Соломонові Острови

  1. Географія Соломонових Островів
  2. держава
  3. Мова
  4. релігія
  5. Валюта
  6. Популярні пам'ятки
  7. Туризм в Соломонових Островах
  8. Години роботи установ
  9. Медицина
  10. Безпека
  11. екстрені телефони

Корисні дані для туристів про Соломонових Островах, містах і курортах країни. А так же інформація про населення, валюті Соломонових Островів, кухні, особливості візових і митних обмежень Соломонових Островів.

Географія Соломонових Островів

Соломонові Острови - держава в південно-західній частині Тихого океану, в Меланезії, що займає більшу частину однойменного архіпелагу, а також деякі інші острівні групи.

Соломонові острови простяглися двома ланцюгами з північного заходу на південний схід більш ніж на 1400 км. Велика частина островів архіпелагу - вулканічні вершини підводного хребта. Гірські ланцюги займають майже всю їх поверхню, лише вздовж узбережжя тягнуться вузькі низовини. Досить широка берегова низовина є тільки на північно-східному березі Гуадалканала. На цьому ж острові знаходиться найвища точка країни - гора Макаракомбуру (2447 м.). На островах зустрічаються згаслі і діючі вулкани, гарячі джерела, часто трапляються землетруси. Багато острова обрамлені кораловими рифами; крім вулканічних островів є коралові острова-атоли.


держава

Державний устрій

Соломонові острови - парламентська демократія з елементами конституційної монархії. Глава держави - монарх Великобританії, представлений генерал-губернатором. Виконавча влада належить уряду на чолі з прем'єр-міністром. Прем'єр-міністр обирається парламентом. Законодавча влада належить однопалатному Національному парламенту.

Мова

Державна мова: англійська

Англійською, хоч він і є офіційною мовою, говорять лише 1-2% жителів. Мова міжетнічного спілкування - меланезійський піджин-інгліш. Народи островів говорять в цілому на 120 мовах.

релігія

45% населення належить до англіканської церкви, 18% - до римсько-католицької, 12% - до методистської і пресвітеріанської. 9% - баптисти, 7% - адвентисти сьомого дня, 5% - інші протестанти. 4% жителів дотримуються місцевих традиційних вірувань.

Валюта

Міжнародна назва: SBD

Долар Соломонових Островів раеви 100 центам. У зверненні на архіпелазі знаходяться банкноти номіналами 2, 5, 10 і 50 доларів, а також монети номіналами 1, 2, 5, 10, 20 і 50 центів і 1 долар.

Часто до оплати приймаються долари США і Австралії, особливо в південних районах країни.

У містах тревел-чеки досить легко обмінюються і застосовуються, є використання і кредитних карт, в основному їх обслуговують три великих банку столиці - ANZ, Westpac і NBSI. У провінції використання кредитних карт і чеків утруднене, краще користуватися готівкою.




Популярні пам'ятки

Всі пам'ятки Соломонових Островів
  1. Корисні дані для туристів про Соломонових Островах, містах і курортах країни

    острів Реннелл

  2. острів Тетепаре


Туризм в Соломонових Островах


Популярні готелі




чайові

Чайові не прийняті, але в разі хорошого обслуговування можна залишити персоналу 5% від суми рахунку або додаткові 1-2 долари. Згідно полинезийской традиції, чайові є подарунком і повинні бути обов'язково отдар, тому майже у всіх закладах їх немає зовсім. Посмішка і звичайне "спасибі" вважаються достатньою компенсацією за надані послуги.

Години роботи установ

Банки зазвичай працюють з понеділка по п'ятницю, з 08.30-9.00 до 15.00.

Медицина

Рекомендується вакцинація проти малярії, тифу, гепатиту B, філяріоза і тропічної лихоманки.

Вся водопровідна вода в країні повинна розцінюватися як потенційно небезпечна для здоров'я.

Безпека

Крадіжки та інші насильницькі дії по відношенню до туристів досить рідкісні, але в районах великого скупчення народу варто побоюватися кишенькових злодіїв і прекрасно організованих шахрайських груп. Ні в якому разі не рекомендується обмінювати гроші на вулиці.

Небезпечних тварин на території островів чимало - до них відносяться численні місцеві кровоссальні комахи, які є переносниками багатьох захворювань, різні членистоногі (в першу чергу яванская багатоніжка та скорпіони), деякі з 20 різновидів плазунів, а також численні види отруйних риб і морських змій.

екстрені телефони

Єдина служба порятунку (пожежна служба, поліція і швидка допомога) - 911.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация