Конча-Заспа);
  • готель класу «Люкс» в Ялті;
  • власний будинок на узбережжі Чорного моря;
  • упорядкована квартира в Києві.

Крім цього Ротару ніколи не забувала про своїх братів і сестер - всі витрати по їх забезпеченню пристойним житлом, одягом, освіті дітей, Софія Михайлівна завжди брала на себе.

Крім цього Ротару ніколи не забувала про своїх братів і сестер - всі витрати по їх забезпеченню пристойним житлом, одягом, освіті дітей, Софія Михайлівна завжди брала на себе

Софія Ротару і Василь Богатирьов

Крім цього жінка багато часу приділяє своїй сім'ї - її син працює концертним директором матері, невістка стала її продюсером і найближчим помічником. Нащадки всенародної улюблениці успішно освоюють вітчизняний і зарубіжний шоу-бізнес в усіх його проявах:

  • внучка Софія багато років успішно працює в модельній галузі;
  • онук Анатолій є одним з найуспішніших фотографів в індустрії високої моди.

Зараз через несприятливу політичну обстановку Софія Ротару, чиє особисте життя і біографія нерозривно пов'язані з Росією і Україною намагається не брати участь в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Так, своє 70-ти річчя артистка відсвяткувала на нейтральній території - в Баку. При цьому новин про її новому чоловікові в пресі як не було, так і немає.

Цікаві факти з життя Ротару

Про саму артистці завжди ходили легенди, переказувати пошепки на кухні і спровоковані цілком виправданими ситуаціями в житті співачки:

Про саму артистці завжди ходили легенди, переказувати пошепки на кухні і спровоковані цілком виправданими ситуаціями в житті співачки:

Софія Ротару сьогодні

  • переїзд в Ялту в 1975году. Ходили чутки про страшне захворювання артистки - до 30-ти років вона була надто худорлявої. Насправді ніякого туберкульозу у Софії Михайлівни не було. Просто в той час творчості артистки надзвичайно благоволив місцевий секретар райкому партії, який створив для Софії Михайлівни і членів її ансамблю найсприятливіші умови для проживання і роботи. Чернівецький партійний апарат навпаки, побоюючись санкцій з боку вищестоящих органів, різко відреагував на зростаючу популярність ансамблю «Червона рута» за кордоном. Тоді-то вперше колектив став невиїзним, і міцно влаштувався в Криму на державних квартирах. Протягом 5 років ансамбль відпрацьовував своє благополучне існування на щедрій Таврійської землі численними гастролями по колгоспах і радгоспах півострова;
  • проблеми з голосом. Інтерес до здоров'я артистки в черговий раз зріс після виходу на екрани фільму «Душа», знятої колишнім чоловіком Пугачової. Саме в період роботи над кінострічкою Софія Михайлівна втратила голос. Робота на знос протягом багатьох років зробила свою «чорну» справу і артистці зробили операцію на голосових зв'язках. Втручання було невдалим, рубці на «робочому інструменті» артистки залишилися на все життя.

Матеріал підготовлений редакцією сайту showbiz-life.ru

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация