Страхові компанії заборгували українцям вже 200 млн гривень

На початок другого півріччя українські страхові компанії не виконали свої зобов'язання по 10 тис. Страхових випадків на загальну суму 200 млн грн.

Таку інформацію оприлюднив журнал Insurance TOP, проаналізувавши фінансові показники страхових компаній за перші 6 місяців 2009 року, пише "Дело".

"З усієї суми заборгованості 85-90% - невиплати з автострахування (КАСКО і ОСАГО), так як це наймасовіший і найзбитковіший вид страхування", - розповідає заступник директора Ліги страхових організацій Олександр Залєтов.

У Держфінпослуг побічно підтвердили наявність проблеми масових невиплат на вітчизняному страховому ринку. "Сьогодні найпоширенішим порушенням в ході проведених перевірок страхових компаній є невиплата, затримка виплати або безпідставна відмова у виплаті при настанні страхової події", - повідомили в прес-службі регулятора.

За даними комісії, за перше півріччя їй надійшло понад 2,4 тис. Скарг на страховиків. Це майже вдвічі більше, ніж за весь минулий рік (1,3 тис.). На які саме компанії надходить найбільша кількість скарг, в Держфінпослуг не повідомили.

У громадських організаціях учасників страхового ринку, які також приймають скарги на недобросовісних колег, більш охоче називають тих, що провинилися - серед них всім відомі компанії. "До нас левова частка скарг надходить на" Страхові традиції "і" Галактику ". А також багато на" Вексель ", - повідомив керівник Всеукраїнської профспілки страхових брокерів Василь Дарков.

Страхові компанії висувають свій контраргумент проти звинувачень в невиплати: сьогодні в проблемних банках у них "зависло" близько 400 млн грн депозитів. "Найбільш проблемним в цьому плані як і раніше залишається банк" Надра ", - говорить заступник голови Держфінпослуг Сергій Корінь.

"Банки" Надра "і" Укрпромбанк "були найбільш рітейловими, значить, і найцікавішими для страховиків. А основною умовою для цього завжди було розміщення депозиту. І чим більший бізнес, тим більший розмір депозиту повинен був розміщувати страховик - до 10 млн грн" , - розповідає гендиректор асоціації "Страховий бізнес" Людмила Білошицька.

За оцінками Зальотова, в цих двох банках заморожено до 40% всіх проблемних депозитів страховиків, або ж близько 160 млн грн.

Читайте по темі:

Більше 200 страхових компаній вважаються проблемними

У страхові компанії хочуть ввести тимчасові адміністрації

Страховиків звинувачують у виведенні капіталів з країни

Страховики хочуть підняти ціни на автоцивілку

На гроші, зняті з депозитів, претендують страховики

На гроші, зняті з депозитів, претендують страховики

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация