Способи впливу на поведінку людей

Поведінка людини - це сукупність значущих дій обумовлених розумінням людиною своїх функцій. Своєрідність психіки пов'язана з унікальністю розвитку організму, з усіляким впливом навколишнього середовища. Для вірного пояснення поведінки людей важливо не тільки вивчити їх психічний стан, а й спостерігати зовнішню демонстрацію психіки людини, навчившись правильно її пояснювати. Для контролювання поведінкою людини необхідні відповідні методи навігації: думка, задумка, віра. Неможливо керувати поведінкою людей, не розглядаючи їх психічну характерність.

Поведінка людини

Спілкуючись між собою, люди обопільно впливають один на одного використовуючи різні способи впливу. До таких способів відносяться:

  1. зараження;
  2. переконання;
  3. наслідування;
  4. навіювання.

Окремі способи впливу на дії і вчинки людини вимагають спеціальної апаратури. До них відносяться: ТЕХНОТРОН прийоми, гіпноз.

Кожен характер унікальний, тому потрібно знаходити правильний підхід до поставленої особистості.

Найдавнішим способом впливу вважається зараження, тобто поширення конкретного настрою між людьми. До даного способу можна віднести зараження роздратуванням, панікою , з хутром. Ефективність залежить від кількості слухачів та емоційної стійкості впливає людини. Чим більше аудиторія і емоційність оратора, тим сильніше буде вплив.

Переконання грунтується на навмисному зверненні до розуму. Особистість добровільно приймає переконує інформацію. Переконання не може співіснувати з примусом і психологічним тиском. При переконанні людині залишають право вибору приймати дану точку зору чи ні. Найбільше цьому впливу піддаються люди високого рівня розвитку логічного мислення, а також поступливі за характером. Цей спосіб впливу складається з доказів, а саме: тез, аргументів і демонстрацій.

Наслідуванням вважається копіювання людиною дій і звичок іншої людини. Внаслідок наслідування люди йдуть поведінки один одного, іноді не замислюючись. Наслідування лежить в основі розвитку особистості. Досвід, переймати людьми, буває як корисним, так і критичним.

Навіювання полягає в зверненні до свідомості людини, але здійснюється виключно словесно. Навіювана інформація повинна бути стислою, але гранично значущою. Ефективність навіювання залежить від інтонації оратора, яка висловлює впевненість. Людина, яка практикує навіювання, повинен мати авторитет серед аудиторії. Сильніше піддаються впливу люди зі слабкою психікою.

На сьогодні наука надала багато різних нестандартних засобів, призначених для контролю над діями людини, такі як:

  1. слабке аудіовізуальний роздратування - використання слабких подразників, які не помічаються фізично, але сильно впливають на підсвідомість;
  2. електрошокові зброю - застосування для позбавлення пам'яті після зомбування або для знерухомлення при опорі;
  3. ультразвук - використання коливань, що впливають на нервову систему;
  4. надвисокочастотне випромінювання - впливають, порушуючи розуміння реальності.

Під гіпнозом розуміють стан нестандартного сну або ж звуженого розуміння з посиленою незахищеністю до навіювання. Самі застосовуються методи вирішення завдань за участю гіпнозу такі: гіпнотичний допит, пересилання таємної інформації, програмування на потрібні дії, поширення дезінформації.

Психіка людини досить тендітна річ. Перш ніж впливати на поведінку необхідно зважити всі «проти» і «за». кожна особистість адаптується до навколишнього середовища і, втручаючись в її свідомість, можна нашкодити людині.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация