Сьогодні розпочався прийом заяв до вищих навчальних закладів - МОН

Згідно з інформацією, через електронні кабінети надходять вже подали майже 42 тисячі заяв, система працює в нормальному режимі. Згідно з інформацією, через електронні кабінети надходять вже подали майже 42 тисячі заяв, система працює в нормальному режимі

Зараз найбільше заяв подано в КНУ ім. Шевченко, ЛНУ ім. Франко, Київську та Львівську політехніки, ХНУ ім. Каразіна, ДНУ ім. Гончара / Фото УНІАН

Сьогодні, 12 липня, розпочався прийом заяв на вступ до вищих навчальних закладів на бакалавра, молодшого спеціаліста на базі 11 класів, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України, про це йшлося на прес-конференції в міністерстві за участю генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олега Шарова і директора ДП «Інфоресурс» Оксани Бєлік.

Читайте також Сьогодні в Україні стартує вступна кампанія (відео)

Згідно з інформацією відомства, більшість таких вступників подають заяви в електронному вигляді через особисті кабінети, яких зараз вже зареєстровано понад 123 тис. І через які подано близько 42 тис. Заяв.

Також повідомляється, що зараз найбільше заяв подано в КНУ ім. Шевченко, ЛНУ ім. Франко, Київську та Львівську політехніки, ХНУ ім. Каразіна, ДНУ ім. Гончара.

«Зараз через електронні кабінети свої заяви подали вже понад 12,5 тисячі абітурієнтів, тобто 10% від тих, хто зареєстрував кабінети. Це нормальна стабільна динаміка, система працює в штатному режимі, і ми готові далі брати заяви від абітурієнтів. Але хочу звернути увагу, щоб перед подачею електронних заяв надходять обов'язково перевірили дані, внесені в електронний кабінет. Оскільки після подання першої заяви вони вже не зможуть виправити жодної інформації », - зазначила Бєлік.

Вона також закликала вступників не поспішати подавати заяви в перші дні - це вони зможуть зробити до 18 години 26 липня. А до 18 години 25 липня буде відкрита можливість для реєстрації електронних кабінетів.

«Подивіться на навчальні заклади, їх конкурсні пропозиції, визначте правильно пріоритети. Пам'ятайте, що місце надходить в рейтингу визначається не датою подачі заяв, а залежить тільки від конкурсного бала », - зазначила Бєлік.

У свою чергу Шаров додав, що при подачі заяв на бюджет вступники повинні особливо уважно поставитися до визначення пріоритетності. Оскільки після подачі заяви змінити пріоритетність вже неможливо. У той же час, якщо заяву з пріоритетом ще не зареєстровано в закладі, то абітурієнт може його скасувати і подати нове. Але якщо заява зареєстрована, то в разі скасування надходить втрачає пріоритет без можливості його відновлення.

«Хочу нагадати, що надходять на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування можуть подати на бюджет до 7 заяв на 4 спеціальності. Слід дуже уважно поставитися до визначення пріоритетності. В алгоритмі адресного розміщення держзамовлення розглядаються абсолютно всі заяви, і пріоритетність не дає переваги того чи іншого заявою, але вона визначає послідовність їх розгляду », - пояснив Шаров.

Як повідомляв УНІАН, раніше Гриневич попередила про можливі складнощі з електронними кабінетами абітурієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация