Стартує конкурс студентських робіт з проблем Геноциду

  1. Порядок проведення конкурсу.
  2. Терміни проведення конкурсу.
  3. Вимоги до змісту:
  4. Вимоги до оформлення:
  5. Теми рефератів першого етапу.
  6. Теми рефератів другого етапу.
  7. Спеціальна інформація.

Міжнародний Фонд правових ініціатив, Союз криміналістів і кримінологів при особистій підтримці Архієпископа Езраса Патріаршого Екзарха в Росії запрошує всіх небайдужих і щиро зацікавлених в не повторення в майбутньому масового винищення вірмен і представників інших національностей взяти участь в Конкурсі студентських робіт з проблем Геноциду , Початок якого був ознаменований презентацією підручника з кримінального права Вірменії та Росії під редакцією С.С.Аветісяна і А.І.Чучаева.

Меропрятій, що відбулися 20 квітня 2015 року в храмовому комплексі ВАЦ Москви, де були присутні глава єпархії архієпископ Езрас Нерсисян, директор Музею-інституту Геноциду вірмен Гайк Демоян, професор РААН, кандидат юридичних наук Рубен Маркар'ян, доктор юридичних наук, професор Ігор Мацкевич, відповідальний редактор книги , професор кафедри кримінального права, доктор юридичних наук Олександр Чуча, було приурочено до 100-ї річниці з Дня масового винищення людей за національною та релігійною ознакою під час Першої М Ірового війни, яке в XX столітті стало першим злочином проти людяності і увійшло в історію, як геноцид вірмен в Османській імперії.

В рамках оголошеного на заході конкурсу, студентам, що вивчають юриспруденцію, пропонується надіслати свої реферати, присвячені проблемам Геноциду, згідно порядку проведення конкурсу .

Автори кращих робіт отримають цінні подарунки та грошові винагороди, а також відправляться на спеціально-організовану поїздку до Вірменії.

Рубен Маркар'ян, керівник Центру безкоштовної юридичної допомоги при Централізованої релігійної організації Російської та Ново-Нахічеванської Єпархії Святої Вірменської Апостольської Православної Церкви , Зокрема, повідомив, що центр за свій рахунок закупить 100 підручників і передасть їх в бібліотеки ВНЗ, а також виділить 100 тисяч рублів в якості грошового призу кращим трьом фіналістам конкурсу.

Запрошуємо всіх до участі в конкурсі! Детальну інформацію Ви можете отримати на сайті або ж на електронну адресу: [email protected] .


Порядок проведення конкурсу.

Проведення конкурсу здійснюється в два етапи.

Перший етап проходить у вузі у вигляді підготовки реферату відповідно до нижче представленими темами. Теми вибираються студентом довільно, або призначаються відповідальними за конкурс керівниками від вузу. Результати першого етапу підводяться в вузі. Перші два студента, роботи яких відзначені вузом як кращі, вважаються пройшли перший етап. Їх дані, із зазначенням ф.и.о, назви факультету і групи, а також особистої електронної пошти і номери контактних телефонів вуз повідомляє в Фонд і Союз.

На другому етапі студенти-переможці першого етапу, прізвища яких заявлені вузом, отримують теми, які вони повинні розкрити шляхом підготовки другого реферату. Теми другого реферату направляються студентам-переможцям окремо. Вибір тем проводиться у Фонді шляхом довільної жеребкування. Результати жеребкування публікуються на сайті Фонду і Союзу в день її проведення. Теми не можуть бути ні змінені, ні доповнені. Підготовлений студентом другий реферат, вуз направляє до Фонду, де спеціальна Відбіркова комісія визначить тих студентів, які займуть перше, друге, третє, четверте, п'яте, шосте, сьоме, восьме, дев'яте і десяте місця.

Переможцю та призерам другого і третього місця конкурсу присуджується премія в розмірі:

- 50.000 рублів (перше місце);

- 30.000 рублів (друге місце);

- 20.000 рублів (третє місце).

Для них, а також для призерів місць з четвертого по десяте включно, Вірменська Апостольська церква в Москві організовує просвітницько-ознайомчу поїздку до Вірменії. Витрати по цій найцікавішій поїздки оплачує церква.

Крім того, призери з четвертого по десяте місця отримують заохочувальний грошовий внесок у розмірі 5 тис. Рублів

Терміни проведення конкурсу.

Прізвища 2-х студентів - переможців першого етапу повинні бути надіслані до Фонду і Союз не пізніше 1 червня 2015 р

2 червня проводиться жеребкування.

3 червня студентам на їх особисті електронні адреси, а також на електронну адресу вузу направляється тема другого реферату.

5 липня в Фонд і Союз повинен бути спрямований другий реферат.

9 липня спеціальна Відбіркова комісія визначає переможців і призерів конкурсу (всього - десять чоловік), імена яких в той же день публікуються на сайті Фонду та Союзу.

У серпні 2015 р переможці та призери конкурсу відправляються в поїздку до Вірменії.

Терміни і тривалість поїздки будуть визначені перед початком другого етапу і доведені до відома студентів-переможців першого етапу.

Критерії оцінки рефератів студентів, як на першому, так і на другому конкурсних етапах.


Вимоги до змісту:

а) оригінальність;

б) рівень та глибина розробленості теми;

в) обсяг використаного матеріалу і організація його подачі і викладу;

г) розкриття обраної теми;

д) стиль.

За інших рівних умов вирішальним фактором високої оцінки роботи буде служити елемент новизни і нестандартний підхід при розкритті теми реферату.

Вимоги до оформлення:

а) формат Word об'ємом не менше 12 і не більше 15 сторінок машинописного тексту розміром сторінки А-4, не рахуючи титульного аркуша і списку використаної літератури;

б) шрифт - Times New Roman Cyr. Розмір шрифту - 14 pt, міжрядковий інтервал - 1,5, поля по 2,0 см зверху, знизу, зліва і справа;

в) титульний лист і список використаної літератури із зазначенням в тексті посилань при використанні цитат;

г) на титульному аркуші вказується ПІБ студента, назва вузу, слово «реферат», тема реферату, в нижній частині титульного аркуша місто і дата.

Теми рефератів першого етапу.

1.Правовие визначення геноциду, і його місце в історичних правових пам'ятках.

2.Уголовная-правова характеристика геноциду.

3. Кримінологічна характеристика геноциду і можливості боротьби з ним.
4. Політико-правові питання невизнання геноциду вірмен 1915 року.
5. Порівняно правовий аналіз складів злочинів геноциду і відповідальності за їх вчинення по Російському і Вірменському кримінально-правовому законодавству (ст. 357 КК РФ і ст. 393 КК РА).
6. Сучасні міжнародні правові акти про геноцид і їх характеристика.
7, Історико-правовий аналіз міжетнічного конфлікту в Османській імперії в 1915 р
8. Світова спільнота і геноцид: правовий аналіз.
9. Міжнародне кримінальне правосуддя і геноцид.
10. Специфіка причин геноциду і їх конкретно-історична обумовленість.

Теми рефератів другого етапу.

Геноцид: історична обумовленість, специфіка причин геноциду, закріплення в правових пам'ятках.
Геноцид: види і форми прояву в 20 столітті, правовий аналіз.
Геноцид: Нюрнберзький і Токійський трибунали, значення правових документів, прийнятих на них.
Геноцид: об'єкт, суб'єкт злочинного посягання та інші кримінально-правові характеристики, в тому числі за законодавством Вірменії та Росії.
Геноцид: умисел, його види та характеристика.
Геноцид: кримінологічна характеристика особистості злочинця.
Геноцид: обставини, що характеризують об'єктивну сторону, в тому числі за законодавством Вірменії та Росії.
Геноцид: можливості світової спільноти щодо попередження.
Геноцид: правові наслідки визнання або невизнання.

Спеціальна інформація.

Конкурс проводиться відкрито і гласно. Його результати доводяться до відома всіх зацікавлених осіб.

Підсумки конкурсу, як на першому, так і на другому етапі, є остаточними і перегляду не підлягають.

Для полегшення завдання підготовки студентів до конкурсу на адресу вузу (факультету) буде спрямований підручник: Кримінальне право Вірменії та Росії. М., Контракт. 2014. Від. ред. С.С. Аветисян і А.І. Чуча.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация