Стаття 12. Порядок покладання тимчасового виконання обов'язків по військової посади. 1. У зв'язку зі службовою необхідністю на військовослужбовця може бути покладено тимчасове виконання обов'язків за такою рівною або вищою військової посади, яку він не займає:

  1. Наступна стаття »

а) вакантною (незайнятою) військовою посадою - за його згодою (тимчасове виконання посади - врід);
б) невакантною (зайнятої) військової посади - в разі тимчасової відсутності займає її військовослужбовця або відсторонення займає її військовослужбовця з посади (тимчасове виконання обов'язків - т.в.о.).
В цьому випадку військовослужбовець звільняється від виконання обов'язків по займаній військової посади, але від займаної військової посади не звільняється.
2. Безперервний строк тимчасового виконання обов'язків по військової посади, яку військовослужбовець не займає, не повинен перевищувати:
а) шести місяців - у разі виконання обов'язків за вакантною військової посади;
б) чотирьох місяців - у разі виконання обов'язків по невакантною військової посади.
На військовослужбовця може бути за її згодою покладено виконання обов'язків по невакантною військової посади на період перебування посідає її військовослужбовця у відпустці по догляду за дитиною.
3. Покладання на військовослужбовця тимчасового виконання обов'язків за вакантною військової посади і звільнення його від виконання обов'язків по займаній військової посади здійснюється посадовою особою, яка має право призначення на цю військову посаду.
При цьому покладання на військовослужбовців тимчасового виконання обов'язків за вакантними військових посад, що підлягають заміщенню вищими офіцерами, здійснюється керівниками федеральних органів виконавчої влади, в яких передбачена військова служба, з дозволу Президента Російської Федерації.
4. Командир військової частини, йому рівний за посадою або вищестоящий командир (начальник) в разі свого тимчасової відсутності покладає тимчасове виконання обов'язків за своєю військової посади на одного із заступників.
В інших випадках тимчасове виконання обов'язків за невакантною військової посади покладається на військовослужбовця командиром військової частини, йому рівним за посадою або вищестоящим командиром (начальником), що є його прямим начальником і найближчим прямим начальником тимчасово відсутнього військовослужбовця.
5. Для тимчасового виконання обов'язків за вакантними і невакантними військових посад можуть призначатися:
а) солдати, матроси, сержанти і старшини - по військовим посадам, для яких штатом передбачені зазначені військові звання, а також військові звання прапорщиків (мічманів);
б) прапорщики і мічмани - по військовим посадам, для яких штатом передбачені військові звання прапорщиків (мічманів) та молодших офіцерів;
в) молодші офіцери - по військовим посадам, для яких штатом передбачені військові звання молодших офіцерів і старших офіцерів;
г) старші офіцери - по військовим посадам, для яких штатом передбачені військові звання старших офіцерів і вищих офіцерів;
д) вищі офіцери - по військовим посадам, для яких штатом передбачені військові звання вищих офіцерів.

Наступна стаття »
До тексту закону »
а) вакантною (незайнятою) військовою посадою - за його згодою (тимчасове виконання посади - врід);   б) невакантною (зайнятої) військової посади - в разі тимчасової відсутності займає її військовослужбовця або відсторонення займає її військовослужбовця з посади (тимчасове виконання обов'язків - т

Читайте також

Популярні документи

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация