США розширили список санкцій, ЄС готується до жорсткого Brexit, Насиров намагався збити бабок з лікаря. Дайджест 19 січня

  1. Подія номер один. Міжнародна панорама
  2. Подія номер два. Українська політика
  3. Подія номер три. хроніки вторгнення
  4. Подія номер чотири. Український марафон
  5. бонус

Зовнішня політика США вчора у багатьох викликала змішані почуття - ну да, світ крутиться не тільки навколо їх дій. ЄС вирішив, що відкладати проблеми Brexit вже далі нікуди і почав щось вирішувати. НБУ тепер судиться з Коломойським і в Женеві, а в Україні розпочато ліквідація «дочки» російського ВТБ.

Подія номер один. Міжнародна панорама

США розширили свій список санкцій і додали в нього 18 російських громадян, серед яких - наші старі знайомі Олександр Мишкін і Анатолій Чепіга (aka Петров і Бошіров ). Перелік поповнили 18 прізвищами, повідомляє Міністерство фінансів США, і 15 з них - персонажі, пов'язані з ГРУ. Внесено до списку і чотири російські компанії, серед яких особливо відзначимо Федеральне агентство новин, пов'язане з мільярдером Євгеном Пригожиним .

Крім того, Штати продовжили на рік фінансові та візові санкції проти порушників прав людини і корумпованих чиновників в усьому світі. У списку з 13 чоловік і 39 організацій є, зокрема, колишній керівник київського спецпідрозділу «Беркут» Сергій Кусюк, який втік до Росії.

І ще США оголосили про початок виведення військ з Сирії (там знаходиться близько 2 тис. американських військових), після того як Дональд Трамп відписався про перемогу над «Ісламським державою» (чомусь згадуючи себе в третій особі).

В Єврокомісії повідомили , Що готові до варіанту «Brexit без угоди», і приступили до виконання Плану дій на випадок надзвичайних ситуацій: «З урахуванням триваючої невизначеності в Сполученому Королівстві навколо ратифікації угоди про вихід і призову Європейської ради активізувати підготовку на всіх рівнях в разі будь-якого сценарію». Надзвичайний европлан охоплює 14 заходів в сферах, де Brexit без угоди може створити серйозні проблеми для громадян і бізнесу (сюди віднесли фінансові послуги, повітряний транспорт, митну та кліматичну політику).

А британський уряд тим часом оприлюднило документ з новими положеннями з міграційної політики, які вступлять в силу після виходу з ЄС. Низькокваліфікованим працівникам з країн Євросоюзу можна починати засмучуватися: після Brexit вони не зможуть автоматично отримувати дозвіл на роботу у Великобританії. Свобода пересування теж по ходу закінчується - всім, крім британських та ірландських громадян, треба буде отримувати дозвіл на в'їзд в країну. Втім, міністр внутрішніх справ Саджид Джавід запевнив, що Сполучене Королівство все одно буде відкрито для бізнесу.

Парламент Швеції в середині січня знову спробує вибрати главу уряду. До цього депутати вже відкинули кандидатури глави правоцентристів Ульфа Крістерсон і лідера соціал-демократів Стефана Льовена (його навіть двічі завернули з поста прем'єра). Кого висунутий на цей раз - поки невідомо: спікер Андреас Норлен, мабуть, вирішив потримати інтригу. Якщо що, 23 січня у парламенту буде ще й четверта спроба обрати прем'єр-міністра, якщо ж і вона провалиться, тоді Швеція скаже «привіт» дострокових парламентських виборів 21 квітня.

І нарешті є привід порадіти за Грецію: там затвердили держбюджет на 2019 рік - перший за майже 10 років, який буде формуватися без міжнародної фінансової допомоги. Кредитна програма Європейського стабілізаційного механізму благополучно завершилася влітку цього року, а всього з 2010 року Греція отримала від МВФ і европартнёров кредитів на суму 289 млрд євро, що допомогло їй уникнути дефолту і виходу з Єврозони.

Подія номер два. Українська політика

Президент України Петро Порошенко обговорив зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером звільнення наших моряків, подальший розвиток подій на Донбасі, миротворчу місію, а також міжнародні санкції проти Росії.

Зі Спеціальнім представником США по Україні Куртом Волкером скоордінувалі підході относительно продовження МІЖНАРОДНОГО тиску на ...

Publiée par Петро Порошенко sur Mercredi 19 décembre 2018

також президент звільнив Ольгу Богомолець з посади позаштатного радника президента України, тому що її білборди виявилися ще лаконічніше.

Призначений президентом на посаду аудитора НАБУ, колишній глава Донецької ОДА Павло Жебрівський пішов сам - написав заяву на звільнення, віддав в АП і почекав місяць. Причина - в бездіяльності Верховної Ради, яка за півроку його роботи на посаді так і не прийняла документів, необхідних для початку роботи аудитора.

парламент не підтримав Проект постанови № 8044-П про скасування рішення про прийняття закону про середньострокове бюджетне планування. За ранкове пленарне засідання депутати розглянули тільки поправки до закону № 8121 щодо протидії рейдерству. Жодна поправка не була прийнята.

В суд подав і Роман Насиров - він хотів отримати 1 млн гривень від лікаря, яке свідчило про стан його здоров'я. Адвокати і зовсім хотіли експерта, який давав свідчення відповідно до закону і за рішенням суду, посадити за розголошення даних без згоди підозрюваного. Суд Насирова відмовив за його позовом у повному обсязі.

Громади в Києві і Чернівецької області перейшли з УПЦ МП в Православну церкву України. І якщо в Києві про перехід оголосив прихильник автокефалії, учасник Об'єднавчого собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), то в Чернівецькій області громада села Шишківці разом зі священиком самостійно і одностайно проголосувала за перехід до Православної церкви України.

У Дрогобицькій колонії помер росіянин Валерій Іванов, який воював в Донбасі на стороні проросійських терористів з так званої «ЛНР». Його спіймали в 2015 році і засудили на 12 років ув'язнення. За даними прокуратури, які наводить омбудсмен, Іванов вирішив закрутити лампочку, не втримався на сходах, впав і вдарився об смітник. Ірина Геращенко повідомила в Facebook, що Росія відмовилася забирати свого громадянина раніше, і навіть тіло померлого сьогодні захотіли забрати представники Орлоя, а не консули РФ.

У ЗМІ идет інформація, что в одній з колоній помер російський найманець, Який воювали проти України и БУВ за це засуджений ....

Publiée par Iryna Gerashchenko sur Mercredi 19 décembre 2018

правоохоронці з'ясували , Хто облив Шабуніна зеленкою, а Каплина - «розчином з різким запахом». Його дані не було опубліковано, але зловмисник вже оголошений в розшук.

СБУ повідомила про затримання своїми співробітниками, залученими до ООС, членів міжнародного угруповання рекетирів. Керував нею «смотрящий» за Авдіївка в Донецькій області. Всього заарештували вісім осіб, в тому числі раніше судимих ​​жителів однієї з країн Північного Кавказу, Північної Африки і місцевих. Затримали їх при отриманні грошей, при обшуку знайдені докази, рекетири взяті під варту.

Подія номер три. хроніки вторгнення

19 грудня російські окупаційні війська менш десяти разів порушили режим припинення вогню. І навіть озброєння, яке заборонено Мінській угоді, не застосовували.

Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил за минулі та поточні добу немає. даних розвідки про втрати ворога за вчора теж немає.

Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї в районі населених пунктів Мар'їнка, Новотроїцьке, Новомихайлівка, Красногорівка на Донецькому напрямку, а також поблизу Чермалик та Павлопіль на Маріупольському.

Щоб придушити вогневі провокації супротивника, підрозділи обороняються застосовували чергові вогневі засоби.

Корабель ВМС Великобританії, який раніше увійшов у Чорне море , Вчора прибув до Одеси. Відбулася протокольна зустріч делегацій ВМС двох країн. Командир корабля капітан 2-го рангу Метью Уоррен висловив слова підтримки Великобританією України і українських військових моряків, які знаходяться в полоні Російської Федерації. Сторони також обговорили ситуацію в Азово-Чорноморському регіоні, напрямки двостороннього співробітництва та шляхи його вдосконалення. Начальник штабу віце-адмірал Андрій Тарасов зазначив, що це перший візит військового корабля в Україну після подій в районі Керченської протоки, і він дуже важливий для нашої держави. Візит команди корабля Еcho Королівських ВМС Великобританії триватиме до 22 грудня.

Україна скоро передасть в ЄСПЛ детальну інформацію про російських військових, які беруть участь в бойових діях на Донбасі. «Ми всі знаємо, що ситуація з ефективним контролем змінилася. Якщо на початку агресії там були, по суті, бандформування, які хаотичним чином підпорядковувалися кураторам з Росії, то з 2015 року РФ структурувала свій контроль », - сказав заступник міністра юстиції Іван Ліщина в інтерв'ю« європейської правді ». Україна також структурувала свої дані про російських кураторів і бойовиках на Донбасі і закінчує підготовку для ЄСПЛ повної бази документів «з реальними прізвищами, даними прикриття, документами, перехопленнями і так далі», - підкреслив заступник міністра. Слухання за цими документами навряд чи пройдуть раніше 2020 року, вважають в Мін'юсті.

У Донецьку за час збройного конфлікту громадський транспорт скоротився в два рази. Про це заявив Олексій Кулемзін, якого донецькі терористи призначили т.в.о «глави адміністрації Донецька», повідомляють « Новини Донбасу ». До того ж, за словами КУЛЕМЗІН, в місті не вистачає водіїв громадського транспорту. Згідно з оприлюдненими даними, в добу на дороги міста виходять 80 трамваїв, 124 тролейбуса і 24-25 автобусів великої місткості. Також курсують 500-600 приватних маршрутних таксі. За даними «Новостей Донбасса», маршрутки значно рідше курсують влітку вже після 21:00, взимку - після 20:00.

Але не всі терористи потрапляють в Донецьк. Ось деякі вирішили прямо в СБУ віддати з РФ. Це вже дані щодо оскарження. Ось про цю проросійської «журналістці» з Одеси докладніше .

Подія номер чотири. Український марафон

МВФ опублікував деталі угоди stand-by для України, що передбачає виділення нашій країні 3,9 млрд доларів з негайною виплатою 1,4 млрд доларів. Кошти будуть призначені для підтримки макроекономічної і фінансової стабільності країни, просування комплексу реформ. Нова угода буде зосереджено на чотирьох пріоритетах: продовження консолідації бюджету для подальшого зменшення держборгу; зниження інфляції при збереженні гнучкого обмінного курсу валюти; зміцнення фінансового сектора, сприяння відновленню активів і банківського кредитування; просування комплексу структурних реформ, особливо в сфері оподаткування, приватизації та управління. «Українська влада успішно відновили макроекономічну стабільність і зростання за підтримки міжнародного співтовариства», - наголошується в прес-релізі Фонду.

Нацбанк подав позов проти одного з колишніх акціонерів «ПриватБанку» Ігоря Коломойського. У поданому за місцем проживання в Швейцарії позові містяться вимоги погасити заборгованість по п'яти договорами про рефінансування банку. Позов на 6,64 млрд гривень поданий в Першу інстанцію Суду Республіки і Кантона Женева, щоб стягнути їх з фінансового поручителя перед Нацбанком за особистим поручительствам, наданим у 2016 році за п'ятьма договорами щодо рефінансування «ПриватБанку». Розгляд справи розпочався ще в червні, коли, відповідно до правил швейцарської системи правосуддя, була подана судова претензія, повідомляють в прес-релізі НБУ.

Українські аграрії станом на 19 грудня намолотили рекордні 70,1 млн тонн зернових, проти 62 млн тонн в минулому році, передає « Інтерфакс-Україна »З посиланням на дані прес-релізу Мінагро. Згідно представленої міністерством інформації, українські аграрії в 2018 році зібрали рекордний урожай: кукурудзи - 35,5 млн тонн, соняшнику - 13,7 млн ​​тонн і сої - 4,4 млн тонн. При цьому найбільший вал зерна був зібраний в Полтавській (6,4 млн тонн), Черкаській (4,8 млн тонн) і Вінницькій (6,1 млн тонн) областях. Топ-3 областей по врожайності зернових і зернобобових: Черкаська (72,8 ц / га), Хмельницька (71,6 ц / га) і Вінницька (71,3 ц / га). За прогнозами Мінагро, експорт зернових в 2018-2019 маркетинговому році (МР охоплює період з липня 2018 по червень 2019 року. - Ред.) Може скласти 47,2 млн тонн проти 39,9 млн тонн в 2017-м.

На вінницькому заводі «Форт» запущена лінія повного циклу виробництва патронів до пістолетів для потреб співробітників МВС. По замкнутому циклу на підприємстві виготовляють кулі і гільзи для патронів калібрів 9х18мм (Makarov) і 9х19мм (Luger). Це пістолети для поліцейських, нацгвардейцев, прикордонників, тобто для всіх підрозділів системи МВС. «Із запуском цієї лінії будуть повністю задоволені потреби наших органів МВС в цьому виді боєприпасів, і додатково ми зможемо передавати їх іншим органам чи навіть експортувати», - заявив під час відвідування заводу глава МВС Арсен Аваков, повідомляють на сайті МВС.

НБУ прийняв рішення відкликати ліцензію та ліквідувати АТ «ВТБ БАНК». ФГВФО вже увійшов в дочірню компанію російського держбанку як ліквідатор. «Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення №849-рш від 18 грудня 2018 року про відкликання банківської ліцензії та ліквідації АТ" ВТБ БАНК "», - написано на офіційному сайті НБУ. фонд уже почав процедуру ліквідації банку і делегував повноваження ліквідатора строком на два роки Олександру Шевченко. Там уточнюють, що вимоги кредиторів будуть приймати 30 діб після опублікування рішення НБУ в «Голосі України».

бонус

Образилися.

А ось так на пресуху з ботоксним проходять російські, вибачте на слові, журналісти.

Пам'ятайте, кожен раз, коли ви расшарівать цей дайджест, НБУ подає позов до Коломойського в ще одній країні, відрізаючи йому шляхи до відступу.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация