Срібне весілля - 25 років річниці спільного життя.

  1. Символіка срібного весілля
  2. Давні традиції і обряди свята
  3. Срібний стиль
  4. Подарунки на 25 річницю весілля

Срібне весілля - свято особливе і дуже важливий. На жаль, далеко не кожна пара проживає разом такий тривалий термін - 25 років. Комусь не вистачає терпіння, іншим - поваги, третім - трохи любові. Срібна річниця свідчить про по-справжньому велику любов двох людей, завдяки якій вони змогли прожити разом довге щасливе життя, пройшовши крізь вогонь і воду. За плечима цілих 25 років спільного життя, а попереду ще багато випробувань долі. Але все ж срібна річниця з дня весілля - привід для гордості.

Зміст статті

Символіка срібного весілля

Скільки загадковості таїть в собі це велике свято, адже неспроста вперше наші предки почали використовувати благородний метал в якості назви 25 років весілля. До цього всі метали, в честь яких іменувалися річниці, свідчили лише про міцність союзу, але ніяк про благородство і настільки витонченою красою. Срібні річниці спільного життя досить часто зустрічаються, і це значить, що число вдалих шлюбів стає дедалі більше!

За 25 років з початку спільного життя подружжя дізналося практично всі один про одного, створили міцний фундамент дорогоцінних відносин з дня весілля і зміцнювали його багато років і срібна річниця - їх нагорода. Їх любов з кожним роком стає яскравіше, а дбайливі відносини шліфуються до блиску. Тому і назва настільки «говорить» - срібне весілля.

Головними символами торжества є кільця зі срібла, які свідчать про мудрість і чистоту весілля через стільки років. Яка сила прихована в них і що собою представляє обряд обміну цими ювелірними виробами, ви неодмінно дізнаєтеся, читаючи статтю.

Давні традиції і обряди свята

Срібне весілля має свої особливі обряди і традиції, дотримуючись яких ви віддасте належне вікової мудрості і гідно відзначите цей символічний свято вашого спільного життя.

  • Обряд №1: спільне умивання подружжя

Згідно з цією традицією, чоловік і жінка, через 25 років, щасливо прожитих у спільному житті, повинні почати свій день з умивання. Якщо в будинку немає срібної посудини для такої процедури, потрібно попередньо помістити в глечик з водою ложку зі срібла. Це дійсно цілий обряд, що проходить в три етапи, кожен з яких обов'язково закінчується обтирання рушником, що підноситься другою половинкою. Після закінчення церемонії вмивання воду, що залишилася виносять, щоб вона випарувалася на відкритому повітрі, несучи з собою всі печалі й гіркоти з спільного життя подружжя.

  • Обряд №2: обмін срібними кільцями

Вважається, що чоловік і жінка повинні обмінятися срібними обручками, надівши їх на безіменний палець - саме туди, де цілих 25 років красувалося обручку. З цього моменту нову прикрасу потрібно носити, не знімаючи, а золоті кільця варто акуратно помістити в шкатулку. Срібло - символ мудрості, розуміння і чистоти, воно стає новим оберегом для подружжя в подальшій спільного життя.

  • Обряд №3: піднімемо ж келих за любов

Срібні весілля відзначаються досить голосно, з великою кількістю гостей і щедрою трапезою. Наступну нашу традицію варто почати ще 25 років тому, а саме зі свого весілля, коли потрібно було заховати три пляшки вина і зберігати їх до цього дня. І ось настав той довгоочікуваний момент - срібне весілля! Тепер можна відкривати напій. Першу пляшку повинен випити чоловік, другу - гості за першим тостом, а третю - подружжя протягом свята.

  • Обряд №4: чаювання подружжя

Коли останній гість після торжества йшов, подружжя сідали за стіл чаювати. Дружина наливала собі і чоловікові по чашечці ароматного міцного напою, а потім вони разом насолоджувалися сімейним чаюванням, згадуючи день весілля. Головною умовою було те, щоб стіл був ще неприбраним. Ця традиція свідчила про впевненість подружньої пари в майбутньому, в єдності душ, і про те, що вони разом здатні перемогти будь-які труднощі, які зустрінуться на шляху спільного життя.

Срібний стиль

Багато хто любить срібні весілля за те, що це величезний привід влаштувати справжній бенкет або зануритися в молодість, зігравши весілля по-новому - з церемонією обміну кільцями, новими клятвами один одному, весільними подарунками. Але разом зі святом приходять різні турботи: наприклад, яким повинен бути сценарій, скільки гостей запросити, що за подарунки вибрати.

Таке важливе торжество повинно виразно проходити в срібному стилі. Все навколо має відповідати цьому. Краще влаштувати справжнє свято, з феєрверком незабутніх подій. На столі обов'язково повинні знаходитися предмети зі срібла - до такого особливого приводу можна придбати срібний сервіз, столові прилади або замовити ці речі в якості подарунка. Навіть квіти прийнято підбирати в срібній гамі, до речі, їх кількість повинна дорівнювати двадцяти п'яти.

Подарунки на 25 річницю весілля

Яка може бути річниця без привітань і подарунків? Прийшов час відкривати їх! Срібне весілля вітає подарунки зі срібла. На сьогоднішній день існує величезний вибір таких презентів: скільки прикрас, різних статуеток, інших предметів інтер'єру можна знайти на вітринах магазинів! Це також можуть бути сувеніри: наприклад, подружній парі можна піднести срібну підкову, яка приносить в будинок удачу, або монету, датовану роком весілля .

Пам'ятайте, що головне у вашому житті - це та людина, з яким ви пліч-о-пліч прожили стільки років спільного життя. Тому зберігайте ваше щастя, не нехтуйте їм, і нехай на наступному ювілеї вам знову доведеться чути «Гірко!».

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация